Тема: Веломарафон "Re: Тернопільська Сотка 2015. Стежками Козаків" 11.07.2015  (Прочитано 20136 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #30 : 11.07.2015, 01:08:46 »
Мушу сповістити, що обставини так склались шо не візьму участі.

Організаторам і учасникам бажаю вдалого марафону і задоволення від нього.

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 11.07.2015, 20:05:15 »
Блін, це триндєц. Мав намір приїхати в першій 20-ці. Ровер був настроєний, колеса з правильним тиском. Новенька питна система на 3 літри. Так і було б (через рік на наступних змаганнях перевиримо), якби не ідіоцький випадок.

Перша половина йшла добре, вчепився а Вітом, гнали 40, обганяли одного за іншим. Я десь через 30 км від нього трохи відстав.
Ділянка з ямами, перед підволочиськом. Відмітка 48 км. Я їду, підвіска працює, дивлюсь на спідометер - там 0. Ну думаю, чорт забирай, я ж кілометраж рахую, недобре. Справа в тому, шо десь на ямі датчик відійшов. Зупинятися поправляти - то час, а вирішив посунути його назад тим самим чином - вїхати в ямку чуть нахилиши ровер. І що ж сталось?

Сцука, руль повернувся без моєї участі. Погана затяжка болтів. Я вже нічого не міг виправити. Пішов через руль.

Відбувся синяками і потертостями на тілі. Порішав шолом. Без нього була б срака. Перечекав шок, і тре було щось робити. Зупинилися двоє людей, помогли з рульом (дуже дякую за допомогу), я поїхав далі.
На фініші поняв, що каліпер спереду тре (оце мене бісить більше за все на світі).

Не чекав що буде їдло, дякую огранізаторам.
Отаке. Висновки кожен робить сам.

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 11.07.2015, 21:37:55 »
Зупинятися поправляти - то час, а вирішив посунути його назад тим самим чином - вїхати в ямку чуть нахилиши ровер.
От тим велокомпи на проводах кращі ніж бездротові, там щоби справити щось, достатньо на ходу постучати легенько по компу і порухати дроти до датчика, не застосовуючи магічну силу ям.  :)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 11.07.2015, 23:57:20 »
От тим велокомпи на проводах кращі ніж бездротові, там щоби справити щось, достатньо на ходу постучати легенько по компу і порухати дроти до датчика, не застосовуючи магічну силу ям.  :)

наскільки я тебе знаю для тебе ободні  гальма кращі за дискові, ревоншифти кращі за півавтомати, педалі-топталки кращі за контактні, 28 колеса кращі за 26 і зичайно шо комп ассайз кращий за сігму...

навіть дивно як ти пішов на поводу в того стєчкіна і поставив рігідну вилку замість стокового аморта, який по-любе нічого не амортизував, але важив втричі більше ))

невідомо точно шо там в Антона сталося, але датчик скорше відійде в дешевого дротяного еомпа
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline dubyk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 12.07.2015, 10:59:39 »
Якщо ще хтось писав gpx-трек, закиньте пліз на OpenStreetMap (вибирати ідентифікований чи відстежуваний), потрібно для покращення OSM-мапи.

Offline Andre

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • duncon amstaff
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 12.07.2015, 12:08:36 »
невідомо точно шо там в Антона сталося, але датчик скорше відійде в дешевого дротяного еомпа
угу, в дешевих велокомпах на шприху треба прикручувати велику болванку-магніт, яка таліпає колесом і просто паскудно виглядає :).
саме тому можна взяти маленький неодимовий магнітик, прикрутити його поближче до центру колеса, ну і відповідно дріт з датчиком (герконом) прикрутити поближче до нього.
можна навіть банально купити геркон і зробити для нього маленький корпус з чогось, позаяк штатний датчик дубово великий. в результаті можна отримати непомітний на колесі, надійний датчик, який не буде таліпатись на ямах. от тільки при мінусових температурах неодимові магніти втрачають свої магнітні якості, питання тілкьи на скільки втрачають. ше не тестував свій датчик зимою, тому не можу точно сказати.

а результати марафону в когось вже є?) чи треба на фейсбуці чи вконтактах чекати? цікаво що там. а то хотів взяти участь, але просто не було вже часу шолом купувати.

Offline Vyshenka

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 12.07.2015, 12:15:21 »
Дякую організаторам за можливість взяти участь у цьому марафоні. :) Все було круто, маршрут чудовий, все решту теж. Я думаю на наступний раз з Івано-Франківська нас буде набагато більше. Єдине побажання - це роздруківка легенди або наклейки на раму. Ось тут мій звіт, http://velo-stalker.if.ua/forum/viewtopic.php?f=30&t=30&p=39756#p39756/ До зустрічі!!

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 12.07.2015, 12:23:52 »
Організація хороша, перший раз беру участь у офіційному марафоні на дистанцію 100 км, але в загальному особистому заліку 100-ку долаю 2 раз. 
Обід після дистанції в кафе це класно придумано !

Для себе особисто відкриттям було пориви вітру 6 - 8 м/с які тупо вбивали швидкість і бажання добратись до фінішу на власних колесах, але я справився і таки доїхав))
Не ну я раньше зустрічався із зустрічним вітром як на дачу їхав 15 км, враження неприємні, ну а тут же ж 100-ка))
« Останнє редагування: 12.07.2015, 12:27:48 від YxTu »
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline Andre

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • duncon amstaff
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 12.07.2015, 13:16:18 »
...Ось тут мій звіт...
4:15 це на шосейнику з контактами?
чи швидше певно на сліковому МТБ з контактами..
« Останнє редагування: 12.07.2015, 13:36:39 від Andre »

Offline Vyshenka

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 12.07.2015, 14:01:20 »
4:15 це на шосейнику з контактами?
чи швидше певно на сліковому МТБ з контактами..

У мене рігід 26, сліки (тільки не знаю якою товщини, тонші ніж МТБ), і контакти це звичайно, без них ніяк)

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 12.07.2015, 14:09:12 »

Спалю парочку шприхунів...








Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 12.07.2015, 16:44:30 »
їхав першу сотку в житті. Досить пізнавально і повчально. Перше - контакти це супер. Друге - води брати мінімум 1.5л. а не 0.75 як я взяв, за що пропустив близько шести чоловік поки зупинявся щоб щось купити.
Хлопцю з Хмельницька (забув як звати) на жовтому шосері - привіт!
 Все сподобалось, не дивлячись на те що обід довелось брати за свої гроші.   
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Bolto

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • specialized hardrock
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 13.07.2015, 08:57:30 »
Коли буде звіт по категоріях?)

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 13.07.2015, 12:00:42 »
Шкода, що доводиться читати, про змагання зі звітів учасників. Організатори не можуть навіть викласти таблиці результатів, вже не кажу про фото з усіма учасниками і призерами. Вперше бачу таке ставлення до учасників. Якщо результатів немає, то це ніби як самому катнутися?


Offline Bolto

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • specialized hardrock
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 13.07.2015, 12:43:17 »
Шкода, що доводиться читати, про змагання зі звітів учасників. Організатори не можуть навіть викласти таблиці результатів, вже не кажу про фото з усіма учасниками і призерами. Вперше бачу таке ставлення до учасників. Якщо результатів немає, то це ніби як самому катнутися?
та ладно наскільки я зрозумів для організаторів це вперше тому можна і почекати і пробачити помилки,мені наприклад все сподобалося)  надіюся в подальшому буде організовано на ще вищому рівні ;)