Тема: Результати змагань "Петриків крос - кантрі - 2016!"  (Прочитано 3227 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 27.06.2016, 17:13:29 »
                                        Результати змагань "Петриків крос - кантрі - 2016!"

1   10:58:00   №   7   Ониськів Віктор   Тернопіль   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
2   11:26:00   №   11   Іваськів Ігор   Вишгород   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
3   11:40:00   №   2   Волинець Віталій   Тернопіль   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
4   11:45:00   №   10   Скробач Микола   Монастириська   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
5   12:08:00   №   15   Гащиць Любомир   Ягільниця   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
6   12:14:00   №   9   Ткачук Віктор   Тернопіль   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
7   12:23:00   №   5   Химера Олександр   Тернопіль   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
8   12:27:00   №   19   Захаров Вадим   Петриків   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
9   14:12:00   №   6   Вижиковський Роман   Тернопіль   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
10   14:31:00   №   1   Радковський Мар'ян   Тернопіль   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
                           
Кращий час кола на трасі:   Віктор Ониськів   05:18:00 Кубок "Золотий байк - 2016"  Категорія Еліта м.Тернопіль

1   11:08:00   №   25   Кузьменюк Віталій   Ланівці   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
2   11:41:00   №   89   Комков Володимир   Ланівці   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
3   11:55:00   №   87   Друзик Андрій   Борщів   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
4   12:03:00   №   243   Терлецький Тарас   Микулинці   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
5   12:13:00   №   79   Козярик Андрій   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
6   12:17:00   №   74   Бобер Павло   Ягільниця   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
7   12:19:00   №   27   Кирея Андрій   Ланівці   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
8   12:28:00   №   51   Мартинів Володимир   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
9   12:29:00   №   70   Бучок Віталій   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
10   12:31:00   №   66   Шпак Назар   Заліщики   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
11   12:33:00   №   84   Лазорко Олег   Петриків   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
12   12:34:00   №   60   Ворочук Сергій   Підгороднє   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
13   12:35:00   №   54   Тхорик Павло   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
14   12:42:00   №   53   Голодюк Олег   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
15   12:44:00   №   72   Михайлюк Тарас   Чортків   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
16   12:47:00   №   88   Шпак Ігор   Заліщики   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
17   12:54:00   №   78   Муратов Максим   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
18   12:55:00   №   68   Біскуп Ігор   Монастириська   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
19   12:55:00   №   304   Шманьов Микола   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
20   12:57:00   №   241   Гнатюк Степан   Теребовля   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
21   13:05:00   №   28   Друзюк Володимир   Ланівці   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
22   13:11:00   №   65   Соловей Максим   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
23   13:26:00   №   29   Слободян Василь   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
24   13:34:00   №   80   Ласюта Володимир   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
25   13:57:00   №   83   Назарук Віктор   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
26   14:11:00   №   75   Гладчук Максим   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
27   14:12:00   №   69   Вуїв Віталій   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
28   14:16:00   №   82   Яремус Костянтин   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
29   14:21:00   №   61   Гурник Михайло   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
30   14:33:00   №   64   Живко Назар   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
31   14:38:00   №   59   Дзюбик Василь   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
32   14:42:00   №   240   Плосконка Богдан   Петриків   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
33   14:51:00   №   56   Перець Олег   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
34   15:11:00   №   77   Гродський Микола   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
35   15:16:00   №   30   Бакалець Віктор   Мишковичі   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
36   15:18:00   №   62   Лозінський Андрій   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
37   15:20:00   №   57   Плескун Володимир   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
38   15:21:00   №   67   Лотоцький Павло   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
39   15:22:00   №   85   Гуйван Андрій   Петриків   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
40   15:22:00   №   309   Ващишин Владислав   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
41   15:28:00   №   76   Рапацький Юрій   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
42   15:47:00   №   238   Комарницький Дмитро   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
43   16:45:00   №   86   Гриценко Генадій   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
44   16:46:00   №   73   Табачук Микола   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
                           
