Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Віталько

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 118
16
Steel is real.


І ше +1, вбивати по місті і не боятись прищепнути біля магазину :). Вчора через не дуже приємні обставини виявив можливість просунути бмх через передній трикутник, старі ровери рулять :)

17
Кожух вломаний десь напевне, просто поміняй кожух і трос відповідно і все має бути чьотко

18
Давайте ше якусь канадську покотеньку замутимо чи шо :)

19
Та ж не тренування то, а калібрація девайсу.

20
Ну батаряея з часом здихає, вольтаж міняєится. Але якшо ти доведеш батарею до стану такої конкретної смерті, то то буде мінімальний вольтаж. В телефонних і фотоапаратних батареях якийсь контролер може і є, але розрядка-зарядка то точно для девайсу

21
<a href="http://www.pinkbike.com/v/212359" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.pinkbike.com/v/212359</a>

22
Не на ті девайси фапаєте :)


23
Літій іон не тренується, тренується прошивка девайса яка запамятовує найнижчу напругу і найвищу таким чином правильно розраховуючи заряд баратеї.

24
Телепорт з-за океану буде? :)

25
53 бакси :)
О пля  8)
Ти не знав? :) вже 2 місяць

26
Ну та, але я на даний момент в веломагазині працюю, такшо апгрейдити того ровера безтолково :). Семи тримаються, з гівнячків на відмінненько витягують :)

27
Та то все, більше грошей на нього не кину :) якшо почну апгрейдити то дешевше новий ровер купити :)

28


трошки апгрейду, вчора вламав свою супер круту каретку на квордат  8)

29
В тому то й проблема, тисячу кілометрів а не 100 офроаду. Ну і на мому келісі була джудя 3 стоково і не було якогось незрозумілого походження аморту заднього.

30
ну да, знаток :D

хоч помірятись?

Я взагалі то про того шо в першому пості говорив. А трохи серйозніше то зїхати з асфальту

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 118