Тема: Велольвівщина або 3 вихідних дні  (Прочитано 1971 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 24.06.2016, 04:08:09 »
Велольвівщина або 3 вихідних дні.

Багато писати не буду, без лірики :).
Маршрут 260 км, 3 дні, 3 чоловіка. (Віталік, Тарас і я.)
Маршрут кільцевий, старт зі Стрия, туда приїхали своїм авто.

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xqdmnnoaiquoscqe

1-й день.
Старт в 10-00 зі Стрия по трасі на Сколе, заїхали по "цікавому" мосту на скельний монастир. Скупались в р. Стрий, далі звернули з траси на Тустань, по дорозі в с.  Корчин повернули на водоспад Гуркало. Водоспад так собі, але для коллекції треба заїхати (дорога польова з камінням, 2 рази треба переходити - переїзджати річку). Перед Підгородцями на розвилці скупалися на останок в річці, далі в Урич на скелі.
Повезло, в 18-00 на касі нікого не було, тому проїхали без готівки, обійшли основну скелю по кругу, на ніч зупинились в 1-му з 4-х кемпінгів біля каплички.
За день - 62 км.

2 день
На велосипедах доїхали до стрімкого під'йому на Гострі Скелі, велосипеди сховали в кущі, останні 500 м. пройшли пішки. Облазили всі скелі, знайшли для себе багато чого цікавого. Далі до велосипедів і стрімкий спуск в село Урич "безкоштовною" дорогою.
Перевал на Східницю  - дорога жопа, дуже крупний щебінь, але судячи зі всього на другий рік зроблять.
Східниця - цікаве курортне містечко, чисте, гарне, тут пообідали в кафе. Далі 40 км вгробленою дорогою на Турку, цікавого крім диких краєвидів нічого. По дорозі вдалось обігнати Жигуль і  Сітроен Берлінго на швидкості 18 км/год. 9-ка і Тойота Прадо не дались. :)
Турка - цікавий невеликий райцентр, варта 1 раз побувати. Далі спочатку непоганим асфальтом, а потім просто офігенним рвонули в сторону Самбора. Перед с. Тершів з'їхали з основної дороги, під колію, заночували на березі  Дністра.
За день - 90 км.

3 день
Перед Ст. Самбором дуже старий єврейський цвинтар 17-го ст. якщо кому цікаво, перед Самбором страусина ферма. Асфальт до Самбора просто казка середня швидкість 30 км/год. Далі поворот на Борислав - дорога для авто жопа, для вело - те що треба. Перед с. Уріж скупались в офігенній гірській річці (далі до Стрия такої можливості не буде). Оглянули і порівняли міста конгломерату - Борислав, Трускавець, Дрогобич. В Трускавці пообідали. Далі пряма як стріла дорога до Стрия, авто і додому.
За день - 110 км.

Маршрут не складний для людей які готові проїхати більше 100 км за день. Цікавий, оглянули 4 райцентра Львівщини і пару природних і історичних об'єкта. На 3 дні саме воно :).

Пару фоток:

Довго запрягали але швидко їхали


Впіхнуть невпіхуємоє


Дорога на той берег


Скельний монастир


Акі кінь


Чи то церква чи то готель


Запрошуємо в Трускавець


За удачну поїздку