Тема: ПРОДАНО (Покришки Maxxis ADvantage 26x2.1)  (Прочитано 2106 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 22.05.2015, 09:55:11 »
Не фолдингові. Знос мінімальний, без дефектів.
Покришки реально дуже цепкі, чудово тримають по мокрому грунту, траві, листі, котять легко (звісно враховуючи що це таки досить агресивна гума). Катав на них в основному в міжсезоння і зимою. На снігу теж тримають чудово.
Ціна - 200 грн за одну, в наявності 2, торг можливий, але аргументований.

Причина продажу - в мене аж 3 таких  :D. Одну широку собі залишу для переднього колеса, а ці 2 хочу поміняти на щось інше.
Потенційному покупцю можу дати на тестдрайв.




Протектор лівої на фото - без зносу взагалі (практично не використовувалась, так як майже відразу була замінена на ширшу 2,25):


Протектор правої на фото має невеликий знос центральних грунтозацепів (відсотків 15 на око):


« Останнє редагування: 04.06.2015, 20:45:09 від switch »

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 28.05.2015, 14:01:57 »
На правах апчика і може кому цікаво буде:
Покришки ці добре йдуть на переднє колесо, на зад можна ставити щось більш накатисте, наприклад якийсь напівслік. На передньому ж вона забезпечує суперову керованість і чітке гальмування практично на любій поверхні, крім хіба гладкого льоду. При цьому зубате переднє колесо на накат впливає мало.
Історія їх покупки: взяв їх для зимових, пізньоосінніх і ранньовесняних вилазок. Брав 2.1, бо до того мав випадки, коли мої 2.3-дюймові псевдосліки підламувались в поворотах. Але 2.1 для мене виявилась некомфортною, тому після заміни заднього обода на ширший - докупив для заднього таку ж 2.25. Відповідно одна з пари використовувтаись перестала, і пройшла до того може з півтори сотні км по грунту - звідси й стан такий.
Також використовував пару 2.1 адвентедж спереду + 2.1 кросмарк ззаду. Накатвідчутно кращий, але знову ж таки відчуваю, що хочу на задньому більш широку покру.
На даний час використовую на передньому Кросмарк 2.1 на задньому псевдослік ДТН 2.3 в суху погоду або Адвантедж 2.25 щоб помісити болота.
Кросмарк порівняно з Адвантеджем більш підступний на слизькій поверхні, гальмує помітно гірше, трохи забивається грунтом і може зриватись в занос. Адвантедж однозначно більш керований, і при цьому великої різниці в накаті не помітив, незалежно від того, яка з них стоїть спереді.
Наразі маю бажання розжитись на широку накатисту кантрійну резину для заднього, на зразок Семіслік, Кросмарк,Аспен і залишити для переднього 2.25 адвантедж.
Кросмарк 2.1 - ще не вирішив його долю :) Думав дружині сподобається, но вона їздить тільки в гарну погоду і не любить болото :)

ПС: пропозиція тестдрайву остається в силі. тільки потім повернути чистою і без коцок :)

ППС: можливий також обмін з доплатою з мого чи вашого боку на щось, що мене цікавить. А цікавлять даний час наприклад: передня втулка Діор для дискових гальм, на болти, каліпер (машинка) для дискових гальм рівня того ж Діора, або ВВ7, ротори для дискових гальм під болт, орієнтовно 160+180 мм, якщо ще ось надумаю - вкажу.
« Останнє редагування: 28.05.2015, 14:17:36 від switch »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 29.05.2015, 13:07:31 »
Я би взяв їх на умові постоплати :) (зарплатня десь 5-10 числа). як би ми пересіклися , якщо такий метод оплати влаштує?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 29.05.2015, 13:17:52 »
та влаштує, чого ні.
але вчора їх застовпив чувачок один з чернігова. остаточне рішення скаже з неділі... пообітцяв йому почекати.
є інтерес - можеш взяти на прокатку, якщо той таки рішить брати - то хоч будеш вже мати власне враження про них.

Вони в мене тут в тернополі, на бамі, район київської. але бажано взяти сьогодні ввечері чи завтра зранку, бо рисуються плани катнути на вихідні в Карпати.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 29.05.2015, 14:38:17 »
Та у мене були Адвантаджі. Але 2.5 І досі десь є, висять в сараї, але вже лисуваті і я їх жарта раді пофарбував у червоний металік  :)


Загало, якщо хлопчина з Чернігова не візьме їх то свиснеш.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 02.06.2015, 17:35:16 »
Продано
« Останнє редагування: 04.06.2015, 20:44:33 від switch »