Тема: проекти розвитку велоінфраструктури від ВелоТернопіль  (Прочитано 7126 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 27.07.2015, 19:42:32 »
нехай є парковка біля школи №6, я не помітив
мабуть тому, шо ніхто там роверів не ставить
але ж школ в місті 25, а парковка є лише одна

щодо бичхоза, якій сі кличе національним економічним університетом, то там народ специфічний, їм не до роверів, бо вони 25 годин на добу дбають за національну економіку в тому аспекті, де ще залишилосЯ шо вкрасти
я це точно знаю, бо сам там сі вчив
але щодо красти талантів не маю, так шо дарма там вчився - безсовісно зайняв місце якоїсь сумлінної та обдарованої дитини, якіій на екзамені просто не почастило
а мені почастило мабуть просто тому що дурним щасить

саме тому і впевнений, що велопарковка як витвір мистецтва нахуй не потрібна, а потрібна велодоріжка шоб роверистів авто не переїзжали, а роверисти не збивали пішоходів
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 27.07.2015, 22:03:07 »
саме тому і впевнений, що велопарковка як витвір мистецтва нахуй не потрібна, а потрібна велодоріжка шоб роверистів авто не переїзжали, а роверисти не збивали пішоходів

 в тебе просто талант - так доступно пояснювати))))))))))))))))

мабуть тих парковок що ти не замітив - значно більше....

щодо велодоріжки - ти прав! я за - що їх потрібно....але перекрасити половину вузького тротуару в якийсь колір і сказати що то вже велодоріжка то це типу гонєво)))
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 28.07.2015, 00:10:22 »
а в Тернополі нема ЖОДНОЇ велодорожки, а якщо я її не помітив, то просто тому шо зроблена вона там, де нікому не потрібна

була від міста до Смиківців, на поточний момент вже практично нема

була колись по гідропарку пішоходна доріжка яка підходила і для роверів - в верхній частині каньона Серета від верху сходів до підвісного моста до автомобільного моста - нині там асфальт знищений і по тому шо лишилося ні ровером не проїдеш, ні пішки не пройдеш. там раніше навіть туалет був - але мабуть нашим людям він не потрібен.
то замість того щоб просто ті дві дорожки відновити будуть ОСВІТЛЕНУ велодорогу кругом става будувати

особисто я їздив по специально збудованих велодорогах в Словаччині, Австрії, Німеччині, Швейцарії і Франції і таки знаю про що пишу...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline UriSobi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 18.11.2015, 19:26:13 »
працюємо над програмою на наступні роки
https://docs.google.com/document/d/1dFubvSqCd8nta6I7jmoUT44CXGDPIXFYT77cxyYcyew/edit?usp=sharing

карта маршрутів - u.osmfr.org/m/33824

згідно рекомендацій - https://drive.google.com/file/d/0B_vyGwalQS59cVF4NGdYTmNRVkk/view?usp=sharing

Offline UriSobi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 18.11.2015, 19:40:01 »
створення велосипедної громадської організації

07 грудня 2015 р. о 19:00
Винарня Заратустра (у підвалі поряд екрану)



суттєвих змін можливо досягнути лише обєднавши наші зусилля довкола спільної мети.
тому для ефективного розвитку велосипедного транспорту ми створюємо ГО.
запрошуєм усіх хто бажає впливати на розвиток та провадження велоінфраструктури у місті Тернопіль на установчі збори
« Останнє редагування: 03.12.2015, 15:02:51 від UriSobi »

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 19.11.2015, 11:12:56 »
нормально! давайте деталізуємо етапи впровадження програми і зробимо обговорення, якщо не проти...
Операція "Квадрокоптер"!

Offline UriSobi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 28.11.2015, 14:21:41 »
у понеділок 07.12 о 19:00 у винарні Заратустра (поряд Екрану) проведемо Установчі збори по створенню велосипедної ГО.
запрошуються усі зацікавлені у розвтку велоінфраструктур міста Тернопіль
« Останнє редагування: 03.12.2015, 15:02:13 від UriSobi »