Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Zahar

Сторінок: [1] 2 3 ... 9
1
Протидія буде завжди, а от величина її дуже залежить від навантаження.

2
Бачив я того ровера коли він поламався (проїхавши 4000 км) на роздоріжжі в Городищі і з власником спілкувався.
Потужність 1,5 кВт, заряду акумуляторів вистачає до 80 км при матрасному темпі і на 40 км в швидкому.
Там є всього 1 плата яка захищає акумулятор від перезаряду чи глибокого розряду і електричний автомат від КЗ.
Обороти двигуна регулюються "пальцем", тобто більше тиснеш-швидше їдеш.
Повна маса ровера-33кг.
Але якщо поламався, то прийдеться попотіти, бо крім 33кг ще й проти ЕРС протидіє руху (двигун переходить генераторний режим), при чому зі збільшенням швидкості протидія зростає.

3
Проїхались класно і відкрили нову трасу: підволоч. шосе-аеропорт-поле-дачі-поле-посадка-ст. Дичків-с. Дичків-Красівка-В. Гаї. Їхали десь 1год. 40хв. не матрасним темпом (сер. 23,5 і то за рахунок полів і міських світлофорів).

4
Сьогодні знову запрошую бажаючих покататись о 18,30 на площу.

5
Пропоную всім бажаючим зібратися сьогодні в центрі о 18,30. Маршрут залежатиме від кількості учасників. 

6
Звіти / Re: Re: Зарваниця 11 вересня
« : 12.09.2011, 21:45:30 »
Фотографії хороші, навіть гості з Києва в кадр попали :)
Плюс на шашлик вже поставив і всім рекомендую!
Незважаючи на значну кількість учасників, організованість була на високому рівні, за що всім причетним велике спасибі!

7
Також в суботу постараюсь приїхати. Обговоримо меню на місці :).
Прохання до всіх учасників взяти із собою запасні камери, інструмент та гроші.

8
Оскільки сезон полювання на картоплю досягає свого апогею, то пропоную взяти (кому не лінь) по декілька картоплин, сало і фольгу. А взагалі по їжі визначимося на місці, бо, як правило, у поїздку їде інша кількість велосипедистів, ніж у темі відписались.

9
Якщо вірити прогнозам, то погода буде чудова: трішки хмарно і +12...+20. Оскільки дехто важко працюватиме у понеділок, то пропоную зібратися і виїхати о 8 ранку.
Пишемо свої пропозиції з цього приводу.

10
А у статті ніякої конкретити (дат/цифр). Короче поговорять і розійдуться, бо у міста (керівництва) грошей на звичайні дороги "не вистачає".
Вопшем +1 до другого поста.

11
а тобі яка радість взад-вперед катати?
можеш спокійно назначати збор в Підгородньому, напроти продовольчого магазину
Всі зберуться біля "Карпат", зателефонують, а я з дому виїду і одразу приєднаюсь.

12
Тільки відділяти високим парканом, бо лінія для нашого "народу" - ніщо.

13
Руслан вірно підмітив, їдемо через Підгороднє. Зібратися найкраще на зупинці поблизу магазину "Карпати".

14
На той дизель в будній день важко зайти, а у вихідний ще й з велосипедом, мабуть, нереально  *No*

15
Майбутні / Зарваниця 11 вересня
« : 28.08.2011, 21:22:02 »
Запрошую вас приєднатись до прощі в Зарваницю – місце паломництва до Чудотворної ікони Божої Матері , яка відбудеться 10-11 вересня 2011.

Кілька слів про Зарваницю.

Її ще називають «малим Люрдом». За народними переказами село отримало свою сучасну назву від часу татаро-монгольського нашестя на Київську Русь, тобто з 1240 р. Після зруйнування Києва один з київських ченців, уродженець Галичини, прямуючи до Теребовлі, знесилений від голоду і ран, заночував у лісі. Він, щиро молячись за свій знедолений край і благаючи заступництва Богородиці, заснув міцним сном. У сні з’явилася Пречиста Діва Марія, поблагословила і торкнулася його своїм омофором. Чернець прокинувся, побачив невидане диво: серед сріблястої долини, у криничці знаходилася ікона Богородиці, віддзеркалення якої надприродним блиском світилось у повітрі. Вражений чернець впав на коліна і щиро молився, омиваючи свої рани. Невдовзі повернулися до нього сили, і на честь цього чуда він збудував в одній з печер келію, де встановив Чудотворну ікону. А місце, де “зарвав його сон”, назвав Зарваницею.

Про славу Зарваниці почув хворий князь теребовлянський Василько і послав своїх слуг за іконою і ченцем, але той відповів, що князь сам повинен прийти до каплички. Його на ношах принесли сюди – і князь зцілився. На знак подяки за одужання він побудував церкву, в яку перенесли чудотворну ікону.У 1662-1688 рр. Зарваниця була знищена турецькими нападниками, які спалили також церкву і монастир, та ікону вдалось врятувати. Її було перенесено в нову дерев‘яну церкву, яку спорудили в центрі села. В ній 1740 р. помістили також чудотворний образ Христа, який коронував в 1742 р. львівський митрополит Атаназій Шептицький.

В 1867 р. папа Пій ІХ коронував ікону Зарваницької Богоматері і надав їй відпустового значення. Вже в середині ХІХ ст. тисячі прочан спішать відвідати це місце. Переважно пішки. В 1894 р. біля джерела вимуровано каплицю.

Великої шкоди розвитку села завдала Перша Світова війна. В 1916 р. було спалено частину села і монастир, та в 1922 р. обитель відродилася поруч з дерев‘яною монастирською церквою в лісі на горі над Стрипою. Будувати обитель допоміг митрополит Андрій Шептицький. А. Шептицький й сам побував тоді в Зарваниці.

Монастир мав також свій водяний млин і пекарню, опікувався бідними людьми. Часто відвідував це місце майбутній Патріарх УГКЦ Йосиф Сліпий.

В 1944 р. було спалено дерев‘яну монастирську церкву, а в 1946 р. радянська влада закрила й сам монастир. В 1960 р. було зруйновано каплицю. Джерело обгородили колючим дротом. Ставили міліцейські заслони у відпустові дні. Та прочани все рівно йшли сюди, підпільні богослужіння проводились в лісах та хатах.

 

В Зарваницю щороку приходять тисячі паломників з усього світу. 


Пропоную в неділю 11,09 проїхатись туди і назад. Виїзд з Тернополя орієнтовно о 7.00, назад о 16.00.

Сторінок: [1] 2 3 ... 9