Тема: З Києва до Сіднея на двох колесах  (Прочитано 2091 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« : 17.06.2015, 08:53:28 »
Не знаю чи ви чули, що парочка українських велосипедистів-мандрівників в даний момент вже подолали більшість шляху задуманої ними подорожі Київ-Сідней (Австралія). Пишу про це тут, бо думаю, багатьом було б цікаво спостерігати за їх прогресом, ну і звичайно ваша допомога тим людям також би знадобилася.

Зараз, вони (Муляр Володимир і Ярина Квітка), стартувавши 1 жовтня 2014 року з веселими і не дуже пригодами проїхали Молдову, Болгарію, Туреччину, Іран, Індію, Непал, Мянму, і врешті дісталися Тайланду, при тому, наскільки я розумію, трохи вибившись з графіку і грошей. З того, що читав у їх звітах, їм не вдалося в’їхати в Пакистан, відповідно додався один переліт. При в’їзді в Мянму довелося стояти на кордоні два тижні, чекаючи спеціального дозволу на його перетин – виявилося що візи для цього не достатньо.
Індія – це взагалі капець. Білим людям там важко впринципі, оскільки все місцеве населення при вигляді такого чуда збігається, і старається доторкнутися.
Ну але попри то українці мали купа класних пригод, купа нових зустрічей, які відповідно вилилися в гарні фотографії, декілька з яких я заливаю тут для вашого перегляду.

Я особисто дізнався про цих велосипедистів через знайомого, який шукав їм підтримку по маршруту просування. Так як наразі я в Малайзії, то в час коли вони приїдуть сюди – орієнтовно за півтора місяці, чим зможу – допоможу. Вони організовують вуличні концерти та розпродажі зроблених ними ляльок-мотанок, щоб мати фінанси для просування далі.
Я дуже постараюся оновлювати новини українців-мандрівників тут, але якщо не встигатиму вчасно, то у вас є можливість зробити це напряму завдяки їх фейсбуку і сайту.
Ну і звичайно, вони будуть дуже вдячні за допомогу. Володимир має з собою приватівську гривневу картку з якої може зняти гроші у валюті тієї країни, де вони перебувають.

https://www.facebook.com/dvokolisni
https://www.facebook.com/yaryna.kvitka?fref=ts
http://folknery.com/dopomogti-proektam-folkneriv

Дані для переказу грошей
5457 0822 3092 2747
(Муляр Володимир Петрович)