Тема: Хочу таке колесо, але ціна - йооооо кусається  (Прочитано 3348 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« : 06.05.2016, 21:23:28 »
Колесо GeoOrbital перетворює будь-який велосипед на електричний



Американський стартап GeoOrbital оголосив про старт попередніх замовлень на однойменні електричні колеса, здатні трансформувати практично будь-який велосипед в електробайк. Для цього була запущена кампанія на Kickstarter і, хоча до її закінчення ще більше 40 днів, збір коштів вже можна назвати більш ніж успішним – з мінімально заявлених 75 тис. на сьогодні вдалося зібрати понад 300 тис. доларів, передає Еcotechnica.



Електроколесо GeoOrbital підходить для установки на більшість моделей велосипедів, при цьому в їх конструкції абсолютно нічого не змінюється. Воно просто монтується на місце «традиційного» переднього колеса - і апарат готовий до поїздки. Вся процедура, за словами виробника, займає не більше 60 секунд.



Пристрій складається з зовнішнього обода, на який надівається безповітряна шина, електричного безщіточного мотора, легкозйомної батареї і механічних розпірок з роликами. Приводний механізм розміщується всередині обода. Обертання двигуна передається на ролики на розпірному механізмі, які, в свою чергу, обертають зовнішню частину електроколеса.

Комплект GeoOrbital включає літій-іонний акумулятор, який забезпечує запасах ходу виключно на електротязі до 30 км, а якщо прикласти м'язову силу до педалей, то електровелосипед зможе проїжджати до 80 км. Максимальна швидкість байка з таким «енергетичним» колесом може становити 32 км/год. Також в ньому передбачений USB-порт для заряду мобільних пристроїв під час руху.

Варто зазначити, що подібні концепції застосовувалися і раніше, наприклад, в 50-ті роки схожим чином був спроектований уніцикл італійського автогонщика Луїджі Бондіні, тільки тоді він приводився в рух за допомогою двигуна внутрішнього згоряння. Основною перевагою конструкції нового електроколеса є простота його монтажу на практично будь-які байки, а також відносна легкість всього пристрою і його універсальність. Зараз пропонується два варіанти коліс 26 і 29 дюймів.


Закінчення кампанії зі збору коштів заплановано на червень 2016 року. Перші замовники отримають свої девайси вже в серпні поточного року, він їм обійдеться в суму від 499 доларів. У роздрібних магазинах ціна GeoOrbital Wheel складе 950 доларів.

https://www.youtube.com/watch?v=9BMcks55vfE

Взято звідси http://ecotown.com.ua/news/Koleso-GeoOrbital-peretvoryuye-bud-yakyy-velosyped-na-elektrychnyy/
« Останнє редагування: 06.05.2016, 21:30:19 від peppermint »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 06.05.2016, 23:25:51 »
Цікаво як такий малий акумулятор може протягнути 30 км. хоча й мотор маленький.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 07.05.2016, 09:21:01 »
а як вони вирішили проблему, щоб ця вся конструкція не провернулась в вилці від зворотнього зусилля? з якою силою мотор крутить колесо вперед, з такою ж вся конструкція буде намагатись провернутись в вилці. А тут воно виглядає, що зафіксоване простим ексцентриком. Ну і парою ліпучок.
по ходу так і є - ліпучки тримають:

ну взагалі підхід цікавий. Я би не проти теж такий мати - чисто щоб збільшити середню швидкість при поїздках в теребовлю - можливо помагав би мені тримати 25-30 там, де я повзу 15, в результаті доїжав би за годину а не за півтори :) мало що довще, ніж машиною було б :)
« Останнє редагування: 07.05.2016, 09:31:26 від switch »