Тема: давайте травити голубів....  (Прочитано 5706 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« : 14.05.2009, 22:42:15 »
їду дньом по роботі... проїзжаю через [censored]ану площу... а там ці крилаті шакали паслись... якато дитина їх [censored]ть шуганула, а ці [censored]ані бройлери вже літати [censored] розівчились... і ломанули шо куріци на бреющому... на переріз... [censored][censored][censored]
 і самий неповортлівий в[censored]ав мене по писку... а я в свою чергу летів тож нехіло. [censored]!!! як воно хижо коли тебе бють бройлером по писку... добре [censored] шльом на себе троха удар взяв... який я був злий... шас попустило, а тоді шота мав натхнення їх полапати і повідривати троха голови...  >:( >:( >:(

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 14.05.2009, 22:46:06 »
Підтримую! Голуби обнагліли! До речі, переносчики хвороб... такщо не підходьте близько до них..
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 14.05.2009, 22:46:54 »
Горобців нема чогось, краще голубів винищити і горобців повернути :)

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #3 : 14.05.2009, 23:11:00 »
Голуби херня!
В часи, коли я ще їздив по свому рідному райцентрі на Альтаїрі o^-o, чуть не вбився через гусей. Їхав з колєгою по одній задрипаній вулиці - а на зустріч якраз, як то буває на задрипаних вулицях райцентру, взлітали гуси. Ну колєга (він на багажніку ззаді стояв), кричить - давай мол, газуй - взьотна полоса.
Ну я і розгазував, і одна сама постила гуска прям мені в хавало. Башню від удару чуть зі старту не знесло, але нічо -їдем далі. Швидкість ще нормальна, і за рахунок того гуска не відпадає, а чіпляючись своїми вонючими ластами за мій ніс і херачачи мене крилами по вухах тримається якраз перед лицем так що я нічого не бачу.
Гальма в довбаного Альтаіра були такі, що ловили після трьох оборотів педаль назад (тоді так було модно), ну і соотвєтствено загальмувати не можу, куда їхати - не бачу.
Закінчилось тим, що я лупанувся колесом в якийсь бетонний блок, що стояв на обочині. З сусіднього подвіря на мене вже бігла бабка і кричала чо я калічу її гусей. Колєга з багажніка потірявся -по ходу десь віддихав на обочині вже.
Я довго не думав і повосьмьоркував нах звідти, поки бабка не добігла.
Колєга казав що ввечері ту гуску зарізали - я там щось реально її покалічив...
так що любіть голубів! */\*

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #4 : 15.05.2009, 09:30:50 »
Ги-ги.
От нагадалося про горобців.
У Лондоні побачити горобця, це десь те саме, що в Тернополі побачити шпака.

Тобто шпаки повністю витіснили тут горобців. Ці жовтодзьобі і рябі потвори вільно ходять містом і парками.
Видирають їжу з рук, ходять по столах і їдять недоїдки.
Відігнати важко, бо на людей вже майже не реагують...
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 15.05.2009, 09:55:35 »
Тут теж якісь кольорові зявились, можливо також шпаки :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 15.05.2009, 11:01:04 »
скільки я тих шпаків в дитинстві перестріляв... в мене шовковиця(морва) в дворі росла, а вони її хавали і сразу гадили... за шо платили жизнями...

о! про голубів раз нікого не було дома то я 3 пристрілив... потім їх стало жалко... і я вооружившись маленьким топоріком і великим ножом... зварив з них бульйон... який сам же і заточив...

Дописано : 15.05.2009, 11:07:07
Голуби херня!
В часи, коли я ще їздив по свому рідному райцентрі на Альтаїрі o^-o....

ека далеко ж тебе занесло... на Альфу Центавра по дорозі не залітав? там кажуть Курімангуси смачні...
« Останнє редагування: 15.05.2009, 11:07:07 від teodor4ik »

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #7 : 15.05.2009, 23:22:20 »
ека далеко ж тебе занесло... на Альфу Центавра по дорозі не залітав? там кажуть Курімангуси смачні...

:)

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 16.05.2009, 14:59:53 »
шльом на себе троха удар взяв...
аналогічний випадок був зі мною на нашій любій площі  ;D тільки тобі повезло шо ти був в шльомі...а мені прямо по писку зарядила зараза...аж через метрів 5 прийшов в себе....але на ровері втримався...одним словом...давити їх треба! :roverbike:
Via est Vita