Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Globetrotter

Сторінок: [1]
1
Забави роверові / Бескид МТВ 2009
« : 10.08.2009, 14:33:33 »


Перегони Бескид МТВ 2009

1.   Мета змагання:
Перегони проводяться виключно на втіху організаторам і для задоволення учасників.
Пропаганда здорового способу життя і пригод на свіжому повітрі теж має велике значення в цій забаві.

2.   Назва імпрези
Кроскантрійні перегони Бескид МТВ 2009

3.   Організатор
Бескид.lviv.ua

4.   Термін імпрези
05 і 06 вересня 2009 року

      5.   Умови участі
Учасником імпрези може бути особа, котра згідна з тим, що: Організатор і всі особи, які з ним співпрацюють  не несуть відповідальності перед учасниками за шкоди здоров’ю і майну, які можуть наступити перед, під час і після змагання. Учасники стартують на власну відповідальність. Учасники несуть цивільну і правову  відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасник не може у будь-якому випадку висувати ніяких юридичних претензій до організатора. Учасник не несе відповідальності за травми та інші негативні наслідки для здоров’я організаторів. Приймає до уваги, що необхідно дотримуватись Правил дорожнього руху. Своїм підписом стверджує, що ознайомлений з правилами змагань. Змагання відбудуться при будь-якій погоді. Стартувати має право учасник, якому виповнилося 18 років. Кожен учасник зобов’язаний їхати в шоломі. Харчування на дистанції не передбачене!
            Fair play ніхто не відміняв
       
      6.   Категорії:
Всі учасники діляться на дві категорії: Пара Ч+Ч і Пара Ч+Ж. Учасники пари мають       реєструватися (фотографуватися) на КП разом і на фініш приїхати з інтервалом не більше 10 секунд.

7.   Обов’язкове спорядження учасника:
     шолом
аптечка
      мобільний телефон
      цифрова фотокамера
      мапа місцевості, компас

8.   Маршрут першого і другого дня пролягатиме  Сколівськими Бескидами.
Реєстрацією на КП стане фотографія учасника на фоні об’єкту, який буде названий перед стартом.
     
       9.  Стартовий внесок становить 80грн. з учасника.  Це плата за нічліг (на ліжку, або на підлозі), харчі для вечері та сніданку (які потрібно буде приготувати самостійно) та інші організаційні витрати.

Для переказу внеску можна скористатися реквізитами:
Отримувач: ПриватБанк
Назва банку: ПриватБанк
Номер рахунку: 2924 4825 509 100
МФО  305299
ЗКПО  1436 0570
Призначення платежу: Бандрівському Т.Б. Для поповнення на картку № 6762 4620 3959 3857
Обов'язково вказати від кого!

Майте на увазі, що після 25 серпня внесок зросте до 120 грн.

 
   
10.   Результати.
Після фінішу всіх учасників, організатори підсумовують результати і нагороджують переможців медалями та грамотами.

П.С. Маршрут 1-го дня пройде через скелі Довбуша, 2-го через гори Високий Верх, Чорна Ріпа.

2
Звіти / Gorgany Race 2009
« : 30.06.2009, 19:04:26 »
Хочете розділити нашу радість - тоді вибачайте,  що так багато букв  :)
 
