Тема: порадьте насос  (Прочитано 7677 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 01.04.2017, 18:37:27 »
де і який купити хороший стаціонарний насос качати колеса дома?

в мене було вже штук 5, останній Ардіс з манометром
проблема останнього - вийшов з ладу, тобто не фіксується і травить повітря штуцер, який вдівається на сосок камери
вже міняв на металевий, але не можу нічого нормального підібрати

качати велосипедним незручно, до того ж він не призначений для тривалого використання, тобто в нього досить обмежений ресурс
годиться підкачати колесо в дорозі при заміні камери
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 01.04.2017, 22:04:50 »
Я купив пару років назад на базарі такий як наші діди качали

Схожий на цей. Зараз він 150 грн вартує. Але з часом гума самого шланга прийшла в непридатність і він тріс. Пробував надівати назад гуму на "штирьок", але вона всеодно злазить, бо щось сипеться вже. Походу срок життя гуми шлангу кілька років.
Пару тижнів назад купив ножний китайський за 120 грн.

Але він такий ножний як Стєчкін мрія негритянок. Я ним руками качаю. Качає нормально, є перехіднички пластикові на велоніпель і ще на якусь байду. Манометр ніфіга не показує, але пофіг, ітак колеса качаю не по показниках а по бажаній твердості. Але що дивно, у нього походу якесь плече сили цікаве - взагалі опору не відчуваю. Качаю руками , мягко йде, а колесо вже дубове :-). Ногами взагалі вхолосту махаєш. Тому є ризик банально взірвати колесо якщо задумаєшся.
З мінусів відмічу те що не побачив як його розбирати, щоб промазати все солідолом всередині, щоб гумки не зношувались на поршні.
« Останнє редагування: 01.04.2017, 22:08:13 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 01.04.2017, 22:14:17 »
поки шукав фотку підходящу то знайшов обзор цього китайчонка:

   ТЕХНИЧЕСКИЕ ПАРАМЕТРЫ

СТРАНА-ИЗГОТОВИТЕЛЬ: Германия.
КОНСТРУКЦИОННЫЕ ОСОБЕННОСТИ: насос одинарный ножной.
МАНОМЕТР: аналоговый. Шкала PSI, атмосферы. Максимальное значение 100 PSI (7 атм.). Цена деления 0,2 атм.
ГАБАРИТНЫЕ РАЗМЕРЫ: 240х85х80 мм.
МАССА: 0,7 кг.
КОМПЛЕКТАЦИЯ: комплект насадок.

ПОТРЕБИТЕЛЬСКИЙ АНАЛИЗ

Увидев надпись на упаковке «Made in Germany», мы были достаточно удивлены: неужели этот насос попал на наш авторынок действительно из Германии? Рассмотрев поближе как упаковку, так и сам агрегат, поняли, что его, скорее всего, произвели где-то посередине между Китаем и страной бюргеров. Хотя в принципе к изделию придраться сложно, краска положена ровно, детали собраны правильно, упаковочка глаз радует, а на корпусе даже присутствует наклейка — знак качества, свидетельствующий о прохождении экспертизы в Германии. Однако всю картину с немецким происхождением испортил манометр: он начисто отказался работать (на нем тоже, кстати говоря, присутствовала красная стрелка, замершая в положении 4,2 атмосферы).
От расследования происхождения агрегата перейдем непосредственно к результатам теста. Подключив насос к колесу и сделав пару движений ногой, мы подумали, что нас обманули и продали бракованный товар. Насос предательски легко качал воздух и не оказывал никакого сопротивления. Решив не горячиться раньше времени, мы продолжили «плясать» на насосе, обдумывая, как совершить обмен по схеме деньги-товар-деньги. Наши планы об обмене сразу же канули в Лету, после того как колесо начало накачиваться, а по прошествии 3 минут 50 секунд — все это время насос издавал душераздирающий скрип — в покрышке уже «бурлило» 2 атмосферы. Честно говоря, мы были очень удивлены.
 
РЕЗЮМЕ
 
ДОСТОИНСТВА: удобство эксплуатации, легкий ход, небольшая цена.
НЕДОСТАТКИ: не работает манометр.
ОБЩАЯ ОЦЕНКА: если заменить манометр рабочим, то насос вполне пригоден к эксплуатации.


Ніби збігається з моїми спостереженнями. В общім якщо шланг в ньому не трісне то хороша конячка для стаціонарного качання.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 01.04.2017, 23:19:23 »
"в общім" я такого гівна "вироблене у бундесі " вже не менше 4-х одиниць і ручних і ножних на смітник викинув
максимально на 3 сезони вистачає
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 01.04.2017, 23:34:40 »
ну то купи хороший автомобільний і все. але ж дорого получиться  :(
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 02.04.2017, 00:36:53 »
всі мої насоси - ті що повикидав - були автомобільні
поки не викинув лише Ардіс - стаціонарний велонасос
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline sergyjko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 8500 (2011)
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 02.04.2017, 08:12:47 »
стаціонарно використовую старий радянський


правда після виходу з ладу клапана накачки прийшось поміняти на сучасний


купував тут https://velosiped.com/tovary/aksesuari/nasosi_ta_manometri/golovka-klapan-dlya-nasosa-umnyj-cvn.html

Offline Sofiii

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
  • Помагай
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 25.09.2017, 23:08:53 »
А я думала, що насос - найпростіше в велосипеді. Качай та й все! А тут такі тонкощі!!!  *No* В мене простенький велосипедний, але я з ним не маю проблем. І син ним постійно користується.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 26.09.2017, 00:13:12 »
та я ще літом SPELLI купив, причому два і в різних продавців
дома качаю стаціонарним, а з собою вожу маленький - якщо доведеться в дорозі міняти/клеїти камеру
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Walerij

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 30.09.2017, 22:56:51 »
Хочу собі до велосипеда хочу купити насос. В інтернеті знайшов якийсь мінінасос https://rozetka.com.ua/aksessuary-dlya-velosipedov/c269513/tegi127891=mininasos/ в кого є такий? Колесо ним можна накачати безпроблем ?

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 30.09.2017, 23:24:58 »
Хочу собі до велосипеда хочу купити насос. В інтернеті знайшов якийсь мінінасос https://rozetka.com.ua/aksessuary-dlya-velosipedov/c269513/tegi127891=mininasos/ в кого є такий? Колесо ним можна накачати безпроблем ?

такий - https://rozetka.com.ua/green_cycle_pum_29_89/p11908310/ можу тобі за 100 продати
колесо точно можна накачати
але в загальному треба дома мати стаціонарний насос і ним качати, а малий насос просто возять з собою - якщо проколеш камеру і в дорозі змушеий будеш її міняти
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 01.10.2017, 13:44:48 »
Це конечно бот розеточний, але як підняли таку тему - я пару років тому мав Гійо ГП-76Т. Телескопічний, алюмінієвий.
Супервова річ була.
2.3 дюймові шини накачувались за хвилину часу. Просрав десь в районі перехрестя мясокомбінат-острів.
Но правда хоч в мене шини об'ємні, качав я їх від сили на 2-2.5 атмосфера.  Як би він качав дорожні тонкі шини до вдвічі вищого тиску - не скажу.
ПС: мені його вистачало і як основного і як "бортового". "Стаціонарний" на господарці є, але цим виходило не сильно довше і значно зручніше.
А ці пластикові - вони як, служать?

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 01.10.2017, 18:57:28 »
той шо мены вже не тре - пластиковий телескрпічний
працює взагалі бещ нарікань

просто імхо можу собі дозволити купити в якості основного додому стаціонарний - ним качати разів в 10 швидше
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Stanislav

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 16.11.2017, 23:34:17 »
А в мене пластикового внучок (7 років) на трубки розібрав. Ну треба було йому після дощику дренаж зробити!  :D