Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - gujda

Сторінок: [1]
1
Відпочинок на Закарпатті 9-11 серпня!
Ціна: 600 грн
Контакти: Христина 097 858 44 76
Запрошуємо на Закарпаття!

Пізнайте історію та архітектуру закарпатських замків. Відчуйте близькість угорської культури. Посмакуйте закарпатське вино та угорські страви. Відчуйте міць термальних джерел. Проведіть весело вихідні у приємній компанії.

9-11 серпня 2013 р.

З програмі відвідування*:

 - закарпатських замків (ужгородський, мукачівський та ін.)
 - басейнів з термальними джерелами (Комплекс «Термальні води Косино»)
 - дегустація (закарпатського вина)

1 день.
Виїзд з Тернополя. Переїзд до м. Берегово, Закарпатська обл.. Поселення в готель. Обід. Переїзд у с. Косонь, Закарпатська обл.. Відвідування комплексу «Термальні води Косино»(цілюща вода курорту піднімається з однієї із трьох діючих, на даний момент, свердловин на Закарпатті. На території комплексу розташовано п’ять басейнів: три з них термальні: великий та басейни близнюки, один – прісний з «Аква - баром», і один - дитячий). Вільний час, відпочинок. Повернення в готель. Вечеря.

2 день.
Сніданок. Переїзд в м. Чинадієво, Закарпатська обл.. Відвідування замку Сент-Міклош (замок оповитий легендами про кохання, пари, яка таємно зустрічалась тут і пари, яка сьогодні рятує замок) та палацу Шенборна (пам’ятка національного значення, мисливський замок з прекрасним парком. Романтичний, відомий серед туристів як «Чинадієвське чудо»). Переїзд в м. Ужгород. Обід та дегустація закарпатського вина. Відвідування ужгородського замку (найдревніша і найцінніша історико-архітектурна будівля міста, шедевр романського архітектурного стилю. Замок відомий своїми легендами далеко за межами Закарпаття), екскурсія. Повернення в готель. Вечеря.

3 день.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд м. Мукачево. Відвідування замку «Паланок» (видатний історико-архітектурний пам'ятник, родове гніздо трансільванських князів Ракоці. Замок розташований на горі вулканічного походження), екскурсія. Обід. Повернення в Тернопіль.

Ціна туру: 600 грн

У вартість входить:
- Переїзд комфортабельним бусом
- Поселення у готелі у 3-4 місних номерах
- Екскурсії та вхідні квитки в музеї та замки
- Вхід на територію комплексу «Термальні води Косино»
- Дегустація закарпатського вина
- Харчування

У вартість не входить:
- особисті витрати
 - послуги на території комплексу «Термальні води Косино» (оренда шаф для одягу, оренда лежака, оренда сейфу, користування баром).

* програма туру може змінитись у залежності від обставин

Сторінок: [1]