1   7:00:00   №   95   Коробейник Тетяна   Тернопіль   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
2   7:01:00   №   20   Павлюс Наталія   Ланівці   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
3   7:09:00   №   98   Годуха Лілія   Тернопіль   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
4   7:23:00   №   22   Захарова Ірина   Петриків   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
5   7:36:00   №   24   Косенко Анна   Петриків   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
6   7:37:00   №   91   Петраш Людмила   Тернопіль   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
7   7:51:00   №   96   Сірська Христина   Тернопіль   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
8   8:20:00   №   92   Ониськів Юля   Тернопіль   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
9   8:30:00   №   94   Рудковська Марія   Тернопіль   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
                           
1   11:37:00   №   93   Слободян Ірина   Тернопіль   Категорія   Спортшкола   2 кола   VeloFormula
2   12:06:00   №   90   Мацієвська Ілона   Тернопіль   Категорія   Спортшкола   2 кола   VeloFormula
3   13:01:00   №   99   Павук Оксана   Тернопіль   Категорія   Спортшкола   2 кола   VeloFormula
4   13:02:00   №   23   Фірман Христина   Тернопіль   Категорія   Спортшкола   2 кола   VeloFormula
5   14:25:00   №   100   Сеньк Христина   Тернопіль   Категорія   Спортшкола   2 кола   VeloFormula
6   14:27:00   №   21   Сеньк Мар'яна   Тернопіль   Категорія   Спортшкола   2 кола   VeloFormula
                           
1   0:34:00   №   244   Єршов Сергій   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
2   0:36:00   №   238   Комарницький Дмитро   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
3   0:40:00   №   242   Крепич Влад   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
4   0:41:00   №   245   Кавка Людмила   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
5   0:41:00   №   310   Мартина Влад   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
6   0:42:00   №   223   Спяк Уляна   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
7   0:43:00   №   240   Плосконка Богдан   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
8   0:47:00   №   226   Обшарський Денис   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
9   0:48:00   №   227   Іваськів Ян   Вишгород   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
10   0:48:00   №   239   Захаров Олексій   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
11   0:48:00   №   306   Шманьова Олександра   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
12   0:49:00   №   307   Душніцький Борис   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
13   0:52:00   №   222   Перець Діма   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
14   0:52:00   №   303   Гринчишин Ярослав   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
15   0:52:00   №   311   Поворозник Антон   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
16   0:54:00   №   305   Бенедикт Артур   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
17   0:56:00   №   234   Кромпець Ліля   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
18   0:56:00   №   237   Гірняк Роман   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
19   0:57:00   №   235   Павловський Ілля   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
20   1:01:00   №   224   Розумяк Ростік   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
21   1:02:00   №   233   Федун Максим   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
22   1:05:00   №   225   Каліщук Володя   Острів   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
23   1:10:00   №   229   Проник Дмитро   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
24   1:12:00   №   236   Барасій Владислав   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
25   1:14:00   №   318   Запоточний Денис   Великі Бірки   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
26   1:33:00   №   232   Баландюк Анастасія   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
27   1:36:00   №   230   Грицишин Микола   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
28   1:45:00   №   317   Рудковський Роман   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
29   3:32:00   №   231   Грицишин Вікторія   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula

*********************************************************************************

                        Рейтинг траси "VeloFormulа"

1     10:58:00   Ониськів Віктор            м.Тернопіль
2     11:03:07   Випасняк Любомир      м.Івано-Франківськ
3     11:08:00   Кузьменюк Віталій        м.Ланівці
4     11:09:04   Волинець Віталій          м.Тернопіль 
5     11:19:30   Груб'як Іван                  м.Чортків
6     11:26:00   Іваськів Ігор                 м.Вишгород
7     11:34:00   Бобер Павло                 с. Ягільниця
8     11:39:86   Бакалець Леонід           с.Мишковичі
9     11:40:54   Козловський Віталій     м.Тернопіль
10   11:41:00   Комков Володимир       м.Ланівці

                      Категорія ЕЛІТА
                 10 кращих результатів:

                                  2013 рік
1    №30   12:17:09  Рибаков   Олександр 
2    №12   12:17:60  Ониськів   Віктор   
3    №27   12:26:34  Демчук   Микола 
4    № 4    12:37:60  Маринюк   Микола
5    №15   12:40:41  Ковтун   Павло   
6    №10   12:41:41  Химера   Олександр
7    № 33  12:41:52  Возняк   Андрій   
8    №2     12:52:36  Гром'як    Олександр
9    №28   12:57:25  Дікальчук   Богдан 
10  №3     13:04:18  Депутат   Тарас   

