Тема: Збараж 2009 (ЗВІТ)  (Прочитано 11234 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 16.03.2009, 14:55:43 »
то хто такий?

дехто з нас


 ;)
Справа йде не проте, хто так робив, а про те, що на однорядній вузькій дорозі краще такого не робити.
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #16 : 16.03.2009, 16:23:21 »
А до того й призвело що дехто "любить поговорити показуючи на шишки"  :). Особисто мене так пару раз виносило, коли говорив з Кораком, бо коли їхав сам то їхав вздовж краю і думав про своє. А от говорити краще коли ти збоку, а не позаду, так краще чути. Тому на дорогу трохи і виїзджали. Тому я й нелюблю траси. Для мене ідеал це районна дорога де машина появляється раз на пару годин(від ігровиці до збаража наприклад) і можна спокійно крутити педалі в розміреному ритмі і милуватися природою/насолоджуватися розмовою.
 Що до темпу то таки  було, Як з ланцюга зірвалися, чогось рвали когті по повній. Коррак просто швидко їхав, як йому звично, а деякі "лічності" просто старалися виїбнутися і показати що вони теж швидко вміють. Я ж собі з Андріціо і Вувузанге повзли собі позаду думаючи про своє. Особисто я просто неміг швидко, бо був голодний і ноги нерозрухані(довга зима дома далась взнаки), і то навіть при такому темпі середня у мене була 19 км/год.
 Так що пропоную назначати ведучого і замикаючого і видати їм по рації і пневмату, щоб порушників відстрілювали на місці і в той же час мали звязок щоб в разі поломки можна було всім гуртом зачекати. Бо був випадок коли у Скелетона спустило колесо, а Вєталь і Корак незупиняючись і не реагуючи на свист погнали далі. Особисто я б за таке в далеких походах розстрілював на місці  >:D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

CoRacK

  • Гість
« Reply #17 : 16.03.2009, 16:51:52 »
Бо був випадок коли у Скелетона спустило колесо, а Вєталь і Корак незупиняючись і не реагуючи на свист погнали далі. Особисто я б за таке в далеких походах розстрілював на місці  >:D
Напевно попереду був просто чудовий крутий підйом через що, я просто не міг втриматися від спокуси рванути під нього ;D ;). І взагалі, після підйомів, я майже постійно чекав інших, ну якщо щось не так то звиняйте.

P.S. В багатоденках я їду як усі, бо в мене велорюкзак важить 15-20 кг ;D :D.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #18 : 16.03.2009, 17:14:39 »
Та до тебе небуло зауважень. Сходу було ясно що ти будеш їхати з великою швидкістю і чекати нас на горбах, але от чого деякі "особи" гнали на повну а тепер возмущаються що інші "хлюпіки" і неможуть нормально їхати. Мене це чесно кажучи бісить. Чесно кажу, на наступну покатушку візьму пневмата і якщо хтось буде перевищувати 25 км по рівному то буду стріляти, щоб всі їхали рівномірно і в одному темпі. Бо я з ними довбнями вже рік 3 з цим воюю а все безтолку. Словами недоходить я бачу.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 16.03.2009, 18:26:09 »
Блять, та в тебе ровер був чи ненайкращий для таких поїздок, чого ти ниєш? в мене середня була 17 (такшо не гони шо в тебе була 19, хіба шо клємануло спідометр і він 99 показав). Дивись шоб тебе з пневмата часом десь не зняли :)

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 16.03.2009, 19:14:12 »
Покалічили мене  ;D ;D ;D - розтягнув звязку над коліном.

Та просто хлопці побачили пару новачків і рішили зразу як в армії - дідовщину ;D і погнали шоб часом ніхто не перегнав  ;D . Нормально. Я раніше проїжджав максимально за день 50 км в івачів через села. А так то 25 - 30 км за раз. Зимою їздив пару раз то особливо на льоду не покрутиш. І получилася шо перша поїзка вийшла ударна, але я розраховував від себе набагато гіршого результату до того в мене середня шв була 15 і мене жахали ваші 17 -19  :o . З моїми 100 кг я думаю шо нормально справився перший раз.

Скажіть хоть за скільки часу ми доїхали туда і назад? бо навіть не вспів засікти  :)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 16.03.2009, 19:21:45 »
Та з вами то ясно, ви перший раз таку ударну поїздку. А от декому нема чого нити :).В мене від хати 2:47:10 год.

П.С. Зарощуй звязку, то тіки початок :))))).

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 16.03.2009, 19:24:48 »
в мене від хати 2,18 год і 36,2 км  :D - але цікавить час на саму дорогу від мєнтів до збаража


З тим всім навіть забув про байдарочників поговорити вчора  ;D
« Останнє редагування: 16.03.2009, 19:27:53 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 16.03.2009, 19:27:57 »
Нема таких :). Я не дивився

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #24 : 16.03.2009, 20:01:04 »
Вєталь, про себе я не нию, я чітко знав що я можу а що ні, ви могли б хоч рвонути на 10 км вперед, мені пофіг, ітак би я доїхав, мені це не вперше. Але от чого ви про інших недумаєте? Невже так важко їхати рівномірно і дивитися чи у групі все гаразд, адже не у всіх є досвід таких поїздок. Саме найбільше вимотує не дальність поїздки а іменно ритм, і якщо він не твій то можна здохнути за годину(собсно що зі мною і сталось через пустий живіт). Так що такі то справи.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 16.03.2009, 20:04:16 »
Шо ти так за інших переживаєш? Чи може ми не чекали вас? А погано поїсти перед дорогою то звиняй, твої проблеми :)

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 16.03.2009, 21:39:46 »
агов, нарід... досить "гризтися"... ви краще (це так - на майбутнє) одразу оговорюйте темп руху і фсьо буде гут  o^-o
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 16.03.2009, 21:48:22 »
Та не в тому діло, ми їхали швидше, але ставали і чекали. не тошо ми рванули і десь під збаражем вже сіли собі воду пили і дивились як на лохів на тих хто ззаді.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 16.03.2009, 22:26:33 »
а на 2х підвісі то хто був ?  :)  :-\ тоже юний монстр  */\*
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 16.03.2009, 22:40:21 »
Шкіпер був, але в нього рама тріснута і він також не вміє їздити по дорозі.Друге ше можна виправити нами :)