Тема: Львівська Сотка/Двохсотка  (Прочитано 19119 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Sko4

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 22.04.2015, 11:31:14 »
Дай відповідь: скільки треба мати досвіду щоб отримати адекватну відповідь на що ідуть гроші ?
Треба про це спитати, якщо ліньки читати. Але в нас хтось мастак жартувати.

Учіться приймати конструктивну критику, без образ. На мою думку вона лише покращує організацію.
Конструктивна критика це жарт в першому пості, ага. Вчіться адекватно ставити питання, а не розпочинати діалог з образ.

з власного досвіду чисто для порівняння - повноцінне харчуваня в вело- або піший подорожі виходить 30-50 грн в день на особу
коли я їздив по Австрії, Німечині, Франції мені вистачало 3 євро на добу, тоді 1євро=10 грн
Це все так, але особисті мандри і веломарафон речі непорівнювані. і повноцінність харчування для кожного теж індивідуальна. Стечкин, згадай потреби skeleton13 для прикладу :)

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #31 : 22.04.2015, 11:53:18 »
Норм івент, норм ціна. Дехто ше так два раз за вечір в кабаку пропиває і нічо, а тут

Хоча я вже давно за створення підпільних гоночок на бабло, де переможці ділять касу :)
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 22.04.2015, 12:09:00 »
Це все так, але особисті мандри і веломарафон речі непорівнювані. і повноцінність харчування для кожного теж індивідуальна. Стечкин, згадай потреби skeleton13 для прикладу :)

я навіть не можу згадати що саме я можу згадати про Скелетона...

щодо мандр - тривають тиждень, два тижні, місяць - відповідно потрібне постійне повноцінне харчування і відновлення сил
щодо марафона - навіть добу не триває і відновлення витрачених ресурсів організму не є критичним
але ж на марафоні дадуть красивий папірчик і ти його на руль повісиш )))
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #33 : 22.04.2015, 12:18:47 »
Цитувати
щодо марафона - навіть добу не триває і відновлення витрачених ресурсів організму не є критичним
А якже купа ізотоніків, гелів і банянів, які кантріли поглинють в процесі, шо би виграти хвилину дві часу.
З рештою це марафон, а не покатушка.
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline AV

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 22.04.2015, 12:26:04 »
але ж на марафоні дадуть красивий папірчик і ти його на руль повісиш )))

не вдаючись у дивовижність концепції "оргі повинні пояснити на що йдуть внески", зауважу тільки що вам важко в нашій країні буде.
Львівська Сотка має найнижчий стартовий внесок з усіх українських (Київ, Одеса).
виходить нікуди не поїдеш. всюди гроші на вас заробляють.
який вихід?
робити Тернопільську Сотку.

Offline Dok62

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 22.04.2015, 12:28:19 »
У Львові з почуттям гумору всьо гуд! :D Тут таке хто хоче їхати , той не рахуються з витратами. Я, для прикладу, їду на супермарафон Париж-Брест-Париж 1240км за 90год і мої витрати близько 1000Є Хтось купує супердорогі квитки на фінальний матч Чемпіонату світу, а хтось дивиться це по тєлєку, під півасік :)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 22.04.2015, 13:26:57 »
У Львові з почуттям гумору всьо гуд! :D Тут таке хто хоче їхати , той не рахуються з витратами. Я, для прикладу, їду на супермарафон Париж-Брест-Париж 1240км за 90год і мої витрати близько 1000Є Хтось купує супердорогі квитки на фінальний матч Чемпіонату світу, а хтось дивиться це по тєлєку, під півасік :)

я наприклад навіть візу в польщу не можу цього року відкрити ((
мабуть бракує почуття гумору...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 22.04.2015, 13:35:10 »
У Львові з почуттям гумору всьо гуд! :D Тут таке хто хоче їхати , той не рахуються з витратами. Я, для прикладу, їду на супермарафон Париж-Брест-Париж 1240км за 90год і мої витрати близько 1000Є

я сподіваюсь тепер всім зрозуміло на що 200 грн йдуть?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 22.04.2015, 13:36:36 »
я сподіваюсь тепер всім зрозуміло на що 200 грн йдуть?
:laugh:
« Останнє редагування: 22.04.2015, 14:00:13 від YxTu »
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 22.04.2015, 13:38:53 »
я сподіваюсь тепер всім зрозуміло на що 200 грн йдуть?
+100500 :))))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #40 : 22.04.2015, 14:01:35 »
Все, хватить бугуртіти. Задорого то задорого, хто хоче той їде, кому задорого той не їде. Все інше це лірика.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 22.04.2015, 14:58:01 »
Суть не в задорого не задорого. Людей зачепило інше - а як то так хтось такий хитрий буде на них заробляти на рівному місці :)))) на 3 байкера + машину супроводу + друк і ламінування листочка сума явно з добрим профітом :) Це всі відразу ж зрозуміли. Тому і виникли додадкові питання.
А так - я вже писав - хочеш їдеш, не хочеш - не їдеш. Думаю практично ніхто, хто тут тему "апав" і так їхати не збирався :)

Offline Salariss

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 22.04.2015, 15:06:05 »
я сподіваюсь тепер всім зрозуміло на що 200 грн йдуть?