                                  2014 рік
1   № 28   11:03:07  Випасняк Любомир
2   № 9.    11:09:04  Волинець Віталій
3   № 60.  11:39:86  Бакалець Леонід
4   № 2.    11:40:18  Ониськів Віктор
5   № 36.  11:40:54  Козловський Віталій
6   № 10.  11:45:22  Захаров Вадим
7   № 72.  12:08:34  Рудакевич Любомир
8   № 8.    12:16:11  Войчишин Віталій
9   № 5.    12.22.01  Чернов Андрій
10 № 1.    12.22.18  Химера Олександр

                                     2015 рік
1   №   21   11:19:30   Груб'як Іван   
2   №   39   11:32:10   Волинець Віталій 
3   №   32   11:34:00   Бобер Павло 
4   №   54   11:47:70   Бакалець Леонід   
5   №   90   11:55:80   Гаркач Михайло   
6   №   11   11:57:20   Пилип Віталій   
7   №   80   12:02:70   Вуйда Олег   
8   №   100 12:07:80   Лазорко Олег   
9   №   4     12:17:50   Ткачук Віктор   
10 №   64   12:18:70   Юзвенко Юрій   

                                   2016 рік
1   10:58:00   №   7   Ониськів Віктор
2   11:26:00   №   11   Іваськів Ігор   
3   11:40:00   №   2   Волинець Віталій   
4   11:45:00   №   10   Скробач Микола   
5   12:08:00   №   15   Гащиць Любомир 
6   12:14:00   №   9   Ткачук Віктор   
7   12:23:00   №   5   Химера Олександр 
8   12:27:00   №   19   Захаров Вадим   
9   14:12:00   №   6   Вижиковський Роман   
10 14:31:00   №   1   Радковський Мар'ян   

Переможці Петриків крос-кантрі в минулих сезонах!

Сезон 2013 року   Рибаков Олександр      12:17:09  Категорія Еліта  Тернопіль 
Сезон 2014 року   Любомир Випасняк      11:03:07  Категорія Еліта   Івано-Франківськ 
Сезон 2015 року   Груб'як Іван                  11:19:30  Категорія Еліта   Чортків
Сезон 2016 року   Ониськів Віктор            10:58:00  Категорія Еліта   Тернопіль   

         Кращий час кола на трасі:   

2013 рік   Віктор Ониськів        05:47:00 Кубок "Золотий байк - 2013"  Категорія Еліта м.Тернопіль
2014 рік   Любомир Випасняк  05:13:00 Кубок "Золотий байк - 2014"  Категорія Еліта м.Ів-Франківськ
2015 рік   Олександр Химера   05:11:30 Кубок "Золотий байк - 2015"  Категорія Еліта м.Тернопіль
2016 рік   Віктор Ониськів        05:18:00 Кубок "Золотий байк - 2016"  Категорія Еліта м.Тернопіль

Абсолютний рекорд траси     /1 коло=2,5..км/   становить 05:11:30 Олександр Химера  /м.Тернопіль/ 2015 рік

Абсолютний рекорд змагань /2 кола=5,25 км/   становить 10:58:00 Віктор Ониськів /м.Тернопіль/ 2016 рік
« Останнє редагування: 27.06.2016, 18:28:22 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline anticvariat

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 27.06.2016, 17:30:51 »
я в ТОП-10  :D
досить непогано, враховуючи що зовсім не готувався і змагався вперше просто для фана  :)
MTB WINNER

Offline DJLyuda

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Жіноча
  • djlyuda
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 27.06.2016, 19:27:35 »
а відео закинете крос кантрі 2016
ти де живеш

Offline roma_v

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 28.06.2016, 22:31:51 »
 51   Мартинів Володимир   Тернопіль

в кого номер телефону є або ссиль на фейсбук?

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 29.06.2016, 01:28:16 »
51   Мартинів Володимир   Тернопіль

в кого номер телефону є або ссиль на фейсбук?

хочеш автограф взяти ?
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline roma_v

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 29.06.2016, 09:55:40 »
ага)