shpryha

EXTREME => Фрірайд, Дьорт => Тема розпочата: avalanche від 30.10.2011, 20:31:45

Назва: Шори - основний елемент чи один з багатьох?
Відправлено: avalanche від 30.10.2011, 20:31:45
хоч сказати що в україні є так багато шор трас
Назва: Re: Шори - основний елемент чи один з багатьох?
Відправлено: Erazel I-st від 30.10.2011, 20:38:09
такої як ти *dontknow*
Та любої. Тобі зараз покажи фотку шора якогось звичайного то ти сильно восторгатися будеш? Навряд чи. Вот переглянь фотки любі з нету(ну звісно не з світових чемпіонатів) і зауваж свою реакцію  :). ладно то таке, неважливо.
хоч сказати що в україні є так багато шор трас
В україні взагалі- хз, думаю в криму і карпатах хватає. Та в любому місці де є ліси і ями є шори. Зазвичай шори ставлять тоді коли треба або набрати висоту, або переїхати через важку перешкоду. Тобто вони грають роль містків а не зовсім самостійних конструкцій, і використовують їх тоді коли не обійтися звичайною земляною дорогою. Тому не так багато трасс є з шорами. точніше з великою кількістю шорів. Та й ІМХО ШОР-ТРАСА термін невірний(а тему так назвав тому що коли розділяв то влом було придумувати щось нове). Шори це ОДИН З ЕЛЕМЕНТІВ трасс, а не їх основні і єдині елементи.
З.І. Розділив тему. Щоб не засирати тему про нову трасу спорами про шори. А тут пропоную обговорити шори і їх роль. Бо особисто я чогось мало бачу толку в шорах "просто так". Я чогось вважав що ними просто перекривали "проблемні ділянки".  Ну бо чим собсно їзда по шору буде відрізнятися від їзди по земляній дорозі? ну крім трясучки?  :).
 Імхо крім вищенаведеного ШОР ще є смисл приміняти коли треба зробити контруклон великий і тоді з землею прийдеться намучитися більше чим з досками(думаю всі бачили стіни висотою в метр-півтора)
Якщо у вас інша думка то прошу до дискусії.
Назва: Re: Шори - основний елемент чи один з багатьох?
Відправлено: Erazel I-st від 01.11.2011, 13:52:53
Доречі в тему Шорів. Попалось в очі ось відео
Speed Shore 2011.05.28 Petrozavodsk (http://www.youtube.com/watch?v=5IwiQt1l7SQ#)
Може комусь і підскаже пару ідей що-до конструкцій. Гадаю пару ідей звідти запозичити можна