Тема: Налаштування краба тормозів  (Прочитано 5632 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Ghostkashak

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 27
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 19.05.2015, 21:33:12 »
Народ, потрібна ваша допомога, мені потрібно налаштувати краб тормоза на дуже старому ровері (варіант замінити і зняти нах не підходять). Може хто має якусь література як їх налаштовувати або відео буду дуже вдячний. Наразі зажимаю повність ручку, а воно все одно прогортає колесо, на зажимає добре.

Можете порадити майстра.




Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 19.05.2015, 22:37:21 »
А обід точно під ободні тормоза? а то він якийсь больно блискучий.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Ghostkashak

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 27
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 20.05.2015, 00:11:28 »
хммм... дуже цікаве питання. Може і не, а під що може бути обід з касетою на 5 зірочок? Думаєте якісь вандали зробили то? Бо я не дуже в тому розуміюся.

Offline Lean

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 20.05.2015, 05:19:07 »
Підтяни тросік,на кожуху троса є регуліровочний винт ще ним попробуй.
Крути педали - пока не дали...

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 20.05.2015, 10:08:22 »
Не дуже тим переймайтесь, у мене також задній гальм не працює на "твердо" головне щоб передній хапав "мертво" адже не секрет що передні гальма - ефективніші! Задніми користуюсь чисто як допоміжними до передніх, або у зимовий період для стабілізації! На крайній випадок можна спробувати замінити гальмівні колодки на якісь трьох-компонентні або картриджного типу, і щоб не були короткі ( бо є коротші та довші гальмівні подушки), це дозволить гальмувати трохи краще, ну і звичайно як писав вище LEAN проконтролюйте тросик!

Offline Ghostkashak

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 27
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 20.05.2015, 10:27:14 »
Дякую за інформацію.

А обід точно під ободні тормоза? а то він якийсь больно блискучий.

Хотів  взнати, а є обода які не колодкових тормозів? :o Бо я про це перший раз чую, і не знав що є якась різниця.  Дам фотку більшу ввечорі.



Offline peres

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 178
  • Карма: +10/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 20.05.2015, 10:47:25 »
На крайній випадок можна спробувати замінити гальмівні колодки на якісь трьох-компонентні або картриджного типу, і щоб не були короткі ( бо є коротші та довші гальмівні подушки)

тільки при заміні обов'язково кажіть, що вам для металевих ободів, бо зараз в основному під люмінь(alloy), вони по металу відмовляються працювати
а так тільки налаштуваннями(якщо колесо рівне без вісімок, то колодочка до обода має бути на мін відстані з обох сторін), ну і робочу поверхню колодки можна "прошкурити", можливо попало якесь мастило чи поліроль для хрому :)
096 505-2-050, 099 559-6-989 - T@R@S

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 20.05.2015, 20:40:43 »
Хотів  взнати, а є обода які не колодкових тормозів?
А що, в світі є тільки ободні тормоза? Ладно дискарі на сітібайках мало поширені, але ж ролерні то часто на сітібайках стоять.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 20.05.2015, 20:42:37 »
бо зараз в основному під люмінь(alloy), вони по металу відмовляються працювати
Ти вігнав мене в глибоке здивування. А люміній хіба не метал? Вроді ж всі обода зараз з нього. Ну крім всяких карбонових. Існують ще колодки для хрому?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline peres

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 178
  • Карма: +10/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 20.05.2015, 22:18:17 »
Ти вігнав мене в глибоке здивування. А люміній хіба не метал? Вроді ж всі обода зараз з нього. Ну крім всяких карбонових. Існують ще колодки для хрому?

та метал люмінька(виходить з глибокого здивування, а то чого доброго в депресію впадеш :D), малося на увазі метал-залізо.
096 505-2-050, 099 559-6-989 - T@R@S

Offline Ghostkashak

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 27
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 20.05.2015, 22:48:10 »
А що, в світі є тільки ободні тормоза? Ладно дискарі на сітібайках мало поширені, але ж ролерні то часто на сітібайках стоять.

Не та інші існують, просто питання в тому що в мене получається обод під роллерні галма, але його перешпіцували під 5 передачу?  Чи як?

Додаю фото.




Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 21.05.2015, 10:16:55 »
Як на мене в того краба закороткий річ для того обода, по фото видно, що колодки опущені до вниз упора і все одно певно хапають за край обода. Я би пошукав краб з довшими лапами, тоді і тормозити буде краще.
Крупний рогатий Scott

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 21.05.2015, 13:40:14 »
Як на мене в того краба закороткий річ для того обода, по фото видно, що колодки опущені до вниз упора і все одно певно хапають за край обода.
на другому фото першого посту виглядає ніби нормально.
ободові гальма, коли відпущені, трохи зміщуються відносно робочого положення. дивитись треба як колодка лягає при затиснутому гальмі.
трос як на мене підтянути в першу чергу, а там вже дивитись...

Offline Ghostkashak

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 27
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 21.05.2015, 23:04:03 »
Дякую затягнув нормально.... В основному проблема, якщо не добре торзмозить колесо, то самі колодки. І не забувати що краб заблоковує(а деколи і не заблоковує) колесо якщо дуже-дуже сильно зажати, це зроблено для того щоб коли ви будете летіти на шоссері десь під 60-80 і трохи нажимаєте на тормос, щоб не полетіти через руль і не розбити черепушку)