Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Бурый мишка

Сторінок: [1]
1
У листопаді 2019 бачив свій викрадений велосипед на дамбі.  Я їхав маршруткою, а велосипедист прямував у сторону дружби. Може хтось його зустрічає у тому керунку може передати привіт. Нехай заїде і забере помпу.
А гарний ровер, помітний. То що, злодії навіть не спромоглись його перефарбувати? Тут же колір явно помітний, впізнати дуже легко.
А якщо хазяїн ще й допилював, то взагалі палєво. Що ж вони, зовсім камікадзе?

2
Ровери / Re: Підкажіть за ланцюг
« : 25.03.2020, 16:05:27 »
Дороге задоволення стає велосипед.
Не дорожче за автівку. Та й ланцюги не кожного дня міняти треба.
Я поки дивлюсь в сторону зимових товстих покришок. Розумію, що під них, скоріше за все, і нові колеса купляти треба. І, можливо, ставити електропривод, бо давайте тверезо оцінювати мої сили)).
То ж готуємо гаманець).

3
ну нафіг той цитрус з їх цінами,хай самі за такі гроші катаються,на олх з акумом набір можна взяти в рази дешевше.
На ОЛХ невідомо який акумулятор буде. Можна пошукати і дешевший варіант, на тому ж Промі. Але точно не брати бушний варіант. Ну, або тільки самовивіз.
І все одно мені цей варіант здається стрьомним. АКБ може протриматись пару років, а може, пару тижнів. Це лотерея.

4
Від м'язових корчів гарно допомагає копійчаний Аспаркам. Я під час тренувань профілактично три таблетки на день п'ю. А якщо був "день ніг", або була перерва десь пару тижнів, то 5-6 таблеток.

Сторінок: [1]