Тема: -2° вітер 6м/с,вологість 80%, як не получити обмороження пальців?  (Прочитано 5111 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline zboi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 18.11.2018, 17:30:42 »
хочу 200 проїхати при -2, +2° вітер 6-9м/с вологість 80%  :crazy: , чи спасуть мене два обмотані кульки босс навколо ніг скотчем від холодного вітру ))))))))) ? Чи краще почекати і купити велобахіли на контакти та хім.грілки чи зняти контакти і поставити топталки і одіти нормальне зимове взуття з хімгрілками, щоб ступня і пальці мали нормальний кровообіг і більше гнучкості та руху ну і тепло норм від хімгрілок?

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 18.11.2018, 17:43:00 »
постав педалі з тукліпсами і не страдай єрундой
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline zboi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 18.11.2018, 20:11:28 »
))))))типу постав тукліпси і їдь в тапочках в мороз -2, я то можу і тукліпси поставити але найголовніше для мене це тримати ноги і пальці в теплі щоб не відморозити на вітрі. Тут пишуть шо треба фольгу кинуть в дно шкара наверх зимову устілку а ступню одіти в дві шкарпетки і замотати газетою і потім одіти шкар))

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 18.11.2018, 20:40:24 »
для тупих, які настільки тупі, шо вважають себе самими розумними предметно поясню - тукліпси на відміну від контактів дозволяють юзати ТЕПЛЕ  взуття

особисто йа десь так у січні 1985 року іздив з Риги в Таллін - в зимових черевиках
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline zboi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 19.11.2018, 23:03:29 »
Я думаю найкраще рішення це термошкарпетки акрилові з сілтексом для лижного спорту на температуру -10 +10° , хімгрілки на ступні та зимові черевики для активної ходьби. Але що краще акрил з сілтексом чи поліамід? Шкарпетки lasting knt чи mckinley new nils?

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 20.11.2018, 14:24:10 »
колись бачив в польских Татрах шкарпетки з фліса\полартека - їх юзали місцеві торговці на ринку
щодо зимового спортивного взуття\шкарпеток принцип той шо з одягом - має бути вільним, ні в якому разі не тісним - бо порушується кровосполучення
крім того одяг повинене бути в кілька шарів, бо тепле повітря утримується між шарами одягу\кількома вдітими шкарпетками

і якщо хочеш їздити на велі взимку - місця які повинні бути обов2язково утеплені - кісті рук, колінні суглоби, голова, пах
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 28.01.2019, 16:15:41 »
Хм, це був бот для просування термовзуття чи що?
Якщо ж повертатися до суті дискусії то як на мене пофіг яке взуття. Головне щоб не сандалі. Поки їхав на велосипеді то ніразу в ноги не мерз. А от коли зупинявся і ставав на землю то так, швидко тепло втрачав через контакт підошви і холодної землі  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 28.01.2019, 19:12:51 »
Ізя, йа дкже радий шо ти пробудився після зимової спячки...
ходи з нами в Дичків ! - http://forum.te.ua/showthread.php?p=2746691#post2746691
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 29.01.2019, 12:45:30 »
Дякую, але влом. Не любитель я по снігах лазити. Та й ровер як законсервував в листопаді так і до весни. Бо щоьс жлоблюсь по весні всю трансмісію міняти  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 29.01.2019, 17:45:29 »
таж будемо тібю нємножко смажили на багатті - можеш бути з старою трансміссією )
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити