Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - mix_g

Сторінок: 1 ... 36 37 [38]
556
Відбій тривоги, все знайшлось, я був не уважний  *heat* тепер як я поняв потрібно якір в той шток, завтра піду по магазинах, може щось надибаю.

557
а якщо я так і не зможу знайти ту нижню конусну шайбу, то прийдеться міняти всю рульову? А де таке можна зробити, бо сам напевно не зможу.

558
Получається що так... не повезло мені, надіюсь зможу знайти таке конусне кільце в наших Тернопільських роверових магазинах. А сама верхня металева шайба, вона трохи туго заходить на шток, але мені здається що вона не зможе повністю зафіксувати вилку в рамі, от під час підняття переднього колеса, під час руху,  та сама шайба просто не втримається і підніметься вверх по штоку, чи то мені тільки так здається?... Чи то ще може потрібно винос на самий низ, до тої шайби, присунути і закрутити, тоді точно нічого не зміститься  :D
І ще питання, чи можна повітряну вилку накачати звичайним насосом?

559
Привіт ще раз, шановні шприхалі.
Купив раму Kellys Cool Tool 2012 року випуску, і щойно притарабанив з пошти вилку Rock Sox Recon, все біле, все по феншую  8)
Але появилась проблема при встановлені вилки в раму. Рульова інтегрована, фотки нижче
[spoiler]
[/spoiler]
на першій фотографії верхня шайба і під ту шайбу пластмасове кільце - все це йде на верх.
На 4 фотографії - верхня частина рульової.
На 5 фотографії - нижня частина рульової.
От тепер поясніть мені йолупу як то все правильно зібрати, щоб вилка сиділа без люфтів в рамі, бо коли я пробував все це зібрати - ніби получилось, але вилка намертво не закріплена, ось приблизно як то я його збирав [spoiler][/spoiler]

560
Он ще варіант

http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=44&t=160582
хм.. пригадую дивися цю вилку, тільки вона була вся в клійонці, мабудь її і братиму. Ще підкажіть, вона повітряна, значить і спеціальний насос для неї потрібен, а він приблизно в яку ціну?

561
тяжкого хлопа
81 кг живого мяса +як мінімум ще 5 кг в рюкзаку на собі таскаю, ну і одяг ще десь 2 кг

Я б на мурзу дивився,то вічні вилки
а які це саме? Бо я тільки з липня 13 року сів на ровер  *hurray*

562
тоді не буду спокушати долю  *overhead*, ліпше візьму ось цю вилку http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=44&t=157017

563
DJLyuda, vit дякую  :)

564
Флуд, Флейм і Оффтоп / Що взяти?
« : 13.11.2013, 19:14:30 »
Привіт вельмишановне товариство.
Хочу купити вилку, десь до 1500 грн. та не знаю яку краще взяти, надибав на форумах дві вилки http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fwww.velokiev.com%2Fforum%2Fviewtopic.php%3Ff%3D100%26t%3D135410 і http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Ftourist.kharkov.ua%2Fphpbb%2Fviewtopic.php%3Ff%3D44%26t%3D158591 яку би ви мені порадили взяти, чи може щось інше запропонуєте?

565
А як я тебе впізнаю?
Чи може зателефонувати по номеру що в тебе в профілі?

566
Наперед дякую, постараюсь пораніше з роботи втікти, буду десь біля 16 години там. Доречі кількість зірок не міняв, було 7 і потім поставив також 7, єдина різниця так в тому що раніше були зірки ті які накручуються на різьбу, а купив нову втулку і зірки які просто вставляються в ту втулку(не знаю як ці два типа зірок називаються  *No*)

567
Нажаль версія з тросіком відпадає, все чітко відрегульовано, передачі переключаються чітко і без проблем. Також замітив, що коли ланцюг на самій більшій зірці, то получається що з лівої сторони до зірок не тре, бо їх нема, а з правої сторони ланцюг не зачіпає меншу зірку, тому схиляюся до версії про поганий ланцюг. Напевно прийдеться тьопати до МастерБайку, може там щось порадять..

568
Штир та то я сам вставляв колесо в ровер, а саме колесо купував в магазині РоверСіті що на Крушельницькій.
Таке враження що зірки не співпадають з ланцюгом, але потрібно взнати діагноз експерта, бо вертатись на старе "базарне" колесо ой як не охота..

569
Привіт вельмишановне паньство!
Нещодавно купив задню втулку QUANDO KT-SR6R, обід alexrims dp17, 36 шприх і також shimano cs-hg20-7.
Зібрали мені все це чудо і от появилась проблема, коли кручу педалі то відчувається потріскування(майже таке як коли переключив взаді передачу а ланцюг ще не встиг перекинутись і тріщить). От теперь мучаюсь що викинув на заднє колесо 890 гривнів а получив не те на що очікував. В чому може бути проблема? Підозра падає на ланцюг. до кого можна звернутись за порадою?

Сторінок: 1 ... 36 37 [38]