Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - GreenFox

Сторінок: [1] 2 3 ... 7
1
Ще й як може - всіх підпріємців заставили зробити ремонт тротуарів перед їхніми закладами, можуть і тих заставити. А для видачі дозволів на відкриття нового об'єкту торгівлі хай це пропишуть у вимогах одразу і все.

2
Головне щоб фрірайд в дьорт не перетворився ))))

3
Я зайду в понеділок, тиждень не був в тернополі

4
От блін не форум, а клуб геїв-велосипедистів.

5
купив 3 пари трусів шоби врагу не дістались  :D :D віддам бажаючим по собівартості... по 8 грн.. :laugh: 2 пари чорні(s), 1 темносині (м)
Візьми завтра темно-сині. Ти ще в Дельта-банку?

7
Цитувати
А на Шептицького (в білявої тьотки) занадто дорого все
Да в неї дорого, але якщо походити попитати по решті рядів, то можна надибати дешевше, я велошорти прикольні купив за 35.

8
Ну насправді бруківка там тільки в історичному центрі, ще зверніть увагу на те що будуть обладнані велодоріжки. Я не думаю що їх будуть вкривати бруківкою. А от тільки заради створення системи велодоріжок варто було б прийняти цю пропозицію + блюс німці дають на це гроші.

9
 :o :D :D :D :D
Мда було б смішно якби не було так сумно

10
Оголошення / Re: Педалюючи зміни!
« : 19.10.2010, 08:47:17 »
Цілком підтримую і звернення і об`єднання в організацію. Тілько на рахунок об`єднання потрібно щоб воно було аполітичним, бо інакше ми себе скомпрометуємо.

11
Від себе додам: правило ДДД насправді найдієвіше правило, і старайтеся по-максимуму дотримуватись правил дорожнього руху, тоді у випадку аварії ви хоча б претендуватимете на компенсацію ремонту і лікування.

Але насправді хай вам щастить на дорозі і в ДТП щоб ви не попадали.

12
ну якщо в тебе немає травм і ти попав на просту нормальну людину то можна і грн я думаю, якщо на понтовика то треба більше лупити

13
Як на мене стаття цілком адекватна

14
Коли мене збила машина то я взяв ремонт + 300

15
Гірше, час по вечорах є - бажання нема(змучений сильно), або , що гірше, дівчина відмовляє - бо ти проміняв її на велосипед  :D

 Якщо по суті то трохи є, але вихід один - брати трішки незручне жорсткувати сідло. Бо на мягкому ти весь час сидиш на одному місці і стається застій крові. А на жортскуватому ти весь час крутишся, і відповідно крош не застоюється  :) . ось такі от діли.

Ага взяти сідло від України 60-х років і все в порядку + масаж простати  :D

Сторінок: [1] 2 3 ... 7