Тема: 2019-04-30 Селами через болота дичкова, печери Збаража та дощі Стегниківців  (Прочитано 3799 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 01.05.2019, 11:46:54 »
Раптово у вечір понеділка Юрці стрільнула думка викотитися у вівторок зранку кудись. Думка раптова була настільки що я не встиг анонсувати  :(
Зібрались в 11 ранку на площі

Народ хотів їхати в Івачів, але я настояв на тому що велосипедисти без пошуків НОВИХ вражень то не велосипедисти. Тому ми спочатку поїхали в В. Гаї, там звернули в поля до залізниці. І тут був мій перший прорахунок - я не звернув увагу що сонця було дуже мало останні дні. Земля не встигла висохнути, тому на польовій дорозі котра зазивчай вкатана та гладенька нас очікував 10-20 сантиметровий шар болота. Хлопці погрузли капітально.

Я ж здогадався одразу перелізти через кущі на залізницю і їхати по ній, наспівуючи собі "а я по шпалам, в дичків по шпалам рулю по привичці". В дичкові обтрусились від болота, виїхали на нормальний асфальт і попиляли в Бірки, а звідти в Ступки і одразу на північ в напрямку Збаража. Польові дороги радували нас вкатаними дорогами, красивим небом і легеньким вітерцем.

Далі був обід в Збаражі, традиційний екскурс в печери та блукання лісом. А далі постало питання - гнати пошвидше але по трасі, чи довше але менщ небезпечними сільскими дорогами, бо дощ все насувався на нас

Вибрали села. І майже не прогадали. Дощ нас наздогнав аж перед Лозовою. Трохи намочило, але за 15 хв вже обсохли. Гірше було те що у селах дощ закінчився, а от у Тернополі ні. Отак з матюканнями, прокльонами і кислими мордами ми і змушені були вїхати знову у дощ, бо додому ж треба повертатися. І добре що вирішили не перечікувати дощ. Бо закінчився він тільки сьогодні зранку  :D.
Фото тут
https://photos.app.goo.gl/81SvhPgRs9ChRZ7YA
Трек:
https://www.strava.com/activities/2331505560
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 01.05.2019, 16:32:07 »
воть і йа таки ніяк не годен втямити - з якою цєлью їздили?
повне падіння моралі - самий недолив і нєдотрах...

сподіваюсь шо хоча б Ізя собі не зрадив і якусь там глупу курку за сісьгу таки потягав
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 02.05.2019, 14:01:27 »
От лише старий хрич Стєчкін собі не зраджує в манері написання дописів  :D. Народ, та найдіть ви йому симпатичну спортивну пенсіонерку, хай сє вспокоїть.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 02.05.2019, 21:38:34 »
ти тут стрілки на пенсіонерок зі старими хрєнами не переводь...
відповідай за себе - тягав глупу курку за сісьгу чи таки тому старому хворому Стєчкіну вставати на шлях самотнього вояка з нєдотрахом?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 04.05.2019, 12:56:00 »
Ізя!

йа як порядна людина тібю інформую - ніхто не забить і нічто нє забіто...
вже минуло 7 (Сім) років як ти проспорив мені пляшку воткі і якщо ти вважаєш шо дуже круто мене об"№бав, вижравшу ту пляшку з Хлібцем напару - ти таки помиляєш...
непроставлений пу3ир має властивість кожного року подвоюватися, отже ти вже тирчиш мені 2 у шостому степені пу3ирів
а теперка ще мусиш підганяти мені симпатичну спортивну пенсіонерку...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити