Тема: Переднє дитяче велокрісло  (Прочитано 5102 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 09.07.2017, 10:45:11 »
Народ, ні в кого немає переднього дитячого велокрісла?
Відкупив би,якщо не дуже дорого, або взяв би в оренду.
Я в курсі, що вцілому заднє - краще, просто думаю може цієї осені ми би вже трішки попробували їздити з моєю дівчонкою, а так як їй наразі тільки 9 місяців - то для мене цікавіше виглядає переднє крісло, щоб можна було спілкуватись з нею, бачити, що її приваблює, на що вона увагу звертає і т.п. ну але так як то певне на цей і наступний сезон максимум - то віддавати 2-3 штуки - жирно.
Може хто бачив ще якісь толкові моделі, крім зображеного на ілюстрації Туля?

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 09.07.2017, 10:59:49 »
Про такий варіант що сказали б?
https://www.olx.ua/obyavlenie/velokreslo-perednee-bellelli-vozrast-rebenka-ot-9-mes-italiya-IDtbPGu.html

а таке? не дорого зовсім, можна і нове взяти. але трохи напрягає, що ціна сильно вже нижча за брендові. хто що думає?
https://www.olx.ua/obyavlenie/velokreslo-detskoe-tilly-01-perednee-IDlZwiS.html#7335d9370b

не реклама :D, чесно.
« Останнє редагування: 09.07.2017, 11:08:00 від switch »

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 21.08.2017, 17:26:42 »
Вобщем трапилось на олх б/у кріселко bellelli freccia b-fix, 1000 грн просив хлопака, брав для свого малого, 1.5 року, але той не захотів в нього сідати, так що практично і не юзане.
Зразу дуже сподобалось тим, що має спереду своєрідний бампер - дитина відразу ж ловиться за нього руками і її не хитає при їзді, як коли тільки ремні тримають.
В неділю зробили пробну покатушку - мала пищала від задоволення :)

ясно, що таке кріселко то на залишок цього і наступний сезон мабуть тільки, хоч воно до 15 кіло, но я думаю коли їй буде вже майже 3 рочки - воно для неї стане затісне і головою к груди мені впиратиметься. Тоді вже мабуть перейдем на заднє, або на велобуксир якийсь.
Але чесно кажучи - навтіь за ту одну покатушку не шкода було б дати тисячу, з огляду як вона тішилась. Тепер треба ще притягнути свій вел і можна покататись утрьох.

Ну а там далі, якщо воно не знищиться - може виставлю на продаж, ну або на оренду.
ПС: що би там хто не казав, але з маленькою дитиною кататись набагато прикольніше, коли вона спереду.