Тема: Є мисля переробити "Старт-шоссе"  (Прочитано 19947 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 12.05.2009, 10:04:21 »
Бахнуло сьогодні мені в голову купити старий "Старт-шоссе" і зробити йому тюнінг.  :roverbike:  Відмовте поки не пізно  ;D
Як думаєте варто за таке братись?
Крупний рогатий Scott

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 12.05.2009, 10:10:12 »
Маєш бабло то можна. навішати чисто шосерні запчастини. Але в результаті отримаєш щось типу рами Старт-шосе обвішаної сучасними запчастинами. Нічого оригінального, просто звичайний шосер з старою рамою  :D. Маєш бажанню тюнити то можу тобі пробити шосер "Хонду" за пару сотень грн. Бери та й тюнь його, якщо рука звісно підніметься.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 12.05.2009, 10:16:46 »
Бахнуло сьогодні мені в голову купити старий "Старт-шоссе" і зробити йому тюнінг.  :roverbike:  Відмовте поки не пізно  ;D
Як думаєте варто за таке братись?
+1 мені теж таке колись бахнуло було - шукав стару шосерну раму - хотів повністю її перефарбувати і на її базі скрутити роверок для шосе.
Фарбувати хотів аерографією - площа рами невелика тому сума за фарбування не надто космічна.
досить гарні ідея - но не найшла у моєму Я підтримки нажаль. В неті є багато статтей з подробицями -як з старт-шоссе робили досить пристойні агрегати. Якщо руки в тебе все ж таки дойдуть складати той конструктор то пиши.
п.с. таке саме можна зробити і чисто з кантрійною рамою ))

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 12.05.2009, 10:29:17 »
Маєш бабло то можна. навішати чисто шосерні запчастини. Але в результаті отримаєш щось типу рами Старт-шосе обвішаної сучасними запчастинами. Нічого оригінального, просто звичайний шосер з старою рамою  :D. Маєш бажанню тюнити то можу тобі пробити шосер "Хонду" за пару сотень грн. Бери та й тюнь його, якщо рука звісно підніметься.

А шось детальніше про ту "Хонду"?
Крупний рогатий Scott

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 12.05.2009, 10:46:30 »
та мій співробітник(а точніше комерційний директор, але ти не лякайся, чуваку лиш біля 30) колись катав на велосипеді. А тепер сімя, діти. Мав два велосипеда. Якийсь австрійський "Puch" але важкий і старуватий. типу якийсь туристичний шосер і якусь Хонду(по його словах) чисто шосерну. І здається він хотів їх продавати. Зараз попитаюсь чи ще не продав.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 12.05.2009, 11:02:01 »
ти попитай...
бо тоді я візіьмусь робити з 1 міського 2 ровери... шоссер і кк..

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #6 : 12.05.2009, 16:20:16 »
ідея кульна!
правда шо сказать - якогось супер байка точно не складеш - як каже еразел буде старий шосер з старою рамою. На вигляд воно не буде аж таке щоб ним пантуватись, тай по якості певне теж.
То хіба для власної втіхи, забавки і самореалізації.
Чотко б було замутити з якогось старого австрійського сітібайка щось чотке, кольорове і з великою бібікавкою - отоді б мона було по місті їздити і вимахуватисі!
ах..ну то вже трохи всторону...
А так, то тримай в курсі своїх експериментів! Попутного вітру!

Offline Віталько

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 12.05.2009, 16:22:06 »
Тупа ідея, ліпше купити нового і не морочити голова :). Фактично то реально але практично... Купа геморою і грошей, хіба би ну було шо робити

Offline Proff

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 18
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 14.05.2009, 10:16:28 »
Переробити Старт шосе досить непогана ідея. Це не просто копирсання в залізі, це я б сказав політ фантазії.  Сам таким займаюсь і можна сказати досить успішно. Зараз тюнінгую ще одну раму. Серед плюсів такого способу творчості хочу відзначити:
1. Непогане технічне хобі. Можна вивчити будову і призначення вузлів велосипеда.
2. Можна зібрати такий велосипед який задовольнить потреб
3. Порівняно з брендами набагато дешевше не поступаючись при цьому в надійності.
Велосипед на базі Старт шосе (перероблений) проходить по категорії гібриди. Маючи гарну прохідність на бездоріжжі, він може розганятись на шосейному відрізку. Зручний простий і надійний. Якщо є мета зібрати спеціальний велосипед то його краще купити. Якщо хочеться створити щось своє то кращого варіанту нема. На такому ж раритеті проїхав по дорогах і бездоріжжю Тернопільської, Хмельницької, Вінницької та Чернівецької областей.

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 15.05.2009, 09:38:54 »
А як на рахунок сучасних запчастин, які проблеми виникають при установці їх на раму "Старт-шоссе"?
Крупний рогатий Scott

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #10 : 15.05.2009, 10:06:31 »
Колеса зараз під ексецнтрик. Тому заднє може при різких навантаженях трішки перекошуватись. А так більше поки що нічого з нюансів згадати неможу.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 17.05.2009, 15:01:03 »
Фарбувати хотів аерографією
Шоб не створювати нової теми...Слух! А де можна зробити аерографію? ::)а то вирішив перемалювати вела...і ше шось на ньому написати...але так шоб було файно  :)
П.с. Варто братись за то Спорт-шосе  :)
Via est Vita

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 17.05.2009, 16:34:28 »
Шоб не створювати нової теми...Слух! А де можна зробити аерографію? ::)а то вирішив перемалювати вела...і ше шось на ньому написати...але так шоб було файно  :)
П.с. Варто братись за то Спорт-шосе  :)

наклейку тобі зролю... і шаблони під покраску... а вот аєрографію не...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 17.05.2009, 17:22:04 »
наклейку тобі зролю...
Хм...а якшо б наклеїти наклейку...і потім то всьо покрити лаком...як то буде виглядати? :)
Via est Vita

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 17.05.2009, 18:12:42 »
Хм...а якшо б наклеїти наклейку...і потім то всьо покрити лаком...як то буде виглядати? :)

а то залежно від того як покрасиш перед лаком і яку наклейку зробить теодорчік  ;D :D ;)

воно звісно не буде як з заводу, але набагато краще як 20-річна обдерта фарба
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "