Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Borysvm

Сторінок: [1]
1
Майбутні / Re: 21,05-заложці полями
« : 21.05.2016, 11:56:35 »
Доброго ранку. Шкода, що запізно прочитав про поїздку  :(

2
Доброї ночі. А хто щось знає за велосипеди Shockblaze? На одному сайті пишуть, що фірма італійська, на іншому - болгарська. Бачив один, такий http://www.shockblaze.com/en/bikes/R5-29-En.html. Ціна дещо вища, але і начинка краща (мабуть). Що скажете?

3
Дякуючи вашим порадам вже дещо починає прояснюватися. Залишається питання стосовно обвісу. Чи правильно я думаю, що необхідно брати, хоча б з рівня Shimano Deore? Я розумію, що на вартості це теж позначиться. Чи можна спокійно брати Shimano Acera/Altus для прогулянок по місту, за містом та велопробігів, без сильного екстирму? Хочеться придбати велосипед, який не потрібно буде ремонтувати чи вкладати в нього кошти хоча б перших 2-3 роки.

4
цього  типу теми були давно і все тут ясно.
як для мене, тяготію до гібрида, бо з усіх-він самий універсал.
хоча можна брати і 29"-ку; поміняв гуму на вузьку-маєш гібрида.
хоча за якісного  найнера треба заплатити чималу суму.

Дякую. А що порадите з тих що я вказав? Merida чи Trek? Репутація бренду, комплектуючі, співвідношення ціна/якість і т.п.? Можливо порадите свій варіант?

5
А як стосовно Marlin 7? Він дещо дорожчий, але напевне теж бюджетний? На що в основному йдуть гроші на Trek? Має слабкі місця чи просто фізичний знос? І ще питання чи варто розглядати Merida? Дещо дешевші за треки, але по оснащенню ніби не програють.

6
Дякую за пораду. Хотілось би щось з дисковими гідравлічними тормозами.
А з тих, що я написав, щось порадите?

7
Доброго дня шановне панство!
Допоможіть будь-ласка із вибором велосипеда. Беру для прогулянок по місту, інколи по пересічній місцевості. Хотілося б, щоб на ньому можна було б інколи майнути у велотур, по Карпатах наприклад. Тобто використання буде у lite режимі. Я початківець у цій справі і не маю достатньо досвіду, щоб вибрати самостійно. Перечитав цілу купу матеріалів, але тільки більше заплутався.
У зв'язку із обмеженим бюджетом на даний час зупинився на виборі приблизно таких:
http://ukrbike.com.ua/bikes/2015/trek/mtb-hardtails/marlin-6.html
http://www.merida-bikes.com/en_int/bikes/hardtails/xc-race-marathon/2015/big-nine-20-md-3185.html
Можливо порадите щось краще в такій ціновій категорії (до 350-400$). І взагалі можливо варто краще брати шосейний?
Наперед вдячний за допомогу!   :)

Сторінок: [1]