Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - CepKo

Сторінок: [1] 2 3 ... 6
1
Тоже вставлю свої пару копійок в "ПриватБанк"
Користуюся. Звичайно як в кожної копійки і в привату є "орел" і "решка".
З свого досвіду:
 мінуси:
 навязливість, наприклад пропонують кредит (декілька разів приходила смс про можливість збільшення ліміту, а потім якимось чудом ліміт таки збільшився, і тільки с разу, напевно, пятого мені вдалось його повернути до попереднього рівня);
не завжди компетентний персонал: через глюки мобільного додатку, при переказі в системі приват24 в мене зняло комісію як при переказі на карту іншого банку, тоді я зрозумів всі проблеми служби підтримку привату: аж четвертий чи пятий консультат зрозумів, що я в нього хочу)
плюси:
віртуальна інтернет карточка. тут можна багато описувати, але основні плюси: завжди контролюєш скільки на неї грошей кидаєш (кредиту там нема). можна без проблем привязати до ПейПалу, а відповідно розраховаватись на всяких ебеях і аліекспресах.
система приват24: користуюсь постійно: покупки (аукро, онлайнмагазини); при потребі можна скористатись кредитом, на не сильно страшних умовах.
Можна на мінуси не звертати уваги, або сильно не перейматись, а вижимати максимум з плюсів. (Карточки поки не закрива то тут на жаль не прокоментую  :))

2
Якщо є контролер захисту, то в більшості випадків він відключає акум в 3 випадках: вихід акумулятора за верхню або нижню межу по напрузі (наприклад нище 3.2 і вище 4.3) і КЗ.
Тобто якщо зарядне заряджало його вище 4.3, то цілком імовірно що контролер відрубав акум (контроллер просто розмикає коло). А "включають" контроллери  батарею коли на них подається "правильна" напруга (знову ж наприклад в межах 3.2-4.3).
 Хоча в мене 2 зарядки і жодна з них не перезаряджає акуми. Вони заряджають до 4.2В, контролюючи струм заряду і коли струм падає майже до 0, то засвічується зелений індикатор. Зарядні самі звичайні китайські за 2-3$ з ебею

3
То Mr.Dream'а монстр. В ВК частенько фотки процесу виготовлення проскакували.

4
Мені так і не вийшло цього року позбирати горіхів. А так як бачу ще залишки горіхів якраз опадають - хотілось би позбирати що лишилось, але в Струсів думаю далековато...
Хто зараз бачив де ще не всі горіхи обтовкли, і де вони є бажано в радіусі до 30км навколо Тернополя?
Якшо будуть бажаючи приєднатись я тільки за.
Іще  зі зборами горіхів можна обєднати тему з смаженням ковбасок/риби/качок/індичок/яблук, або просто з вогнищем і балачками.
 Погоду зранку до обіду прогнозують сприятливу, так що втрачати можливість зїздити кудись нема права!

5
тема про те, що Тернопіль невеличка кулька  :D
куда не глянь знайомі лиця

цікаво що за пост Еразеля заставив Нігера так задуматись :question1:
і чи бува це не політична реклама?
доречі попіарю сайт янека:
http://doba.te.ua/novyny/hochetsya-schob-bulo-menshe-raguliv-v-futbolkah-abibas-zapravlenyh-v-shtany-oleh-riznyk.html

6
"порушувати" то одне. а самовпевнено бездумно порушувати то трошки гірше. Як в анегдоті про джигітів "А якшо звідтам другий джигіт?"

7
Робив розсилочку всым хто був на велодні, але продублюю ще тут.
на пошту не приходило жодних листів, в спамі також немає (пошту вказував вірну на всіх велоднях).
хоча я в неділю і так не буду на дійстві, але якщо листи не дійдуть до адресатів - відсіється частина потенційних учасників.

8
Велосипедний гумор / Re: Різне
« : 10.06.2012, 21:13:20 »

9
Вітальня / Re: 31, 31, 31 вже йому
« : 28.05.2012, 17:45:31 »
Найкращі градуляції Патріарху Шприхи!
Бажаю побільше цікавих поїздок і нових вражень!

10
минулого року сам біля півника купував велоштани, і футболку. наскільки памятаю штани були в тітоньки в центральному ряді, блище до середини. А футболки можна знайти на розкладушках де спортодяг

11
Майбутні / Re: Велодень 2012
« : 04.04.2012, 15:34:09 »
22 травня - Миколая (весняного/капустяного чи як ще його називають) і в деяких селах празник (у мене також)  :( .
печаль печальна  :(

12
Всіх благ Вам, Шприхалі, у новому велороці!!!
З новим велороком!

13
на другій фотці привид велосипедиста!  :merlin:

14
аналогічно купував болотніки, але зразу ж поїхав на 100-метрівку на ринок, і підібрав болтик на місці і не зря! бо там в вилці глибина отвору невелика і просто болтик з потрібною різьбою швидше за все був би задовгим. або варто мати під руками набір шайбочок. тобто це саме радив би і тобі, тим більше що від наших веломагазинів це зовсім близько.

15
на секонді на Шептицького в центральному ряді є велоштани, не знаю як вони правильно називаються такі типу трико з підтяжками, іще там є гарні бігові штани (тоже облягаючі, досить якісні але без памперса) ціна питання вроді 125грн, але на вигляд досить нічого

Сторінок: [1] 2 3 ... 6