Тема: Порадьте велосипед ~3000грн (~$350)  (Прочитано 10971 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline max

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« : 10.04.2009, 16:33:20 »
Бачу така тема уже була, але ще до глобальної кризи...

Порадьте щось таке, що можна купити у Тернополі (Ровербайк, Спорт+, ...), у велосипедах абсолютно не розбираюсь. Кататися хочу містом, по області. Поки ходив по магазинам, то надибав на Команч і Гіант:



Giant Boulder (http://www.veloonline.com/view.shtml?id=1193) та Comanche Backfire (http://velosvit.com.ua/comanche/backfire.htm). Може щось з цього?


І ще питання по тормозам. Мене в наших магазинах лякали дисковими, казали що і в обслуговуванні дуже тяжко, і в болото не покатаєшся, і чистити постійно треба і т.д. Правда? Краще брати не дискові?

Offline rozdobko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 10.04.2009, 16:50:46 »
ЗВИЧАЙНО ЩО gIANT
вони що собі гонять? які проблеми з дисковими? менше ніж з обідними...і як це в болото не покатаєшся? вони ж для того впринципі й створені як на мене...в дощ і болото вони безвідказні...
мабуть просто вони хотіли спихнути тобі підвальний варінт команча...не бери його і крапка...
а вприципі я б порадив тобі пошукати на сайтах б\у...за ті гроші ти б міг взяти досить норм вел...
 o^-o

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 10.04.2009, 17:28:06 »
В РБ до 3000 можна зібрати цілком пристойний байк(але небільше, відмінний не получиться) Друг недавно брав то взяв за 2500 з середнім класом шімано(більше і не треба) і з масляно-пружинною вилкою.
 Що до дискових тормозів то я б радив відмовитися від них бо нормальні коштують від 50 уе за штуку. Тобто якщо будуть дискові нормальні то менше грошей залишиться на інші запчастини. Краще взяти хороші ободні тормоза. Та й колодки для дискарів коштують від 80 грн за пару.
 Я так бачу ціни вказані не сильно менші, а то й більші чим в РБ. Тому можна зайти туда і щось там собі вибрати, так бачу ціни в РБ нормальні. Ще в спорт+ казали має бути новий завоз. В общім береш нам пива і ми підемо з тобою в виді консультантів  :D :D :D

А конкретно з цих двох то я за команч. Джіант за марку багато бере, на Команчі обвіска краща.
З.І. Макс, я тебе одразу й не признав, лише по темі на Крапці  :)
« Останнє редагування: 10.04.2009, 17:49:04 від erazel »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 10.04.2009, 17:49:15 »
ЗВИЧАЙНО ЩО gIANT
вони що собі гонять? які проблеми з дисковими? менше ніж з обідними...і як це в болото не покатаєшся? вони ж для того впринципі й створені як на мене...в дощ і болото вони безвідказні...
мабуть просто вони хотіли спихнути тобі підвальний варінт команча...не бери його і крапка...
а вприципі я б порадив тобі пошукати на сайтах б\у...за ті гроші ти б міг взяти досить норм вел...
 o^-o

Нашо ти таке пишеш? Ти порівняй комплектацію спочатку, шо торней а шо алівіо.Я вже писав шо дискові гальма в такому ціновому діапазоні неумістні дійсно. Я би брав команча, але ше глянь по нету на байки бо наші РБісти люблять позаганятись. От наприклад - http://bikeshop.dp.ua/catalogue.php?r=22&cat=74&id=140 або http://bikeshop.dp.ua/catalogue.php?r=22&cat=74&id=141 або http://bikeshop.dp.ua/catalogue.php?r=23&cat=83&id=211

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 10.04.2009, 17:53:47 »
З того що віталік навів я за 3900 трек. Він трішки дорожчий чим 3700 але й легший . У нас багато людей їздять на треках 3700/3900. У 3700 один вагомий недостаток - у нього нема кріплень під дискові гальма(якщо в майбутньому надумаєш повішати). У 3900 хоч би вилка має бути кріплення для дискарів
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

CoRacK

  • Гість
« Reply #5 : 10.04.2009, 19:09:35 »
Однозначно з тих двох Команч бекфайр кращий.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #6 : 10.04.2009, 20:00:01 »
В Джіанта рама ніби трошки краща.

