Тема: Пригода біля базару  (Прочитано 25767 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline kamyanets

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 197
  • Карма: +8/-0
    • Перегляд профілю
« : 07.05.2015, 20:53:02 »
Не зовсім ДТП, але схоже.
Їду роверком через базар. Там купа машин, як завжди, стоять хто як хоче. На перехресті біля Ексімбанку особливо нагло припарковано Рено Логан, прямо біля переходу. Стукаю долонею по капоту, 2-3 рази поки не спрацьовує сигналізація. Думав, пояснити, що так паркуватись зле. Але власники авто зявились швидше ніж я очікував. З матами і криками зупинили велосипед, почали махати руками. Я відступав, але в старшого зявився фінгал на щоці. Потім люди розняли. Потім прийшли якісь неясні менти. Взяли пояснення. Я написав заяву, що прошу покарати ... Вони здається, зробили то саме. Постійно насідали, що я вдарив старшу людину. Молодший "спортсмен" постійно ходив навколо, пінився. При цьому вони намагались засунути в машину зовсім неадекватного пяного чувака з розбитою головою.
Зараз проти мене порушено кримінальне провадження за ст. 125 (зумисне нанесення легких тілесних ушкоджень).
Відео з вебкамери. Вирізка найцікавішого :) https://www.youtube.com/watch?v=hUiwFPx1vSA&feature=youtu.be
 
Отаке
« Останнє редагування: 08.05.2015, 14:09:20 від kamyanets »

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 07.05.2015, 21:23:15 »
Дуже сумна історія! Шкода, що Ти постраждав але гірше те, що всіх "мудаків" не перевиховаєш!
Раптом що - пиши, гадаю шприхалі осторонь стояти не будуть.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 07.05.2015, 21:43:36 »
Дивлячись на те відео . Рекомендую проглянути від самого початку  проміжками .
Видно, що закони там не діють і  у тому числі  дорожнього руху.
Суцільний як кажуть ШАНХАЙ.

Торгівля впритик  пішоходнього переходу, висадка маршруткою пасажирів у пробці на самому перехресті .і так далі.
Просто клондайк адмінпорушень в одному місці. Це ж які б надходження могли б бути у бюджет .

Водій порушив правила паркування  .Якщо вже виконувати  закони то усім і не тільки водіями.
Автомобіль  приватна власність .Тому  ніхто немає права товкти по ньому. А зважаючи на  сучасні авто, де навіть любий  міцний дотик  може залишити знак на авто..

Тому  це не вихід .

На відео видно шо топік стратер перший вдарив чоловіка водія ..  (20.08 хвилина на відео )
Після чого молодик який був з водієм вдарив велосипедиста  , на що відповідь полетіла у знову ж того старшого чоловіка-водія  порушника .

А далі пішло  по накатаній схемі.. маємо що маємо ..

Хто шукає проблеми той їх находить .  Рукоприкладство нє є цивілізованим методом  наведення порядку .


Сам водій і також велосипедист .
Паркуючись  завжди стараюсь дотримуватись правил і  також, щоб авто не  ускладнювало іншим життя .

Бажаю вирішити дане питання якомога швидкіше та успішніше. Удачі
« Останнє редагування: 07.05.2015, 22:21:30 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #3 : 07.05.2015, 22:29:35 »
Ну гупнув пару разів по машині, не причинив ніякої шкоди... нічого надзвичайного.
Аж тут вибігає на дорогу кілька неадекватних людей і нападають на одного (на відео ж все видно). Здоровий глузд типу натякає, що винні ті, хто перші напали! А в кого який з'явився, чи не з'явився фінгал після цього то вже інша справа. Чим думали коли нападали? Адже кожен має право на самозахист. (ну не стояти ж і чекати поки тебе побють)

Відповідно висновок такий, що провадження яке проти тебе порушено є зовсім не справедливим і скоріш за все незаконним.
Отже не можна просто так себе віддавати на поталу шакалам. А велоспільнота, тай взагалі небайдужі люди мають тебе підтримати! Бо таке могло/може статись з кожним...

Offline kamyanets

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 197
  • Карма: +8/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 07.05.2015, 22:36:02 »
Друже vitkov, ти пропонуєш не реагувати, коли тебе блокує двоє чуваків, шарпають твій вел, хапають тебе за руки, намагаються вхопити за шию супроводжуючи це матами, лайкою і погрозами? Я збив його руку. Потім молодик дав мені в щелепу. Ну після цього я вже їх не розрізняв.