Команда Непрості з Бескид.lviv ua на чолі з Lubkoм, Buroм і Globetrotteroм могли позмагатися за перше місце в Gorgany Race 2009, якби ...
Зранку повилазили з наметів, сяк-так промили очі, побігли реєструватися, погледіли на мапу з маршрутом і зажурилися. Їхали на матрацну прогулянку літніми Карпатами, а тут нам пропонують добрих 150км незвіданими стежками Ґорґанів ще й з елементами Iron Mаn. Але куди тут дінешся, бандану і шкарпетки в подарунок прийняли, - марш на старт.
Перші кілометри поїхали жваво. Нагадали собі їзду в пелетоні і швиденько всіх обставили. Аж самому сподобалася командна робота. Лише двійка Папірус не далася. Наздоганяє нас операторське авто, фільмують з усіх ракурсів. Мало зіркова хвороба нас не вхопила, але щастя тривало недовго. Незабаром в'їзджаємо в манівці без мостів, переходимо річки вбрід і розуміємо що зблудили. Поки розглядали мапи, нас наздоганяють ті, що потягнулися за нами. Розвертаємося. Дехто йде за нами, дехто йде перевіряти далі.
До першого КП доходимо з командою Скорпікор. І дуже доречі, бо бетонна плита, на фоні якої маємо сфотографуватися лежить долілиць. Спільними зусиллями піднімаємо її і робимо фотки. Незабаром Скорпікори зупиняються на перекус, а ми йдемо далі. Так ми вириваємося в одноосібні лідери, хоча того не знали, бо думали, що Папірус все ще перед нами.
На перевал Столи вийшли без проблем, а далі вирішуємо скоротити дорогу, йдучи в чоло через хребет Плоска - Довга, а не їхати асфальтом через Буковель, Паляницю, Яблунівський перевал. Думаю, таке рішення було вірне з тактичної точки зору, хоча зусиль під час слизького болотяного підйому на хребет поклали немало. Зате на хребті настав час релаксу. Сіли на обідній перекус, назнимкували квіточок, іншої живності у формі їдучих комах, великої рогатої і безрогої худоби.
З хребта пішли старим кордоном, далі вдало знайшли стежину, яка вивела до потоку Довжана і лісовозної дороги, немов з відомих англійських екстремальних змагань, де учасники борсаються в болоті. Словом, була б свиня, а болото знайдеться. Ця істина ще не раз діставала підтвердження протягом тої безсонної доби.
Щастя нашому не було меж, коли дотеліпалися до перехрестя, з величезним написом на паркані - До витоку Чорна Тиса - 17,7км. Це був якраз КП №3.
Хмари почали затягувати небо, а ми потягнулися до тих витоків Тиси. Кілометрів з 10 від Ясіні небо не витримало нарпруги і луснуло. Все би нічого, але на голови нам полилася холодна вода, яка справно холодила тіло і висмоктувала рештки ентузіазму. Любкові терміново захотілося їсти для врівноваження енергетичного балансу в організмі. Правду кажуть, - поки грубий схудне, то худий вмре. Тому, щоб не тягнути 50-ти кілограмове тіло ми дали йому можливість піджерти, ну і самі скористали при ньому. Без ентузіазму дотягли до КП №4, який символізував вказівник, що до витоків 600м і попленталися далі на перевал Околе. Там сіли піджерати знову, але холод гнав далі в дорогу.
Після перевалу почався повний, як говорить Люпко, піхвець. Земля вже не приймала воду, тому під колесами панували дві стихії: болото і струмки, які справно загрібалися і кропили наші ноги, лиця, спини. Вечоріло. Зігрітися ніяк не вдавалося, бо весь одяг перемок наскрізь. Рятувала тільки дорога, вірніше повна її відсутність. Той напрямок, що колись був вузькоколійкою, а тепер заріс чагарниками і втратив всі мости, грів нас неймовірними зусиллями, які тартилися на його подолання. Потік Гладин, а потім Турбат переходилося вбрід по коліна в воді. Що зверху, що знизу температура води була однакова. Найгірше, коли дощ переставав ставало трохи тепліше, організм починав розслаблятися, цю радість негайно присікала нова порція дощу. І так тривало десь до півночі. За цей час ми наздогнали Білоцерківсько - Долинську двійку з чемпіоном якихось там крутих мультигонок на чолі, які обійшли нас під час чергового перекусу. Найсмішніше те, що вони собі увірували, що саме вони нас наздогнали, бо і ми і вони зблудили. Вони розвертаються першими, але цього разу ніч була прихильнішою до нас. На суддівське КП №5 приходимо 20 хвилин перед ними. Переправляємося через річку по шнурках і просимося в судівський намет погрітися, а чемпіони йдуть на піший етап. Сил у нас більше нема. Ось так дощ, холод і голод забрали в нас І місце.
Зранку прокидаємося, доїдаємо рештки харчів, переконуємося, що більше жодна велокоманда не прийшла до контрольного часу і їдемо на перевал Легіонів. Сильно сказано їдемо. В'язка, липка, з домішками гною, смердюча субстанція не давала можливості ні їхати, ні йти. Повземо, ліземо, човгаємося, слизьґаємося, деремося вгору. Перевал зустрів різким, вологим туманом. Хвилинку зупиняємося для фотки і починаємо спуск до Бистриці. Ще 11,5км. Хоча болота стало маленько менше, але річки набухли від вчорашнього дощу, тому це був скорше кайтерінг, ніж будь-що інше.
Але і це було подолане. Через 118,47км фінішуємо першими серед велокоманд, але через недобір КП опиняємося на прогнозованому ІІ місці. Тут же даємо інтерв'ю каналу НТА, демонструю спук з моста в річку дюльфером на камеру, софіти, феєрверки. Ну, самі можете уявити нашу ейфорію не так від місця, як від закінчення тої мордації. Нарешті можна переодягнутися в сухе, похлебтати гарячої зупки, почути себе нормальними людьми.
Потім було нагородження з силенною купою призів, які не буду перераховувати, щоб не будити слизьких зелених тваринок. Але повірте на слово, організатори десь знайшли ріг достатку і щедро відсипали кожному призеру, не жаліючи. Двох рук бракувало, щоб занести свої призи в автобус.
В кінці, як годиться, хочу подякувати Любкові та Юркові до чудову командну роботу, Ґорґанам за організацю а родині за те, що терпить такого вар'ята в хаті.
П.С. Фотографували нас Роман Семен та Анна Рицар з Фотовернісажу, тому професійні фотки ще побачимо, аматорськими можна любуватися вже тут: http://picasaweb.google.com.ua/Taras.Globetrotter/GorganyRace2009?authkey=Gv1sRgCM6__66e7836jQE#

