Тема: BGM Allu Speed_prizrak  (Прочитано 27765 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #60 : 11.08.2008, 20:19:46 »
Хотів в суботу купити тримач з флягою для води, зайшов в РБ а там чувачок сказав шо то можна причепити тільки якщо є отвори в рамі. В мене їх звичайно ж нема, от думаю може на хомути якісь прикрутити, бо шось недуже хочу раму свердлити. Може хтось вже чипляв, поділться технологією  :)
Крупний рогатий Scott

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #61 : 12.08.2008, 14:58:05 »
Є сумки від Дойтера напоясні з фляготримачем... Раму не варто свердлити - в нас отвори в рамі пістоновані і гвинти вкручуються в різьбу в пістоні. А твої різьбові отвори будуть служити лише концентраторами напружень. Це все звичайно лише ІМХО, але, здається, не позбавлене глузду :)

Спробуй кабельними стяжками (пластмасові самозатяжні хомутики такі), якщо не буде достстньо жорстко - тоді вже металевими хомутами...... але здається дві-три стяжки мають добре тримати (як "антилюфт" можна гумову прокладку прив'язати).


Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #62 : 12.08.2008, 20:15:28 »
Спасибі за пораду, буду шось майструвати. На рахунок сумок, як на мене шось не дуже зручно.
Крупний рогатий Scott

Offline VeL

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 41
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #63 : 14.04.2009, 22:54:31 »
В мене такий велосипед, хороший, нічого не скажу, звичайно хотілось би кращого, але й на кращий ліпший знайдеться, а далі що?Короче катаюсь другий сезон і не жалуюсь. o^-o

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #64 : 21.04.2009, 15:58:21 »
Хотів в суботу купити тримач з флягою для води, зайшов в РБ а там чувачок сказав шо то можна причепити тільки якщо є отвори в рамі. В мене їх звичайно ж нема, от думаю може на хомути якісь прикрутити, бо шось недуже хочу раму свердлити. Може хтось вже чипляв, поділться технологією  :)

я вже займався.... металеві хомути рулять.... бо пластикові якато сволота ... обрізала...

а взагалі нової так і на вчіпив... поняв шо мені її нафік не нада... як і сумки, яка розлізлась... рюкзак рулить форева...

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #65 : 27.04.2009, 17:31:14 »
В мене такий велосипед, хороший, нічого не скажу, звичайно хотілось би кращого, але й на кращий ліпший знайдеться, а далі що?Короче катаюсь другий сезон і не жалуюсь. o^-o

А я вже до свого так звик, шо ніякого "трактора"  ;D не хочу. Коли пересідаю на чийсь байк з амортами то почуваю себе так ніби з спорткара в мерс пересів, ніби зручно і м’яко але чогось не вистачає...  */\* Буду міняти хіба що на хорошого туринга.
Крупний рогатий Scott

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #66 : 27.04.2009, 17:49:08 »
Прально. Але хороші туринги дорогі.
Тут, наприклад.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #67 : 27.04.2009, 18:12:18 »
Та й тут не дешеві  ;)
Крупний рогатий Scott