Тема: Пригода біля базару  (Прочитано 25763 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 09.05.2015, 19:00:57 »
бажати зла комусь це погана риса..так неможна..

в тій ситуації кожен має свою долю вини ..

Справедливий і гуманний суд розставить усі крапки над І ..

Мали б розум до суда б недійшло ..
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 09.05.2015, 21:05:12 »
На скільки мені відомо з тієї історії..
 

така ситуація ..І тут  налітає борець за справедливість в лапках ..і почалося ..


от скажи , шановний Вітков, ти багато разів попадав  в конфлікти  з автомобілістами , їдучи на байку???
думаю що нє, бо їздиш не багато, а заняв ще й позицію антишприхальську, і   починаєш розказувати про дєльожку , сфери впливу...
ну і для   кого це новина, що в нас все корумповано і  погрузло  в  кумовському болоті???
всі  це знають і Америки тут не відкрити.
Сашко   нічого  особистого  не має  проти  старших людей , ну ж видно на відео чітко -хто на кого  напав!!!
І я думаю, не тільки Саню, але і нас всіх замахала ця закореніло-корумпована система, саме проти неї піднявся Сашко,
бо надоїв цей бардак!!!
Хочу вам сказати, що минулого  року, чекаючи  з роверком на вокзалі в Тернополі примйшлось і мені втихомирювати пару
"активних іскатєлєй приключєній", хоча крім мене  були люди , але чомусь мені це більше всіх потрібно було...
сонце  в долонях...

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 09.05.2015, 22:43:54 »
На відео чітко видно, що перший удар пройшов від пацана котрий був з дідулею, а тоді велосипедист дав у відповідь, в чому він і правий  :)
А от нарахунок того, що непотрібно бити всі автомобілі підряд я цілком згідний із шприхалем vitkov. Адже в даній ситуації, на мою думку, вилосипедист був не правий, адже автомобіль здійснив аварійну зупинку, де на відео, це чітко видно по сигналам автомобіля. В даній ситуації обоє рябоє.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 10.05.2015, 00:59:57 »
На скільки мені відомо з тієї історії..

Чоловік 71 років водій Рено припаркувався  на тому місці  для того щоб забрати сина який впав і розбив голову у тому районі. Менший його напарник це внук  який  покликав діда забрати  тата якому стало  злее чи був пянив впав та потовк голову.

На відео видно що вони  нервували і шукали родича. Парковка була вимушена та термінова і ввімкені аварійні габарити .

Знаючи той район найближча стоянка там метрів за 150 і то платна. 

така ситуація ..І тут  налітає борець за справедливість в лапках ..і почалося ..

хоча справедливістю та порядком у тому  районі і не пахне.. там все схвачено і поділено ..

Починаючи від торгівців і закінчуючи у Міськраді..Так що там  багато роботи  боротьби за справедливість. Непочатий край..

А бити нерозібравшись  в морду 71 однорічному чоловіку із тиском це велике геройство ..Щастя що той чоловік  обійшовся синяком а міг і померти ненароком (бувають такі випадки. тодіб ситуація мала трагічніші наслідки  для обох сторін )

думати треба перш ніж шось витворювати ..

Бити  пенсіонерів у морду  треба мати повагу перш за все до старшого покоління ..навіть у випадках коли вони неправі..

Це моя власна думка..

це типа якщо двоє мудаків приїхали по третього мудака то нехай роблять що захочуть, а ти не можеш нічого робити, бо можеш їм зашкодити?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline SNIZHOK

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 10.05.2015, 12:01:52 »
навіть якщо водій авто порушив правила дорожнього руху це не причина нищити чуже майно.
для мене велосипедит поступив, як бидло, що скоїв замах на неправильно припаркований автомобіль. розказуємо з широко відкритими очима, які ми хороші і правильні, як тягнемось до європи, але самі таке ж гімно, як і решта. через те і так живемо.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 10.05.2015, 12:03:53 »
а що він там знищив?

Offline SNIZHOK

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 10.05.2015, 12:11:59 »
на відео прекрасно видно, як відбувається умисне пошкодження майна.

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #37 : 10.05.2015, 12:26:35 »
Умисне ушкодження це коли з ноги по зеркалу і на педалі,  а у вас стокгольмський синдром  :)

« Останнє редагування: 10.05.2015, 12:32:35 від org100h »
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline SNIZHOK

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 10.05.2015, 15:38:25 »
заподіяв він шкоду капоту чи ні це інша справа ( нехай розбираються відповідні органи), але що був замах на злочин, то прекрасно видно на відео.

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 10.05.2015, 20:50:21 »
А от в Росії у москалів є якийсь приватний проект - там водіям, які неправильно паркуються клеють на лобове скло наклейку , яка не здирається.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 10.05.2015, 21:17:12 »
А от в Росії у москалів є якийсь приватний проект - там водіям, які неправильно паркуються клеють на лобове скло наклейку , яка не здирається.

"Стоп хам" сі кличе
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 11.05.2015, 16:38:27 »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 11.05.2015, 16:54:53 »
На відео видно що вони  нервували і шукали родича. Парковка була вимушена та термінова і ввімкені аварійні габарити .
...
Це моя власна думка..

Раджу почитати ПДР - що таке вимушена зупинка, де вона може бути і при яких обставинах? А якби за виною того ТУПО припаркованого авто нашого колегу зачіпило вантажівкою, тоді що - ТАК СІ СТАЛО?

Якщо тому дятькові 71 рік, тоді нехай тримає себе в руках і не хапає за комір. Зрештою, машину йому не погнули і не пошкрабали. І на відео видно, що 71 вік не заважав йому вдарити, навіть коли сутичка перейшла в стадію розмови.


Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 11.05.2015, 21:53:20 »
на відео прекрасно видно, як відбувається умисне пошкодження майна.
а я бачу, що велосипедист, який змушений виконувати ризикований маневр, обїжаючи авто, припарковане з грубим порушенням ПДР, втратив рівновагу, в результаті чого змушений був відштовхнутись від авто порушника, щоб не впасти на нього і не завдати йому і собі шкоди.
і що далі?
факт ушкодження майна тоді стає фактом, коли є явне ушкодження і доведено, що його зробив саме велосипедист.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 15.05.2015, 12:00:03 »
На відео чітко видно, що перший удар пройшов від пацана котрий був з дідулею, а тоді велосипедист дав у відповідь, в чому він і правий  :)
А от нарахунок того, що непотрібно бити всі автомобілі підряд я цілком згідний із шприхалем vitkov. Адже в даній ситуації, на мою думку, вилосипедист був не правий, адже автомобіль здійснив аварійну зупинку, де на відео, це чітко видно по сигналам автомобіля. В даній ситуації обоє рябоє.
Нагадайте мені, будь ласка, причини для аварійної зупинки в неположенному місці?
Їх раптом дві.
1. Критична несправність транспортного засобу, що перешкоджає його руху.
2. Критичний стан здоровя водія.

ВСЕ! То шо ти став бо тобі ДУЖЕ ТРА, ніяк не є поважною причиною. В данному випадку водію можна привязати ще створення аварійної ситуації і неправомірне використання знаку аварійної зупинки.
Комусь стало погано? Викликай швидку, вона має право встати де і як си схоче, бо для того має блимавку.

А по поводу бити все підряд. Жалко нема відео зі мном коло базару... Там було 1 на 1, тому у пенсіонера не було натхнення особо хамити, отже тут вже він від мене тікав, заки я копав по машині.