ТехМайданчик > Обслуговування та ремонт велосипеда

Де у нас (Тернопіль) можна можна переобладнати ровер на електро?

(1/2) > >>

Лар:
Хто підкаже де у нас таке роблять? Майстер чи фірма якась? Можна і з своїми комплектуючими,це не суттєво,головне щоб склали норм.

Stanislav:
Надокучило ніжками педалі крутити? Скутер дешевше купити...

VanoPer:

--- Цитата: Лар від 30.10.2017, 12:33:24 ---Хто підкаже де у нас таке роблять? Майстер чи фірма якась?
--- End quote ---

Я не знаю, чи в нас таке роблять, але я знаю, де можна таке готове купити. http://www.citrus.ua/shop/goods/elektrotransport/3063/   Погоджуся з Станіславом, електровелосипеди в Україні дорогі. І справді, простенький скутер дешевший. Але скутер - то купа тріску, газів і нервів. А електровелосипед - тиша і чисте повітря.
Зовні, справжній педальовий велосипед, але сила електрики допомагає там, де ноги не хочуть крутити.

Лар:

--- Цитата: Stanislav від 16.11.2017, 23:30:13 ---Надокучило ніжками педалі крутити? Скутер дешевше купити...

--- End quote ---

З скутером купа гемору не кажучи що концепція вже зовсім інша,його ще треба мати де зберігати.Тим більше я б не сказав що дешевше,велосипед якшо він вже є можна спок переобладнати на електрику по бюджетному за 6-7 т грн.Я планую взяти щось 250 ватне щоб суто під гору допомогало крутити,а по рівному як просте вело використовувати.

Лар:

--- Цитата: VanoPer від 17.11.2017, 00:02:37 ---Я не знаю, чи в нас таке роблять, але я знаю, де можна таке готове купити. http://www.citrus.ua/shop/goods/elektrotransport/3063/   Погоджуся з Станіславом, електровелосипеди в Україні дорогі. І справді, простенький скутер дешевший. Але скутер - то купа тріску, газів і нервів. А електровелосипед - тиша і чисте повітря.
Зовні, справжній педальовий велосипед, але сила електрики допомагає там, де ноги не хочуть крутити.


--- End quote ---

ну нафіг той цитрус з їх цінами,хай самі за такі гроші катаються,на олх з акумом набір можна взяти в рази дешевше.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version