This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Майбутні / Re: MTBO !!!
« : 23.03.2010, 00:55:56 »

2
« : 19.03.2010, 01:21:37 »
Запрошуємо 10-11 квітня до Ужгороду на МТВО чемпіонат України (зі спортивного орієнтування на велосипедах), 3 та 4 етапи MTBO Кубку України 2010 року
У програмі змагання на довгій дистанції з вільним вибором порядку проходження КП та на короткій дистанції у заданому напрямку. Нові карти! :)

Призери 1-2 етапів

Після змагань всі бажаючі зможуть ознайомитися з дистанцією майбутнього марафону «Король гір» :D

3
Забави роверові / Re: MTBO !!!
« : 23.01.2010, 23:33:49 »
У зв'язку з призначенням на 7 лютого виборів Президента України, перші старти сезону відбудуться 13 та 14 лютого. Запрошуємо! Більше інформації тут

4
Забави роверові / MTBO !!!
« : 05.12.2009, 10:32:28 »
Шановні друзі, пропонуємо Вам прийняти участь у змаганнях з MTBO - перегонів зі спортивного орієнтування на гірських велосипедах
Це спорт для тих, хто любить гірські велосипеди, спілкування з незайманою природою, для майстрів, що не уявляють життя без суперництва, але й для новачків, тобто для всіх, хто любить їзду на велосипеді поза межами метушливих міст і переповнених шосе...

Календар головних українських MTBO-заходів на 2010 рік  :)

6-7 лютого, Зимовий Кубок України (коротка та середня дистанції), Мукачево
10-11квітня, Чемпіонат України (коротка дистанція з.н. та довга з вільним вибором порядку проходження КП (Free Order), Ужгород
22-23 травня, Чемпіонат України (спринт та довга дистанція), Мукачево
28-29 серпня, Чемпіонат України (естафета та подовжена дистанції), Київ
16-17 жовтня, Чемпіонат України (середня у з.н. та коротка з вільним вибором порядку проходження КП (Free Order), Дніпропетровськ

На всіх Всеукраїнських змаганнях учасники змагаються у таких категоріях:
• юнаки та дівчата молодшого віку: Ч/Ж 14 (1996 р.н. і молодші);
• юнаки та дівчата старшого віку: Ч/Ж 17 (1993-1995 рр.нар.);
• юніори/юніорки: Ч/Ж 20 (1990–1992 рр. нар.)
• дорослі: Ч/Ж 21Еліта, Ч/Ж 21Аматори (1989– і старші);
• ветерани: Ч/Ж 40, 50, 60 (за віком)

Місце у загальному заліку Кубку України визначається  за сумою 5-х кращих результатів на 1-9 етапах (всі особисті дистанції Всеукраїнських змагань).

5
Майбутні / MTBO !!!
« : 20.06.2009, 04:10:42 »
18-19 липня 2009 на околицях Коростишіва (Житомирська область) проходитимуть  :)Чемпіонат і 5-6 етапи Кубка України з MTBO (ця абревіатура у перекладі з англійської - Mountain bike orienteering - означає змагання зі спортивного орієнтування на гірських велосипедах), чемпіонат України серед ветеранів.
У програмі змагань дві дистанції: средняя / middle (максимальна довжина у еліти: М - 18 км / Ж - 13 км) и подовжена / ultralong (еліта: М - 45 км / Ж - 30 км). Центр змагань у санаторії "Тетерєв". Вікові групи від 14-річних до пенсіонерів, для майстрів та початківців...

Більш детально:

Попередня реєстрація:

До речі, 22-29 червня у Данії проходить Чемпіонат Європи з MTBO.  :oСеред 23 країн-учасниць є й збірна України. Вболіваймо за наших! Сайт змагань http://www.eocmtbo2009.dk/eocmtbo2009/