Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Боязнь велосипеду

(1/3) > >>

Paraska:
Купила минулого року для дочки велосипед. Їй майже 5 років. Декілька разів навернулася з нього, тепер ні під яким предлогом сідати на нього не хоче. Боїться нових стусанів. Шо робити? Хто з таким мав справу?

Стечкин:
я свою вчив коли їй було 7 років
купив наколінники, налокотники та рукавиці
навчання проходить в таки етапи:
    тримаючи за підседел покатати
    штовхнути і відпустити
    спочатку проїде 1 метр, потім встигне зробити півоберта педалів і проїде 2 метри, потім 3, потім 5, 15, 50,100
    сама навчиться рушати з місця

Ірина:

--- Цитата: Paraska від 23.04.2016, 22:12:26 ---Купила минулого року для дочки велосипед. Їй майже 5 років. Декілька разів навернулася з нього, тепер ні під яким предлогом сідати на нього не хоче. Боїться нових стусанів. Шо робити? Хто з таким мав справу?

--- End quote ---

Те ж саме. Трохи старша дитина.

kvas8:
Найкращий спосіб - біговел  http://www.vseodetyah.com/editorfiles/kak-vybrat-begovel-04.jpg.
Діти вчаться балансувати інтуітивно без допомогои дорослих. Мої пересіли на двоколісні велосипеди до 5 років. Додаткові бокові колеса не потрібні взагалі.

Антон Одобецький:

--- Цитата: Стечкин від 24.04.2016, 09:29:12 ---я свою вчив коли їй було 7 років
    тримаючи за підседел покатати
    штовхнути і відпустити
    спочатку проїде 1 метр, потім встигне зробити півоберта педалів і проїде 2 метри, потім 3, потім 5, 15, 50,100
    сама навчиться рушати з місця

--- End quote ---
Я так 27 річну дитину так вчив їздити. Вийшло, навіть коліна не побила.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version