Тема: Де знайти гайки  (Прочитано 4294 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Sofiii

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
  • Помагай
    • Перегляд профілю
« : 16.09.2018, 12:13:07 »
В мене проблема, можливо, комусь і смішна. Купила синочкові на ринку німецького б/у підліткового велосипеда. Я далека від всього цього, сусід допоміг вибрати, проїхався переді мною, все було добре. А десь через місяць гайки від переднього колеса відлетіли й одна загубилася. Я взяла ту, що залишилася, й купила в магазині з запасом такі самі. Коли ж попробувала прикрутити, то не получилося, гайка стає боком. Далі зі слів сусіда, бо я далека. Він сказав, що гайки не рідні, були підібрані більші й прикручені наперекос. Що то гайки на 10, а треба - на 8. Звернулася до колег-чоловіків, ті принесли гайки на 8, але всі вони малі... Тому й згадала про ваш форум, може хтось порадить що, бо вже третій місяць велосипед на приколі, а син  ходить навколо і зітхає. Скоро й сезон закінчиться. Велосипед звичайний, трохи менший від дорослого.

Offline Vetalj

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 104
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 16.09.2018, 21:31:26 »
Це не стандартні гайки, вони є або на ринку де продають все до велосипеду, або у веломагазинах.  :)

Offline Sofiii

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
  • Помагай
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 18.09.2018, 00:10:48 »
Дякую, а ви не могли б кинути посилання на магазин і на саму гайку, щоб я могла замовити. В нас спеціалізованих магазинів нема, а їхати за три-дев'ять земель в наш час - дешевше ще один беушний велосипед купити.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 18.09.2018, 01:39:53 »
до нинішніх велів майже всі гайки на осі в стандартні
то в срср кожне колесо мало свої не сумісні ні з чим параметри
якщо є взірець, в мене є бк
тел 067- 2080636, Олексій
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити