Тема: Їдло  (Прочитано 22107 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #15 : 25.04.2009, 00:47:17 »
Наскільки я знаю, Ромко не любить арахісового масла :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #16 : 27.04.2009, 13:30:36 »
Наскільки я знаю, Ромко не любить арахісового масла :)
Я не штунда і не алергік :) - люблю чи не люблю, але коли банани чи арахісове масло незважаючи на мою волю потрапляють у раціон - я їх їм і навіть отримую задоволення від тих гострих відчуттів якими супроводжується поїдання того, чого я не люблю:).

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #17 : 27.04.2009, 14:56:13 »
Ну я так і сказав - "не любить",
а не - "не їсть"
:)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 18.05.2009, 14:04:52 »
доречі в мюслів є інший варіант... провіряв на собі..

звичайні кукурудзяні пластівці... позитивні тим, що запарюються в холодному вигляді...

я зазвичай вживаю їх розбовтавши будь яким йогуртом і засипавши попередньо запареними родзинками.. і покавалкованим шоколадом... за 4-5 хв можна вже їсти

йогурт бере швидко, а пластівці тримають... але є мінус тримає 2-3 години, а напхатись надовше не влізе...

в такому випадку не треба бавитись з термосом і іншими складностями...  закалатав в якісь посуді і песец, якшо брати іогурт в квадратних коробках, то бовтати можна прямо в них, а потім викидати...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 18.05.2009, 14:54:30 »
Так мюслям теж 5 хв треба, впринципі дома кинув в лоток який закриваєтсья, заляв водом/молоком/хточимхоче і забув :)

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #20 : 19.05.2009, 00:46:25 »
Мене якось тішать ваші слова, коли кажете "...тримають 2-3 години".
Просто не вийде наїстися 1 раз на день і півдня при цьому крутити педалі.
Енергія при цьому витрачається постійно, поки крутиш, відповідно постійно і тре щось їсти.

Мене будь-що тримає не більше 2-3 годин, навіть без ровера.
Хіба наталуватися м"яса, але то не швидкі калорії і буде важкість якась у шлунку.

Я розумію, що у всіх свій обмін речовин. Але за 1 раз не наїдаються.
Хіба набити так шлунок і розтягнути тельбух із часом, то можна і 1 раз. :)
Але то вже нездорово. ІМХО.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 19.05.2009, 08:56:52 »
Нє славку. Тебе зранку будь-шо трпимає 2-3 години. Вдень зовсім інакше :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 19.05.2009, 10:02:24 »
Мене будь-що тримає не більше 2-3 годин, навіть без ровера.

Я розумію, що у всіх свій обмін речовин. Але за 1 раз не наїдаються.


я можу їсти раз на день... можу день не істи, але тоді тра багато пити... можу за раз впакувати на цілу сімю...
а маю колегу, то той шо землеройка... якшо за 2 години хоч шось в кишку не закине, то повністю втрачає працездатність, в нього починає боліти голова і падати тиск!

З.І. я сьогодня снідав чайом... а за вчора зїв канапку і миску боржча...

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #23 : 19.05.2009, 11:23:58 »
Ви так кажете ніби щодня гаруєте на стройці а вночі сомнамбулами на турніку підтягуєтесь.
Як каже Теодорчик - періодичність їдла може варіюватися в досить великих діапазонах - на то він і органзім, з усіма його резервами - шоб відкладати НЗ і потім з нього черпати життєву енергію. В нас досить велике тіло (не в приклад Пывнычному карликовому хомячку з довжиною тыла 3,5 сантметра якому постійно потрібно їсти, навіть спати ніколи, щоб тіло не охляло)

Тому думаю розглядати їдло у ракурсі "тримає довго" - це якась помилка. Головне шоб їдло гарно відновлювало резерви.... Тут як казав Корак: "Нашо мені макарони, якшо вони швидко засвоюються, в мене м'язи відновлюються повільніше" :).

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #24 : 19.05.2009, 12:05:50 »
Цитувати

я можу їсти раз на день... можу день не істи, але тоді тра багато пити... можу за раз впакувати на цілу сімю...

Якщо балакати про одноденний похід, з розрахунком, що наступного дня не доведеться пиляти знов 100км, і буде можливість нормально похавати, то певне можна і так.
А ящо кілька днів при файній погоді, то як на мене краще таки зранку і ввечері щось нормальне приготувати собі на багатті, (каша з сухофруктами і згущиком, каша з тушонкою, з консервою, мона побавитися з супчиком - банальна мівіна з картопелькою і гречкою в поході так йде, що б ніколи не подумав).
Вже по ходу можна доганятися бутіками і ще люблю банани - кажуть в них калій, щоб судом не було.
+ ше тєма - конфетки такі сосатільні з хрестиком. Вони ще від горла помагають.
« Останнє редагування: 19.05.2009, 12:41:06 від bhagavan »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 19.05.2009, 15:35:12 »
Якщо балакати про одноденний похід, з розрахунком, що наступного дня не доведеться пиляти знов 100км, і буде можливість нормально похавати, то певне можна і так.
А ящо кілька днів при файній погоді, то як на мене краще таки зранку і ввечері щось нормальне приготувати собі на багатті

не спорю раз на веслах 300 км відмахав... жрав шо кінь, все що було похоже на їду...

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #26 : 26.05.2010, 23:08:39 »
Особисто я в дорозі вживаю батончики "Горішок" в розрахунку 1 батончик на 10 км. Але недолік в тому, що пити хочеться так, що очі на лоба лізуть. Але тримає нормально. Особливо перед затяжним підйомом з'їв - і їдеш як біла людина...
І ще дам одну пораду зі вого гіркого досвіду - не їсти шаурму, піци і їм подібне. Від того всього тяжкість у шлунку, сушняк, енергії майже 0, та ще й печія може донімати. Краще вже нормально втоптати мюслів чи іншої каші з консервою, запити гарячим чайком, а ще краще супчик забабахати. Можна чанахів поїсти, але не дуже перчених.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline pavuk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 27.05.2010, 00:13:15 »
Особисто я в дорозі вживаю батончики "Горішок" в розрахунку 1 батончик на 10 км. Але недолік в тому, що пити хочеться так, що очі на лоба лізуть. Але тримає нормально. Особливо перед затяжним підйомом з'їв - і їдеш як біла людина...
І ще дам одну пораду зі вого гіркого досвіду - не їсти шаурму, піци і їм подібне. Від того всього тяжкість у шлунку, сушняк, енергії майже 0, та ще й печія може донімати. Краще вже нормально втоптати мюслів чи іншої каші з консервою, запити гарячим чайком, а ще краще супчик забабахати. Можна чанахів поїсти, але не дуже перчених.
цілий день їсти солодке то від того точно нудити буде :D ...шаурма і піцца то взагалі не їда для походів а печія від них 100%, принаймі в мене :)

Дописано : 27.05.2010, 00:22:17
Зараз з появою газових пальників взагалі не проблема в поході зготувати щось поїсти, а товкти всьо в сухом"ятку то не є добре. Бажано варити хоча б зранку і ввечері, а в обід перекус. Можна перекус розділити на 2 етапи: м"ясний і солодкий (через кілька годин). А ще є така річ як кишенькове харчування то щоб не втрачалась працездатність між основними прийомами їжі (всілякі горішки, сухофрукти, цукерки типу "Ірисок" і т.п.)
« Останнє редагування: 27.05.2010, 00:22:17 від pavuk »
Ти вибрав сам собі жорстоку долю, ти вибрав сам безповоротній шлях, неси ж свій хрест і не кусай до болю побляклих уст, коли відчуєш жах.....
(О. Ольжич)

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 27.05.2010, 08:53:35 »
дуже добре,це в  покотенці шоколад,але в правильних дозах, шоб не *heat*.їжте солодке,воно дає енергію,та не запивайте великою кількістю води

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #29 : 27.05.2010, 16:19:10 »
Але після кількох годин покотеньки, потрібно стати і нормально поїсти (супчик, каша з консервою).
У мене ще є одне питанння. Воно може навіть заслуговує на окрему тему, але все ж почну тут. Хто що п'є в покотеньках?
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!