Offline Віталько

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 10.04.2009, 20:03:44 »
Чим? :) Люміній гірший, та і ліпше трошки тяжча рама ніж торней замість олівіо

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 10.04.2009, 20:19:00 »
В Спорт+ зараз пусто, висить один стрітовий ровер, і все.....
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline max

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 10.04.2009, 20:24:38 »
З того що віталік навів я за 3900 трек. Він трішки дорожчий чим 3700 але й легший . У нас багато людей їздять на треках 3700/3900. У 3700 один вагомий недостаток - у нього нема кріплень під дискові гальма(якщо в майбутньому надумаєш повішати). У 3900 хоч би вилка має бути кріплення для дискарів
Треки прикольні, америка. Але ж їх нема в Тернополі :(

Offline Віталько

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 10.04.2009, 20:27:10 »
Та шо то є проблема? Я кинув лінки на магазин в Дніпрі, замовляєш, привозять :).

П.С. В Америці офіс, всьо і так з Тайваню ;)

Offline max

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 10.04.2009, 20:32:29 »
В РБ до 3000 можна зібрати цілком пристойний байк(але небільше, відмінний не получиться) Друг недавно брав то взяв за 2500 з середнім класом шімано(більше і не треба) і з масляно-пружинною вилкою.
 Що до дискових тормозів то я б радив відмовитися від них бо нормальні коштують від 50 уе за штуку. Тобто якщо будуть дискові нормальні то менше грошей залишиться на інші запчастини. Краще взяти хороші ободні тормоза. Та й колодки для дискарів коштують від 80 грн за пару.
 Я так бачу ціни вказані не сильно менші, а то й більші чим в РБ. Тому можна зайти туда і щось там собі вибрати, так бачу ціни в РБ нормальні. Ще в спорт+ казали має бути новий завоз. В общім береш нам пива і ми підемо з тобою в виді консультантів  :D :D :D

А конкретно з цих двох то я за команч. Джіант за марку багато бере, на Команчі обвіска краща.

З.І. Макс, я тебе одразу й не признав, лише по темі на Крапці  :)

Хочеться новий :)

Джіант дешевший був. Я думаю обвіску можна буде поміняти.
Ага, я. Скинь мені свій телефон в Приватні повідомлення чи на пошту hello@sattu.net . Якщо матимеш завтра до обіду можливість піти зі мною буду вдячним.

Дописано : 10.04.2009, 20:36:14
Та шо то є проблема? Я кинув лінки на магазин в Дніпрі, замовляєш, привозять :).
П.С. В Америці офіс, всьо і так з Тайваню ;)

Я так розумію у тебе є досвід роботи з цим магазином.
Підкажи скільки коштує доставка і як довго йде до нас?
« Останнє редагування: 10.04.2009, 20:36:14 від max »

Offline Віталько

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 10.04.2009, 20:40:35 »
Хочеться новий :)

Джіант дешевший був. Я думаю обвіску можна буде поміняти.
Ага, я. Скинь мені свій телефон в Приватні повідомлення чи на пошту hello@sattu.net . Якщо матимеш завтра до обіду можливість піти зі мною буду вдячним.

Дописано : 10.04.2009, 20:36:14
Я так розумію у тебе є досвід роботи з цим магазином.
Підкажи скільки коштує доставка і як довго йде до нас?


Обвіску міняти просто тупо відразу, якшо можна купити нормальну стокову :). Так, я давно купляю в тому магазині. Дорставка коштує 35 грн, іде 2-3 дні (хіба шо якшо свята то довше деколи). До 5 днів загальний процес замовлення/доставки в ідеалі мав би бути. Стукай в асько якшо вирішиш брати :)

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 10.04.2009, 21:21:37 »

Обвіску міняти просто тупо відразу, якшо можна купити нормальну стокову :).

добре  якшо є зразу на стокову. а як нема а їздити хочеться. На один - два сезони обвіски полюбе хватить, а дальше буде видно. А може max захоче дальше перейти в даунхіл або ВМХ  ;D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Віталько

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 10.04.2009, 21:24:24 »
Так діло в тому шо вибираючи між торней і олівіо (за майже ту саму ціну) зробити правильний вибір не важко :)