Тема: ШОК!!! Нова велодоріжка в Тернополі  (Прочитано 8827 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 15.10.2015, 13:35:28 »
Вчора вирішив катнутися біля озера і що я побачив... слова тут зайві, дивимося фото




Доріжка звичайно вийшла трішки краща ніж та, що намалювали в червні цього року



Хто що думає з приводу велодоріжок в Тернополі? Передвиборчий піар чи планове виконання робіт з облаштування велодоріжок та розвитку велоінфраструктури в передзимовий період?
життя - це рух
рух - це життя

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #1 : 15.10.2015, 15:43:40 »
Не "ШОК!", а "ШИК!" має бути.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 15.10.2015, 18:35:11 »
Не "ШОК!", а "ШИК!" має бути.
Так, Тернопіль ШИКується велодоріжками)))
життя - це рух
рух - це життя

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 16.10.2015, 09:43:28 »
ДОПОВНЕННЯ

Станом на вчорашній вечір 15.10.2015р. прокладено 900 метрів велодоріжки! І це за 2 дні роботи!!! Якби такими темпами малювали розмітку навколо озера, то затратили б на це 1 місяць. Варто зазначити, що фарби не шкодували і достатньо товстим слоєм нанесли, вночі світло відбивається добре, про стійкість фарби дізнаємося згодом  :)

Короткі враження про доріжку



Початок досить таки хороший якби не ось ці два стовпи посередині доріжки... трохи портять картину, але розумію, що без них ніяк  *dontknow*



Дальше було гірше, оцініть.

« Останнє редагування: 16.10.2015, 09:48:24 від Oleg »
життя - це рух
рух - це життя

Offline peres

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 178
  • Карма: +10/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 16.10.2015, 15:13:29 »
а скажіть мені будь-ласка, науя нащо в парку ту показуху, щей на зиму, коли кількість  велосипедистів кардинально зменшиться, і чи я буду мати "імунітет" коли когось намотаю на колесо в межах тої доріжки :D
096 505-2-050, 099 559-6-989 - T@R@S

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 16.10.2015, 15:30:01 »
Хм... а якщо я доїхав до будки з морозивом, мені зупинятися і сигналити, щоб дорогу уступили?  *dontknow*
Погода не перешкода

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #6 : 16.10.2015, 15:32:49 »
То не показуха. Просто над виконавцями треба було реально довго нависати, щоб зрушити їх з місця. І поки справа пішла, то вже аж осінь прийшла.
Так буває. Ви краще, шановні, пропонуйте конструктив, а не просто обпльовуйте. Так кожен зможе. І ще мені реально важко уявити як би так вийшло, щоб всім нараз вгодити?
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 16.10.2015, 15:54:23 »
Звичайно, що найлегше критикувати, але конструктивна критика звісно не завадить.
Думаю та доріжка дає реальний "імунітет" при ДТП згідно ПДР.
життя - це рух
рух - це життя

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #8 : 16.10.2015, 16:45:58 »
Стадію обговорення ми вже пропустили :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 16.10.2015, 19:08:50 »
Маленьке оголошення! Усім хто має зауваження по даному проекту - приходіть у понеділок о 19:00 год. у Мамонт, саме там будуть обговорювати шляхи вирішення.
життя - це рух
рух - це життя

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 16.10.2015, 19:36:25 »
а скажіть мені будь-ласка, науя нащо в парку ту показуху, щей на зиму, коли кількість  велосипедистів кардинально зменшиться, і чи я буду мати "імунітет" коли когось намотаю на колесо в межах тої доріжки :D

Щойно вичитав інфо, що це не велодоріжка, а рекомендована смуга руху для велосипедистів, тому не буде знаків, лише піктограма велосипеда. Якщо це правда, то "імунітет" пропадає   *dontknow*
життя - це рух
рух - це життя

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 16.10.2015, 20:51:09 »
В Львові зараз є багато велодоріжок, і оформленні досить нормлаьно, правда в Львові по основній дорозі трохи складно їздити тому велодоріжка це необхідність тут. Біля роботи ремонтують тротуари, клали бруківку і зразу ж виділили місце  і зробили велодоріжку, але не так як на даному на фото біла лінія намальована , а відокремлена і асфальтована.
« Останнє редагування: 16.10.2015, 22:29:05 від bahja »

Offline peres

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 178
  • Карма: +10/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 16.10.2015, 21:11:57 »
То не показуха. Просто над виконавцями треба було реально довго нависати, щоб зрушити їх з місця. І поки справа пішла, то вже аж осінь прийшла.
Так буває. Ви краще, шановні, пропонуйте конструктив, а не просто обпльовуйте. Так кожен зможе. І ще мені реально важко уявити як би так вийшло, щоб всім нараз вгодити?

я на всі 100500% за те, щоб в місті облаштували велодоріжки, велопарковки і т.п., але не таке "для галочки" якоїсь партії під вибори, адже по-любому хтось "кашлянув кеш" на фарбу, і в бюлетні напишуть, які ми хороші, які ми красавци, ми розвиваєм велоструктуру на Тернопільщині, голосуйте, а ми вам ще десь полоску намалюєм, МОЖЛИВО  :D, але нащо воно в парку, де в літні вихідні дні не тощо їздити на ровері, ходити "тісно". ІМХО 100пудовий переводняк фарби і трудогодин. велодоріжки потрібні на проїжджих частинах, зараз худо-бідно ремонтують дороги, то чому коли малюють дорожню розмітку не намалювати велодоріжку, таке я би оцінив як бажання щось змінити і допомогу велоруху Тернополя. ІМХО2 :) сама крута велодоріжка в Тернополі в напрямку Смиківців.
 п.с.
       ніхто нікого не обпльовує і годити всім на раз не потрібно, хлопці ви ж вже дорослі, а тішитися полоскою на бруківці, як молода
лялькою на капоті :D,  дякую за хороший настрій від перегляду фотозвіту
« Останнє редагування: 16.10.2015, 21:20:46 від peres »
096 505-2-050, 099 559-6-989 - T@R@S

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #13 : 16.10.2015, 23:47:48 »
Намалювати розмітку - це найпростіший метод "створення" велодоріжки.  Але навіть у цьому випадку потрібно десь брати фарбу і ніхто самовільно не може цього робити.
За всі роки, що я кручу педалі містом, схожих прецедентів не було. Велосипедисти на фарбу не скидалися.

А щодо інших методів створення велодоріжок, то вони набагато затратніші. Якщо для тисяч автомобілістів у Тернополі не зробили нормальних доріг, то і жалюгідній купці в кілька сотень велосипедистів ніхто нічого не збудує. Особливо у тих місцях, де просто фізично бракує місця.

Висновок напрошується лише один - нарощувати кількість велосипедистів, щоб їх помітили і реагували на їх побажання. Або їздити собі далі тихенько де тільки їздиться та отримувати чортів від автомобілістів і пішоходів.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 25.10.2015, 19:58:32 »
ДОПОВНЕННЯ

Дальше було гірше, оцініть.



нічого страшного підписуєм петицію:
http://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/3

 і маф заберуть
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.