Тема: продам мегакастом на рамі Аіст 20"  (Прочитано 2414 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 23.10.2018, 15:11:33 »
1195 грн
0672080636
0996689553
0736689553
складений на рамі від старого Аіст 20"
рама попереднім власником перефарбова краденою у колгоспі зеленою фарбою, що призначалася для забора сільради
на момент продажу повністю юзабелен, 6 (Шість) передач, гальма ві-брейки на обох колесах
новий шестерик Шимано, зірки 14-16-18-20-24-28
новий ланцюг
нові колеса
ноіе ві-брейки
поставлен вал на квадрат, тк стокова передня зірка і ланцюг и годятся лише для одної передачи
передня зірка на 42 зуба
рама складана


розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 23.10.2018, 18:11:21 »
гальма на стяжках????

ПС: а сфоткай, як передачі ззаду пристроїв? в мене колєга на роботі їздить на такого типу ардісі - раптом захоче проапгрейдити :) за скільки би йому зробив такого апгрейда?
але з гальмами треба щось думати.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 23.10.2018, 19:41:04 »
гальма болтами кріпляться до "горили" - то така перемичка на аморт.вилці
від вбитої амортвилки відрізається болгаркою
горили кріпляться до рами/вилки стяжками тому що при гальмуванні горилла притискається до тієї рами\вилки, тобто навантажень на стяжки нема, головне розташувати по висоті і вирівняти по горизонталі - ну нема в мене сварочного півавтомата... та і півотів шоб до рами приварити теж в Тернополі не купиш
я таким чином переробив старий Ардіс сінгл-спід 24", продав такому ФІЛЬКО, його дружина сезон цього року на ньому відкаталася

з передачами просто:
1. склав заднє колесо під трещотку\накрутку
2. розігнув раму - дропаути
3. поставив шестерик, бо крайні зірки ті що в семерика: 14-28, але щоб поставити семерик тре ще більше раму розгинати, а дропаути короткі - на колесо 20"
4. знайшов і купив на базарі задній перемикач на гак з короткою лапкою - на 28 зубів перемикає. якщо хочеш сзаді 32-34 зуба треба довгу лапку, але колесо мале - 20" і довга лапка мало не по землі буде тягтися
5 поміняв вал і передню зірку з шатунами на клинках на вал-квадрат. стокова зірка і ланцюг надто грубі і не підходять для передач. мусив алюмінєві шайби ставити між правим шатуном і великою зіркою щоб вона була ближче до каретки - інакше коли сзаді вмикав 28 зубів злітав ланцюг

це вже другий сінгд-спід переробив на передачі. перший був вищезгаданий Ардіс 24", теж з складаною рамою. там я взагалі зробив 24 передачі - 3 зірки спереду і склав заднє колесо під касету на 8

так шо с гальмами нема шо думати - таке як я можна робити. по бажанню можу і дисковий гальм поставити - і задній і передній
вартість робіт по переробці на передачі буде 300-600 грн - залежно що робити + вартість запчастин
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 23.10.2018, 19:47:20 »
фото задньго гальма і передач

розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #4 : 03.11.2018, 00:25:05 »
Кльово зроблений, не мав би ровера то купив би!