Я особливостями вашого мислення була вражена ще під час нашої випадкової зустрічі на польському кордоні - як раз коли ви поверталися з вашого тріпу Європою.

Пригадується, ви тоді розповідали, що купувати велосипед дорожче ніж за 500 грн - це маразм, а бути власником автомобіля - це взагалі за гранню ідіотизму. Так само, як і заробляти більше мінімально необхідного. Оригінальна філософія, я дійсно оцінила ))

Якщо вам не вистачає грошей на польську візу, я зможу підкинути частину суми. Чесно. Сума невелика, мені не шкода, а ви особистість оригінальна ) Думаю, ті, хто вас тут морально підтримує - от, напиклад, YxTu, теж не відмовляться вам допомогти, правда?

А стосовно внесків на Сотку - ви не хвилюйтеся. На поїздку Дока на ПБП з них не буде витрачено жодної копійки, гарантовано.




Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 22.04.2015, 19:52:10 »
Я особливостями вашого мислення була вражена ще під час нашої випадкової зустрічі на польському кордоні - як раз коли ви поверталися з вашого тріпу Європою.

мене дуже радує, шо я таки Вас дістав настільки, що мене аж донині памятаєте )


Пригадується, ви тоді розповідали, що купувати велосипед дорожче ніж за 500 грн - це маразм, а бути власником автомобіля - це взагалі за гранню ідіотизму. Так само, як і заробляти більше мінімально необхідного. Оригінальна філософія, я дійсно оцінила ))

не сам додумався, в Інтернеті прочитав
якби ця філософія не була оригінальною, люди би не витрачали своє субєктивно безцінне життя на заробляння грошей, щоб купувати собі абсолютно непотрібні речі і не називали патрітизмом вбивство інших людей за то, що вони інакше мислять

щодо вела за 500 грн - мабуть не зовсім так, бо свій купив за 2000
оскільки сильно підозрюю що рама мого ашана зроблена та тому саме заводі з того самого 6061 шо і рама канондайла

щодо автомобіля - ну і де ним возитися?
мав би я авто - мене би вже давно закопали і не писав тут таке вот...

Якщо вам не вистачає грошей на польську візу, я зможу підкинути частину суми. Чесно. Сума невелика, мені не шкода, а ви особистість оригінальна )

просто мені відмовили в культурній мультівізі, а шопінг на 1 тиждень якось не той во (
я звичайно розумію Ваше бажання мене принизити, якщо візьму в Вас гроші )

А стосовно внесків на Сотку - ви не хвилюйтеся. На поїздку Дока на ПБП з них не буде витрачено жодної копійки, гарантовано.

якось не можу співставити з наступним твердженням-
У Львові з почуттям гумору всьо гуд! :D
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 22.04.2015, 22:30:00 »
народ...мені соромно за цей форум....а точніше не за весь...а конкретно за деяких учасників які не виходячи за межі власної квартири судить кому і як і шо робити...а тим більше рахує чужі гроші!!! а Ви колись шось організовували? хоча би пробували? Ви кудись виїжджали за межі парку:? я вже не кажу чи Ви дотримуєтесь правил дорожнього руху і не позорите велосипедисті в цілому....а тут все зводиться до простого... шось не подобається - не їдь...і не псуй враження тим людям які вагаються чи їм їхати чи ні...
а я скажу від себе...шо їхати треба!!!! це просто незабутнє дійство...атмосфера шикарна!!! кожен знаходить для себе те за чим їде, хто хоче їхати 50+ км/год - будь ласка! група Лосів до Ваших послуг...хто хоче поматрасити і поїсти шашликів в кінці поїздки ( Вам тут теж будуть раді)!, та й і просто взяти участь в дійстві це вже велике досягнення...щастя не тільки в грошах...не забувайте про це...

+ забіжу трошки наперед....я наразі з деякими людьми працюю над ідеєю Тернопільської сотки, яка стане можливе нарешті традиційною і щорічною!!! Шоб Ви, любі Шприхалі не сильно ображались і не думали шо я шпійон  :police:, готую її не спільно з Львів'яками (хоча деякі поради мені все ж таки від них пригодяться...не стосовно грошей!)
Via est Vita