Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Teri

Сторінок: 1 [2]
16
Задоволені та щасливі...

17
Мерседес і Таврія одинаково проїдуть 100 м. по стадіону при +20 і без вітру. Можливо, Мерседес чуть швидше... Далі висновки робіть самі, що краще і чи варте воно тих грошей. :-) Повторимо тест цього року в Криму і на Чорногорі...

19
Спорядження / Re: GPS і велосипед
« : 10.03.2013, 16:07:05 »
У мене ETREX 30 (вищезгаданий знайомий Аванара). Вибирав довго, порівнював багато. В тому числі і з GPSMAP 62. Узяв за компактність, надійність та достатню  функційність (для чого платити більше за те, чим не користуєшся). У порівнянні з GPSMAP 62, ETREX 30 на 700 грн дешевший, на 6 см коротший, на 120 грам (майже в двічі) легший - руль не переважує та в поворотах не заносить :-) , екран усього на 0,4" менший, суб'єктивно - для мене вистарчає, зум присутній, на ходу все видно, в Карпатських лісах при хмарній погоді вів себе досить достойно, кнопки управління з торця - зручно користуватися на (вело)ходу. Габаритами GPSMAP 62 на рулі велосипеда налякати можна не тільки шановного Стєчкіна... :-) А взагалі - потрібно в руках потримати обидва девайса щоб прийняти рішення чи порівнювати.
І ще, брав в першу чергу - для походів в гори, але вибирав з розрахунком зручності для велосипеда. Навігатор тепер виконує  і функції маршрутного комп'ютера (зручно в далекій мандрівці знати скільки ще залишилося педалі крутити), старий велосипедний закинув на полицю.

Сторінок: 1 [2]