Тема: Захворіла після катання на велосипеді....чому?  (Прочитано 5981 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Tania Mur

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
  • журналіст
    • Перегляд профілю
« : 13.09.2018, 23:46:46 »
Налаштувала себе, що велосипед -це здоров"я, спорт...

Іздила на роботу повз набережну протягом тижня.

Захворіла: температура 39, кашель ітд...

Одягалась нормально, їхала повільно.

Чому так сталось?

Як оборегти себе від застуд? Наскільки я зрозуміла під час активного руху легше простудитись (((

Можливо варто відразу випити опісля гарячий чай, чи дихання повинне бути відповідне? Чи жінки і справді слабша стать?  *dontknow*

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 14.09.2018, 12:09:33 »
захворіла не від вела, а від того що десь вчепила інфекцію.
просто маєш слабкий імунітет.
є таки ліки "ФАРМАЦИТРОН" у всіх аптеках. випий 1 пакет і за кілька годин одужаєш.

фізичні вправи до речі підвищують імунітет. коли служив в арміїї, після підйома всіх мало не пинками виганяли з казарми і народ йшов на перекур. йа здоров"я до палення дзігар не мав і тому єдиний з всієї частини бігав по стадіону. посередині зими в казвармі сталася епідемія грипу. хлоп який спав на ліжку поруч, зранку встав і впав - температура +40. а мені нічого...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Tania Mur

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
  • журналіст
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 14.09.2018, 21:11:43 »
нічого собі....

думаю що тут ще справа взички....якраз холодіше стало.....можливо, баня теж допоможе зміцнити імунітет..... я не дуже прихильник ліків

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 14.09.2018, 22:40:51 »
як тобі дуже подобається кхекати і шмарки витирати - я не винен
фармацитрон - це якісні канадськи ліки

мав одного знайомого який ліки не визнавав - його дочка вчепила шлункову інфекцію і місяць мала рідку срачку (соррі!) і температуру +37-38. я таке лікую собі одною таблеткою бісептола за 5 хвилин. а 5-річна дитина страждала місяць через тата-мудака.
доречі той мішка був за освітою лікар, тільки не нормальний, а санітарний. будучі пересічним недоумком, воно вважало себе дуже розумним. постійно переконував оточуючих, шо традиційна медицина то фігня, а вот він точно знає як неймовірно оздоровитися. по його словах людині за життя відведено з"їсти певну кількість їжі, типа як все з"їв - тут і помер. тому чим менше їсиш тим довше проживеш. мішка намагася довести кількість днів голодування у році до 200 приводячи такий переконливий аргумент шо попутно можна багато грошей зекономити, а у ті дні шо не голодував їв один раз після заходу сонця))) і ще кориснішим від просто голодування є сухе голодування, тобто під час голодування навіть воду не пити...  а ще неймовірно сприяє оздоровленню урінотерапія, тобто пиття власної сечі - я ледь відговорився, типа поки не готовий морально )
а мішка посадив собі нирки, йому кілька разів робили гемодіаліз - після нього нирки свою функцію відновлюють, але традиційна медицина виявилася безсилою проти мішкіного ідіотизма і цей мудак помер в 33 роки, лишивши дружину вдовою , а доньку сиротою
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vetalj

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 104
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 15.09.2018, 01:55:26 »
Скоріше за все це від того що вдихається холодне повітря. я також як похолодало недавно то більше тижня хворів. Зранку в шостій виїзжав на роботу, температура була десь 11 градусів ось і результат. Зимою натягаю баф на обличчя то трошки допомагає  :)

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 16.09.2018, 23:34:05 »
Мда, за ціле літо по суті пару постів. А як холода починаються, то починається флуд.... Кірдик форуму.
Олексій, тобі про сауну натякають, а ти Фармацетрон, фармацетрон. :)

А якщо по суті питання, 2 рази на такому наколовся, особливо останній раз - поїхав на ровері, ніби все як завжди, не зимно, а до дому ледве доїхав. 2 дні не міг зрозуміти що робиться, хворий в хлам. Вже коли кашель з'явився пішов на флюрографію - запалення легенів  :o , а на вулиці початок серпня і +30. Воно виявляється вже було, просто після навантаження вилізло явно.
Тому не факт, що захворіла від їзди, можливо хвороба була раніше.
На рахунок вдихання зимного повітря, сумніваюсь, це треба взимку довго дихати ротом, а не носом, тоді може і захворієш.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 16.09.2018, 23:51:00 »
їздою на велі можна хіба що коліна застудити, якщо ідеш в холодну погоду не розігріши суглоби з голими ногами - типа надумалася Ізю спокусити...

я раніше , коли ще не був інвалідом, катав і літом і зимою - і не хворів
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vetalj

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 104
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 16.09.2018, 23:56:56 »
коли холодно то закладає ніс от і приходиться дихати ротом  ::)

CoRacK

  • Гість
« Reply #8 : 18.09.2018, 21:18:37 »
Просто, потрібно загартовуватися, таким чином імунітет буде активніший при низьких температурах і ймовірність застудитися знизиться в декілька разів.
Можна почати з простого обтирання або обливання холодною водою з відра. Якщо душ, то не рекомендую відразу ставити температуру на мінімум, краще, щоб вода була градусів 20, і
поступово знижувати її температуру, так як холодний душ, набагато інтенсивніше забирає тепло у тіла, ніж просто обливання з відра.
Загартовування не захистить від усіх хвороб, так як є багато видів інфекцій з якими організм ще не зустрічався, але навіть в разі захворювання, хвороба протікатиме в легкій чи,
принаймі легшій формі, ніж у не загартованого організму.
Крім того з власного досвіду, та й по рекомендаціях досвідчених велосипедистів, для прогулянок на велосипеді краще одягатися так, щоб при виїзді було трохи прохолодно, але в процесі їзди ставало комфортно. Бо якщо одягнутися затепло, то відразу організм зіпріє, і в такому разі значно легше простигти, плюс буде некомфортно їхати, як мінімум.
Спочатку, звичайно, прийдеться поексперементувати з підходящим комплектом одягу, зате потім буде комфортніше та й легше їздити.
Рекомендую термобілизну, вона зберігає потрібне тепло, а залишкове тепло і вологу відводить від тіла, але потрібно, щоб усі шари одягу були термо або хоча б з мембраною, бо може бути таке, що один шар тепло і вологу забере, а на іншому те все залишиться і, всеодно, буде некомфортно.

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #9 : 07.02.2019, 17:29:20 »
Таня, вітаю тебе на форумі, будь здорова!