shpryha
Мандрівки => Майбутні => Тема розпочата: Globetrotter від 10.08.2008, 22:11:37
-
Закінчується літо, приходить пора, вже традиційної забави - Бескид МТВ 2008. Врахувавши досвід минулорічних перегонів, власне, геройське подолання маршруту Уляною, цього року вводиться категорія Пара мікс. Щоб і дівчатам була допомога і хлопцям веселіше. Також змінюється маршрут. Цього року відвідаємо водоспад Шипіт. Отже, готуйтеся, реєструйтеся і перемагайте!
Перегони Бескид МТВ 2008
1. Мета змагання:
Перегони проводяться виключно на втіху організаторам і для задоволення учасників.
Пропаганда здорового способу життя і пригод на свіжому повітрі теж має велике значення в цій забаві.
2. Назва імпрези
Перегони Бескид МТВ 2008
3. Організатор
Бескид.lviv.ua
4. Термін імпрези
20 вересня 2008 року
5. Умови участі
Учасником імпрези може бути особа, котра згідна з тим, що: Організатор і всі особи, які з ним співпрацюють не несуть відповідальності перед учасниками за шкоди здоров’ю і майну, які можуть наступити перед, під час і після змагання. Учасники стартують на власну відповідальність. Учасники несуть цивільну і правову відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасник не може у будь-якому випадку висувати ніяких юридичних претензій до організатора. Учасник не несе відповідальності за травми та інші негативні наслідки для здоров’я організаторів. Приймає до уваги, що необхідно дотримуватись Правил дорожнього руху. Своїм підписом стверджує, що ознайомлений з правилами змагань. Змагання відбудуться при будь-якій погоді. Стартувати має право учасник, якому виповнилося 18 років. Стартовий внесок відсутній, тому призів не буде. Кожен учасник зобов’язаний їхати в шоломі. Харчування на дистанції не передбачене!
Fair play ніхто не відміняв
6. Категорії:
Всі учасники діляться на дві категорії: Соло і Пара мікс. Учасники пари мають реєструватися (фотографуватися) на КП разом і на фініш приїхати з інтервалом не більше 10 секунд.
7. Обов’язкове спорядження учасника:
аптечка
мінімум 2 л води
мобільний телефон
цифрова фотокамера
мапа місцевості, компас
велоаптечка, запасна камера, помпа
8. Маршрут: Славське – Волосянка – Ялинкувате - Новоселиця – Сойми - Пилипець – вдс. Шипіт – Подобовець – Воловець. Довжина маршруту – 85км.
Старт в Славську біля готелю «Бюргер», фініш в Воловці на залізничному двірці. Реєстрацією на КП стане фотографія учасника на фоні об’єкту, який буде названий перед стартом.
9. Результати.
Після фінішу всіх учасників, організатори підсумовують результати і нагороджують переможців грамотами.
(http://bunke.delivery0.data-xata.net/smotri.te.ua/images/2008-08/items.1218393971.b.jpg)
Короткий опис маршруту: http://beskyd.lviv.ua/viewtopic.php?t=203&highlight=%DF%EB%E8%ED%EA%F3%E2%E0%F2%E5
-
Я залюбки поїду, думаю шо міг би з Дрімом командою дьорнути, то як, Дрім? :)
-
Наразі є тільки Пари мікс, але якщо буде кілька чисто чоловічих команд, то доповнимо положення без проблем.
-
Стоп, пара мікс то як? :)
-
І ше, в нас не набереться 2 шприхальки які здатні були б подолати Бескиди... А їхати в команді набагато веселіше і безпечніше, такшо напевно не обійтись без суто чоловічих команд:)
-
Стоп, пара мікс то як? :)
Це дівчинка і хлопчик :)
-
хотілося б поїхати. */\*
поки що точно не можу сказати (бо на ті числа намічається "Свадібне путішествіє") ::)
-
Щодо гонок:
Так далеко важко спланувати, але я б не проти поганяти.
Офф топ:
що за Люся? вперше чую. :o
-
Я певно на всі 100% пас. Навіть фоткати не поїду.
А Люсю, то ми певно бачили у Борщові на вокзалі, коли верталися з Бакоти.
-
Я знаю дівчину яка легко подолає Бескиди, але в неї проблеми з середньою швидкістю, Max. середня шв. 13 км/год, зате витривалість страшна, після 100 км навіть не змучується :o
-
Корабель теж має малу швидкість, але через те, що пливе день і ніч, легко долає океан :)
-
Я знаю дівчину яка легко подолає Бескиди, але в неї проблеми з середньою швидкістю, Max. середня шв. 13 км/год, зате витривалість страшна, після 100 км навіть не змучується :o
там швидкості особливої і нетреба. там треба лише терпіня і впевненість у собі...
бери ту дівчину на Бескид... непошкодує....вражень маса...
-
До старту залишилося менше двох тижнів. На Бескиді всі з нетерпінням чекають заявки від Уляни ... Може й інші шприхалі підтягнуться 8)
-
бідна майже заміжня дівчина, в якої тимчасово забрали ровер, шукає спокійного, терпеливого, з стальними нервами хлопця, для якого головне не перемога а участь, для створення пари-мікс.
Якшо ти такий десь є - то відгукнися. Пияків, наркоманів і засуджених прохання не турбувати... :D ;D :)
P.S. В мене трошки погана підготовка, бо замість підготовки до змагань я готуюся до весілля... 8), так шо шанси в нас малі... :-\ :'(
-
люди ви їдете??? чи ні??? хто тим всім займається??? хто квиточки купуватиме???
агов!!!! хто їде??? відпишіть шось... організовуйте поїздку...
-
народ!!!
ау-у-у!!!
шо за гон??? шо ніхто не їде??? :'(
хоть як група підтримки!!!! :)
-
Я так розумію, шо Віталько не поїде, а Дрім зараз зайнятий облаштуванням робочого місця на новій роботі :(. Засада.
-
Про їждження Віталька дуже малий відсоток
-
поступила інфа шо змагання переносяться на невизначений термін... :o
інфо покишо недостовірна, і незнаю чи точна. ::)
-
Дуже шкода, але через дощ, який не дасть змоги в повній мірі насолодитися красою Карпат, змушені відкласти старт Бескиду 2008 до поправи погоди. Нову дату повідомлю пізніше. Два рази підряд проводити Бескид під дощем було б чистим мазохізмом ;D Вірю, що такі погодні умови не злякали залізну леді Ulkу, але не всі у нас такі, тому мусимо чекати, щоб виглянуло сонце :)
-
Завжди з теплом згадую минулі Бескиди. Постійни дощ, пронизливий холод, глибоке болото - робили своє діло але і додавали додаткового адреналіну. Головне щоб на фініші тебе чекав запасний комплект теплого і сухого одягу і термос з чаєм. :)
-
Прогноз погоди для Славська і Воловця наказує готуватися до старту на 27 вересня!
-
Прогноз погоди для Славська і Воловця наказує готуватися до старту на 27 вересня!
І це правда! Славське (http://wwwa.accuweather.com/world-index-forecast.asp?loccode=Slavsko&2C+Ukraine&submit=GO&u=1&partner=accuweather) а тут Воловець (http://wwwa.accuweather.com/world-index-forecast.asp?loccode=Volovets%2C+Ukraine&submit=GO&u=1&partner=accuweather)
-
Ви не забули взяти квитки до Славська?
Чекаємо на старті! */\*
-
Я нажаль не поїду, одною з причин є бажання не захворіти через день після виздоровлення :)