Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Aksher

Сторінок: [1]
1
Підкажіть, будь ласка, чи є у когось досвід ремонту невеликої вмятини на алюмінієвій рамі 6xxx серії. Можливо хтось може підказати, до кого в Тернополі можна звернутися з такою проблемою?

Фото вмятини:
https://ibb.co/cvhXcXJ
https://ibb.co/WfNRNmh
https://ibb.co/YBWH1PX

Зарані вдячний за відповідь.

2
Продам шкіряні чоловічі черевики Clarks Medway Smith. Привезені із США. Розмір 45, 30.5 см стелька. Ціна 1850 грн.

3
Куплю резинові заглушки, які закривають отвір на каліпері для прокачки тормозів Shimano Deore.

4
Продам комплект тормозів Hayes Nine. Задній в дуже хорошому стані і втручання не потребує. Передній не працює і потребує переборки ручки. Через те, що витік з неї дот, злізла краска. Гідролінії - 135 см і 80 см.

5
Чи може хтось в Тернополі виправити вмятину на верхній трубі рами?

6
Продам гідравлічні гальма Hayes 9 (перед + зад) без роторів і адаптерів. Передній потребує прокачки і можливо перебірки; задній працює чудово. Стояли на рамі 20". Зовнішній стан заднього на 5-; ручка переднього має злегка краску здерту через витікшу тормозуху. Продаються комплектом.
Ціна 500 грн.

7
Потрібен ремкомплект для RockShox Reba SL 2006 року. Вилка потребує повної перебірки. Шукав в українських інтернет-магазинах ремкомплекти і запутався у виборі. Прошу допомоги знаючих людей, які можуть підказати по цьому питанні. Знайшов ось цей http://www.bps-sport.com.ua/shop/goods.php?id=18907 . На цьому ж сайті є і інші ремкомплекти і набори сальників, наприклад http://www.bps-sport.com.ua/shop/goods.php?id=19152 . Чим вони відрізняються між собою? Чи правильно я підібрав комплект?

8
Допоможіть вибрати дискові механічні гальма. Обода маю Alexrims DC19 на 36 шпиць. Які втулки/ротори/гальма краще купити? Де робити перешпицовку коліс?

9
Бажаю придбати собі велосипед, на якому було б комфортно і по місту кататися, і на дачу 20 км поїхати, і на бездоріжжя з'їхати. Бюджет 3500 грн. Але ціни зараз просто захмарні, тому і виникло питання: скласти вел чи купити готовий? Чи можна зараз скласти щось толкове за такі гроші? Чи є в Тернополі хороші механіки, які займаються зборкою? Якщо так, то скільки коштують такі послуги?

Сторінок: [1]