Тема: На роботу на ровері  (Прочитано 7715 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 15.05.2009, 11:57:22 »
Я також їздю на роботу вже другий рік, (крім зими) :) .... В шоломі не їду бо на проїзжу частину не виїзжаю, все через парк і біля озера.

біля озера тоже можна добре влетіти... тут вже є фотки-приклади різниці між падіннями з ровера в шоломі і без...
повір 70% моїх польотів відбувались аж ніяк не через автомобілі...  хоча і через атомобілі(а саме через капот) тоже літав...

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #16 : 20.05.2009, 22:06:54 »
Блін ви вже рахуєте свою кількість падіннь в відсотках????
Чуваки як ви їздите??
Я ото розпочав третій сезон свого роверовства - домотую шосту тисячу кілометрів. За той час падав з ровера тільки один раз - коли перший раз виїхав цієї весни, правою рукою тримав слухавку біля вуха, а лівою здуру попробував переключити задню передачу - вона на правій частині руля. Соответствено руль скрутило, і я тупо вилетів через нього - хоча на диво приземлився на ноги і навіть телефон з рук не випав - правда ногу трохи потяну - швидкість була мала -коло 15.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 20.05.2009, 22:24:13 »
Блін ви вже рахуєте свою кількість падіннь в відсотках????
Чуваки як ви їздите??
Я ото розпочав третій сезон свого роверовства - домотую шосту тисячу кілометрів. За той час падав з ровера тільки один раз - коли перший раз виїхав цієї весни, правою рукою тримав слухавку біля вуха, а лівою здуру попробував переключити задню передачу - вона на правій частині руля. Соответствено руль скрутило, і я тупо вилетів через нього - хоча на диво приземлився на ноги і навіть телефон з рук не випав - правда ногу трохи потяну - швидкість була мала -коло 15.

еее... уточню... я за 3 останні сезони впав тоже тіко раз через руль і то конкретно здуру... причом заки лежав то плакав... від сміху по поводу того який я олень... а швидкість тоді була в межах 5-10...

а вот коли молодий/дурний був, то літав шо птиця(не зря ж ровер звали "аіст")...

хоча якшо чесно то за тих 3 сезони вже би пару раз мав навернутись так нехіло(тіко вчора 2 раза ледь авта не протаранив)але опит плюс хороша техніка рулять...

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #18 : 20.05.2009, 23:48:28 »
Цитувати
еее... уточню... я за 3 останні сезони впав тоже тіко раз через руль і то конкретно здуру... причом заки лежав то плакав... від сміху по поводу того який я олень... а швидкість тоді була в межах 5-10...

десь в аналлах історії описаний той випадок?
« Останнє редагування: 21.05.2009, 09:40:43 від bhagavan »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 21.05.2009, 09:15:32 »
[quote еее... уточню... я за 3 останні сезони впав тоже тіко раз через руль і то конкретно здуру... причом заки лежав то плакав... від сміху по поводу того який я олень... а швидкість тоді була в межах 5-10...


десь в аналлах історії описаний той випадок?
так... http://forum.shpryha.te.ua/index.php?topic=110.msg10978#msg10978