А в міліцію з приводу неправильного паркування я вже втомився дзвонити і писати. Їм байдуже.

І ще. Ти можеш якось кваліфікувати як правопорушення постукування по машині, якщо на ній не залишилось жодних пошкоджень ??
Це пошкодження майна, образа честі і гідності водія чи як то називається ?

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 07.05.2015, 22:42:47 »
Це ти вважайєш, що там небуло пошкодження майна так як сам знаєш, що ненамагався це зробити ,проте власники авто у той момент розцінювали як пошкодження майна чи привід до нього .Зачепили іхню приватну власність ..

Боротись з порушниками дорожнього руху компетенція ДАІ. 
Якщо для прикладу кожен у місті почне таким способом доказувати  як треба  дотримуватись законів ми далеко зайдемо ..
На всі порушення є компетентні органи які повинні з цим боротись .

Для чого нерозібравшись підбігати до авто і товкти по ній . вважаю це неправильно.
Хочеш провчити викликай ДАІ знаходь власника  доказуй ,вчи . А Не підіїджати потовкти на машині  щоб спрацювала сигналізація і втікти далі на велосипеді ..
Дивлячись по відео власника ти шукати не був намірений ..Якби неперехопили , так би і поїхав далі


Я незбираюсь тут щось доказувати. Просто написав свою думку..

Молодик який стояв біля старшого чоловіка  просто після ваших рук повинен був діяти у захист старшого. 
« Останнє редагування: 07.05.2015, 22:56:58 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline kamyanets

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 197
  • Карма: +8/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 07.05.2015, 22:54:41 »
Цікаво почути твою думку знову, після того, як ти зробиш зо 10 дзвінків в ДАІ і напишеш кілька заяв в тій справі. :)


Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 07.05.2015, 22:57:50 »
Цікаво почути твою думку знову, після того, як ти зробиш зо 10 дзвінків в ДАІ і напишеш кілька заяв в тій справі. :)

я не сьогоднішній . Знаю . Маємо що маємо
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #8 : 07.05.2015, 23:20:33 »

Боротись з порушниками дорожнього руху компетенція ДАІ. 
Якщо для прикладу кожен у місті почне таким способом доказувати  як треба  дотримуватись законів ми далеко зайдемо ..
На всі порушення є компетентні органи які повинні з цим боротись .

Ти ще забув дописати "моя хата зкраю" і "хай дієсє шо сє діє"

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 07.05.2015, 23:40:25 »
Нічого я незабув дописати ..а що думав написав вище.  Рукоприкладство у будь-якій формі не спосіб наведення порядку.

Тому що це приводить до, ще  гірших наслідків ,як у даному випадку власне для самого ж автора теми.


Цитата: kamyanets від 07.05.2015, 20:53:02

Зараз проти мене порушено кримінальне провадження за ст. 125 (зумисне нанесення легких тілесних ушкоджень).

« Останнє редагування: 07.05.2015, 23:43:31 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 08.05.2015, 00:36:03 »
ну сумна історія, на жаль. 
писати  можна багато на різні правові аспекти, проте не зараз.
топікстартеру би порадив знайти толкового юриста і зняти побої(якщо такі є, бажано щоб були), бо можуть впаяти хуліганство.
ну і бажано пару свідків, які підтвердять  що на нього напали перші.
сонце  в долонях...

Offline kamyanets

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 197
  • Карма: +8/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 08.05.2015, 00:42:59 »
Нажаль, тілесних ушкоджень не маю :)
Час покаже, сумна то історія чи весела. Бо ж проти них також є аналогічна кримінальна справа.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 08.05.2015, 08:20:57 »
Надіюсь вас обох накажуть по всый строгості закону. Бо він не правий, що припаркувався в не правильному місті і ти ше кращий.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 08.05.2015, 09:24:06 »
Саша все зробив добре!

- бо бидло інакше не розуміє
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 08.05.2015, 10:09:21 »
Саша все зробив добре!

- бо бидло інакше не розуміє


Нічого він доброго не зробив.  Бидло розуміє коли його б оштрафували на 500грн. А тепер те бидло буде думати, що всі велосипедисти дибіли.