Посилання на події

  • Велодень: 05.04.2009

Тема: „День Велосипедиста” в Тернополі  (Прочитано 49940 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #75 : 04.03.2009, 12:01:14 »
Ці стоянки не катять. То лише для переднього колеса, раму нема за що чіпати.

 Ось так я уявляю стоянку. Вверху ізометрія, внизу вид зверху(кілька боксів поряд). Кругами помічені шарніри. ті "дверки" можна буде закривати на колодку, щоб не відривши дверку не можна було підійти до велосипеда. Самі велосипеди можна буде привязувати до "рами" стоянки.
« Останнє редагування: 04.03.2009, 12:18:08 від erazel »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #76 : 04.03.2009, 12:06:00 »
Ці стоянки не катять. То лише для переднього колеса, раму нема за що чіпати.

та про котру я писав!!! там можна і за раму!

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #77 : 04.03.2009, 13:37:52 »
Ось так я уявляю стоянку. Вверху ізометрія, внизу вид зверху(кілька боксів поряд). Кругами помічені шарніри. ті "дверки" можна буде закривати на колодку, щоб не відривши дверку не можна було підійти до велосипеда. Самі велосипеди можна буде привязувати до "рами" стоянки.


то вже не для ровера, :D ;D ,  а для коня чи верблюда  */\*  .  і матеріалу багато піде
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #78 : 04.03.2009, 13:52:35 »
Ці стоянки не катять. То лише для переднього колеса, раму нема за що чіпати.

 Ось так я уявляю стоянку. Вверху ізометрія, внизу вид зверху(кілька боксів поряд). Кругами помічені шарніри. ті "дверки" можна буде закривати на колодку, щоб не відривши дверку не можна було підійти до велосипеда. Самі велосипеди можна буде привязувати до "рами" стоянки.

ПPЕКPАСНО!!!
Будуємо сарай!!!   :D

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #79 : 04.03.2009, 14:45:44 »
Краще будувати сарай чим шукати викрадений велосипед
 Якщо такі естети то можете зробити фігурну ковку. Я лиш запропонував ПPИНЦИП, а як ви його оформите мені насрати  >:D.
 Я ж не кажу робити ще й зверху перекриття. Просто раджу щоб велосипед загороджувало з 4 сторін. Так значно важче зловмиснику буде перекусувати ланцюг яким буде причіплений велосипед.
« Останнє редагування: 04.03.2009, 14:47:20 від erazel »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #80 : 04.03.2009, 14:56:05 »
тоді вже ліпше шоб та дверка проходила через раму, але рами є різні  :-\
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

CoRacK

  • Гість
« Reply #81 : 04.03.2009, 17:02:06 »
Pозслабтеся, з нашою ментальністю, ровери крали, крадуть і будуть красти ще дуже довго і які б ви стоянки не придумували, всеодно без нагляду велосипеди залишати не можна.

P. S. Pозкажу, що було зі мною: було якесь свято, купа людей на вулицях, я з другом причепив ровери до паркану під Універмагом, зайшли в магазин буквально на 5 хв., коли вийшли, то до нас звернулася міліціонер в цивільному (показала посвідчення) з рекомендацією так велосипеди більше не залишати, бо якісь два типи уже щось пробували відкрутити з велосипедів, але вона їх злякала.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #82 : 04.03.2009, 22:54:41 »
Ну щодо того, що в нас все [цензура], і все так погано, то я маю з того приводу думку: як ти налаштований, так воно і буде, типу десь по принципу фільму секрет:))
Лишав в центрі вечером роверок припнятий , запихаючи на багажник і велорукавиці і велоповязку -ніякий циган ніц не стиряв. Я все таки зхиляюся до думки думати про людей навіть краще, аніж вони часом є. (В мого дєда Україну таки прям з подвіря [цензура]..але то офтоп:)
« Останнє редагування: 04.03.2009, 23:34:21 від bhagavan »

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #83 : 04.03.2009, 23:01:19 »
Ше є одне прохання, до всіх хто має бажання і фізичне вміння (я таким, на жаль не володію), розробити попередню афішку велодня. Попередню - бо не все узгоджено. Але нині та думка прозвучала від Бориса Гори, і я думаю вона слушна. Такі афішки можна було б розклеїти по всяких там спортклубах, велосекція та ДЮСША, щоб люди вже наперед знали що таке, і можливо чимсь долучалися, чи принаймні запланували там бути. Pозклеюватися погодився сам Гора:) так що прохання не образити славного туриста, і зробити щось прикольненьке.

Афішка добре б, аби була простенька і можлива до роздрукування на звичайному принтері в ЧБ. Повна інформація про акцію є в Положенні. Воно в додатку.

Наперед дякую за ініціативність. Зголошуйтесь, а результат кидайте тутка

[вкладення вилучене Адміністратором]
« Останнє редагування: 04.03.2009, 23:30:01 від bhagavan »

CoRacK

  • Гість
« Reply #84 : 04.03.2009, 23:15:49 »
Ну щодо того, що в нас все пиздять, і все так погано, то я маю з того приводу думку: як ти налаштований, так воно і буде, типу десь по принципу фільму секрет:))
Лишав в центрі вечером роверок припнятий , запихаючи на багажник і велорукавиці і велоповязку -ніякий циган ніц не стиряв. Я все таки зхиляюся до думки думати про людей навіть краще, аніж вони часом є. (В мого дєда Україну таки прям з подвіря зпиздили..але то офтоп:)

Я раніше теж був кращої думки про наших людей, поки не почав стикатися зі спробами крадіжки мого велосипеда (добре, що хоч жодного разу не вийшло вкрасти), а тих спроб було кілька :(. Тут російська рулетка - трапиться злодій, то плакатиме твій ровер, а не трапиться, то той ровер і цілий день не припнятий може стояти.

P. S. В мене ті положення щось не завантажуються :(.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #85 : 04.03.2009, 23:22:15 »
Назви латиницею, форум не жре кирилиці в назвах

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #86 : 04.03.2009, 23:30:34 »
Переатачив Положення - вже завантажується.

Offline Romko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« Reply #87 : 04.03.2009, 23:45:58 »
Ще раз положення, бо Янек вже спить :)

Щодо всього написаного вище - думаю, кожен залишиться при своїй думці, але робота все ж робиться, нехай поки що і в теоретичній частині, але чим більше читаю скептичні коменти тим швидше хочеться все це втілити в життя :P

Отож. По оголошенню: плануються різні кількості різних форматів - А3, А4 - для мінімальної розклейки по місту, А4 - навчальні заклади (вже цікаляться окремо по ВУЗах та школах), можливо А5; такого типу як для 1 КМ були підготовлені (здається А6), для роздачі.
По стоянці: пішла лінія на рівні управлінь міської ради, але завжди можна очікувати від них западло якесь, то ж пробиваємо по своїх лініях й далі!

[вкладення вилучене Адміністратором]
..я буду довго гнати велика...

Offline hvmvital

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Тіні Гардаріки
« Reply #88 : 05.03.2009, 12:23:15 »
Щодо оголошення.

"Намалював" ось щось схоже на лого для акції.
В ч/б варанті або кольорі. Мабуть не дуже досконало, але розвинути можна. Принаймні я певний смисл бачу саме в таких лого.


Такий ось "велодядько" може буде використаний на банері фотоконкурсу на фото.те.юей.


« Останнє редагування: 05.03.2009, 13:54:51 від hvmvital »

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #89 : 05.03.2009, 12:55:20 »
А чого не використати символіку всеукраїнського велодня?