3
Майбутні / Бескид МТВ 2008
« : 10.08.2008, 22:11:37 »
Закінчується літо, приходить пора, вже традиційної забави - Бескид МТВ 2008. Врахувавши досвід минулорічних перегонів, власне, геройське подолання маршруту Уляною, цього року вводиться категорія Пара мікс. Щоб і дівчатам була допомога і хлопцям веселіше. Також змінюється маршрут. Цього року відвідаємо водоспад Шипіт. Отже, готуйтеся, реєструйтеся і перемагайте!
Перегони Бескид МТВ 2008

1.   Мета змагання:
Перегони проводяться виключно на втіху організаторам і для задоволення учасників.
Пропаганда здорового способу життя і пригод на свіжому повітрі теж має велике значення в цій забаві.

2.   Назва імпрези
Перегони Бескид МТВ 2008

3.   Організатор
Бескид.lviv.ua

4.   Термін імпрези
20 вересня 2008 року

      5.   Умови участі
Учасником імпрези може бути особа, котра згідна з тим, що: Організатор і всі особи, які з ним співпрацюють  не несуть відповідальності перед учасниками за шкоди здоров’ю і майну, які можуть наступити перед, під час і після змагання. Учасники стартують на власну відповідальність. Учасники несуть цивільну і правову  відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасник не може у будь-якому випадку висувати ніяких юридичних претензій до організатора. Учасник не несе відповідальності за травми та інші негативні наслідки для здоров’я організаторів. Приймає до уваги, що необхідно дотримуватись Правил дорожнього руху. Своїм підписом стверджує, що ознайомлений з правилами змагань. Змагання відбудуться при будь-якій погоді. Стартувати має право учасник, якому виповнилося 18 років. Стартовий внесок відсутній, тому призів не буде. Кожен учасник зобов’язаний їхати в шоломі. Харчування на дистанції не передбачене!
            Fair play ніхто не відміняв
       
      6.   Категорії:
Всі учасники діляться на дві категорії: Соло і Пара мікс. Учасники пари мають       реєструватися (фотографуватися) на КП разом і на фініш приїхати з інтервалом не більше 10 секунд.

      7.   Обов’язкове спорядження учасника:
аптечка
      мінімум 2 л води
      мобільний телефон
      цифрова фотокамера
      мапа місцевості, компас
      велоаптечка, запасна камера, помпа

8.   Маршрут: Славське – Волосянка – Ялинкувате - Новоселиця – Сойми - Пилипець – вдс. Шипіт – Подобовець – Воловець. Довжина маршруту – 85км.
Старт в Славську біля готелю «Бюргер», фініш в Воловці на залізничному двірці. Реєстрацією на КП стане фотографія учасника на фоні об’єкту, який буде названий перед стартом.
   
9.   Результати.
Після фінішу всіх учасників, організатори підсумовують результати і нагороджують переможців грамотами.
       Короткий опис маршруту: http://beskyd.lviv.ua/viewtopic.php?t=203&highlight=%DF%EB%E8%ED%EA%F3%E2%E0%F2%E5

Сторінок: [1]