Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - pius

Сторінок: [1]
1
Подякував всім хто відгукнувся.розібрались вже))

2
ДЯКУЮ ТЕОДОРЧИК ТОБІ ЗА ПОРАДУ...ТОБТО ЯКЩО ВІЗЬМУ ЗА СВОГО ТРЕКА 4300 НЕПОГАНОГО ДОРЕЧІ 90ГРН БУДЕ НОРМАЛЬНО?? я розумію тебе прекрасно але нажаль тепер так сталися обставини в житті....... а продавати то нехочиться..ще раз дякую..

3
дав я в оренду людині, яку незнаю взяв права його для надійності...а тепер от думаю скіко то грошей взяти.щоб його і себе необідити)) :police:

4
Ви то прохання так виклали ніби то питання життя і смерті :D  Думаю, що якщо просто позичили, то значить це ваш знайомий чи друг. Якщо так, то нехай катає колись і вас виручить. Якщо здаєте ровери на прокат, то самі мусите знати чи формувати  ціни на такі послуги так, щоб була рентабельність. ІМХО

це не є питання життя і смерті як написано у вищому дописі-я прошу лише написати конкретно ціну хто знає от і все.

5
який, коли і на скільки?

Дякую Теодоррчик за відпис.... я позичив свій Trek 4300 від сьогоднішнього вечора 19.00 до недільного вечора. і незнаю скіко то брати з хлопця грошей))

6
Хлопці можите мені допомогти. Скільки коштує оренда велосипеду....дуже прошу щоб хоч хтось допоміг в вирішенні цього питання наперед вдячний. p.s.Я мав номер до Славіка з форуму-але в мене телефон вмер.то може і Славік відпише і напише свій номер.

7
А хтось бував в самих Заліщиках???на фото там досить красиво...але чи за містом можна податися десь у ліс?щоб було безпечно :)і красиво?якщо хтось бував там скиньте корисну інформацію-буду вдячний(з мене пиво як приїду в тЕРНОПОЛЬ) :)

8
то треба їхати до самих Заліщик?

9
дякую хлопці за корисно інформацію добре знати)) я від сьогодні не велосипедний :) на короткий час, як приїду в тернополь буду думати щось) але ці місця більш менш відлюдні щоб самому спокійно відпочити?

Дописано : 14.06.2011, 12:23:53
доречі на дністер як можна добратися з Тернополя?

10
Може хтось підкаже цікаві затишні місця неподалік Тернополя де можна спокійно відпочити? від суєти(але щоб це можна зробити з палаткою і щоб був ліс або озеро) підкажіть, якщо хтось щось знає.

11
якби для мене тьо я за 6000 маю преспективи на непоганий 2підвіс :) а це мене друг попросив поцікавитися(йому тра суто цей трек6000)-якщо я йому знайду то він продасть мені свій trek 4300))))

12
та от якраз переглядаю ті магазини....але щось у нас на Україні певна недовіра до тих магазинів...може щось підкажеш якийсь...

13
питання до наших "шприхатих"-в Тернополі реально десь заказати Treka 6000?хто має якісь відомості підкажіть...бо я в Тернополі недуже орієнтуюся.-а тут де я зараз (Ужгород) вони непопулярні і заказати нереально.поможіть хто чим може....

14
Хочу віддати в ремонт ноут, щоб відновили, після того як він був залитий водою. Порадьте до кого звернутись!
Модель -  Lenovo S12.

Ще можеш звернутися на вул. Степана Бандери (але непамятаю який номер) фірма "Алекс" там теж за ремонт небагато хочуть і якість теж є

15
А ви замітили хлопці, що навіть біля веломагазинів немає парковки на велосипед - я в тернополі коли останній раз був поїхав до велобайку- і стояв там як сирота, бо небуло де велосипед поставити................

Сторінок: [1]