Загальний > Оголошення

ПІДТРИМАЙМО НАШОГО ПОБРАТИМА-ШПРИХАЛЯ

<< < (15/26) > >>

Ulka:
Отже, так! Пишу те, щой обіцяла.  :)
Нам потрібно назбирати 30 подарунків - оскільки Руслан сказав, що їх є 30 хлопців. (нажаль ми не можемо зібрати 10 і відправити - бо то буде дуже не гарно  :'() Тому хлопці скоріше зголошуємося і пишемо в темі +1 - бо якщо нам буде бракувати - то я буду дозбирувати на мамсиких форумах.  :(

Кожен з вас сам особисто готує подарунок  для оного солдата  8) якщо маєте бажання можна для 2-3 готувати.  :angel: Нижче напишу "бажані" і "небажані" продукти  :D  Ви збираєте подарунок на всій розсуд (не обовязково класти все зі списку - список для прикладу, щоб довго не думати, щож подарувати  :D), гарненько пакуєте і доставляєте мені: можна на Дружбу біля ТНЕУ корпус №1 (той де великі сходи), можна на Новий Світ (біля Барвінка), можу подорозі з Нового Світу на Дружбу забрати сама  :).  Також можна подарунки передавати Ліді (уточняйте в ПП).

Терміни нас піджимають. Ліда має уточнити коли саме їде "курєр" і тоді буде оголошена точна дата до якої можна збирати подарунки.  :)

ЩО ДАРУВАТИ?
То що й вам дарує Миколай!  :D 
Ось приблизний список подарунків:  :)
- Лист - кажуть хлопці, що то найцініший подарунок зі всіх  :)
- Якщо у вас є діти, вони також можуть написати листа-привітання з Новорічними святами, можуть намалювати малюнок або зробити якусь поробку (ангелика, сніговичка, овечку).
- З ліків: льодяники від горла, можна спробувати пакети з гарячими чаями від грипу. Або просто льодяники мятні з магазину. Я ліки побоялася ставити - то купила мятних льодяників.  ::)
- Дрібні шоколадки, дражешки. Вафельки не бажано,  бо можуть роздуситись в дорозі.
- Носки (самі ходові розміра 43-45  :D)
- Гематоген
- Аскорбінка
- Кава в стікерах
- чай пакетиками (коробку викиньте, а запакуйте в пакетик з зіпер застібеою)
- Серветки (мокрі, сухі)
- Козінаки
- Сухофрукти: ізюм, курага, цукати ананаса і папаї.
- Цигарки.
- галетки.
- батарейки.
- поповнення на мобілку

ЯК ПАКУВАТИ?
Пакуємо щільно, в кілька пакетів, гарно перемотуємо широким скотчем - щоб посилочка набула певної стабільної форми і не розлетілася вді падіння чи удару. Зверху можна ще одіти новорічний пакет і закріпити скотчем - для красити  :D

ЩО ЗАБОРОНЕНО!!! 
всі продукти, які скоро портяться:
- мандаринки, яблука, банани і т.д. - можуть роздуситися, а також зіпсутисям :(
- печиво - воно покришеться  і вийде просто каша  :(
- все що може розбитися: банки із закрутками, варенями, згущонками, горілка, коньяк  і т.д  :( (дуже велика ймовірність що по дорозі воно розібється і зальє весь ваш подарунок, та щей сусідні. ) Тому я вас дуже прошу такого не ставити.
- всяка різна наркота  >:D , трави, пігулки і т.д.  >:D  - якщо знайдуть - заберуть всю посилку і хлопці залишаться без нічого  >:D
- зброя (всяка різна).

Оскільки подарунків 30 шт. тому бачу доречним ввести ліміти на вагу. Хлопці старайтесь щоб вага не перевищувала 2 кг.  ::)

Купуючи подарунки - перевіряйте штрих коди, щоб часом не попався вражий 046 код  >:D

Ще що згадаю - то допишу.  :)  Ви також дописуйте ще що можна покласти в подарунок.  :)

Aelita:
Шановні шприхалі, думаю, це хороша ідея. "Миколайчики" хоть трішки покращать настрій наших бійців. Підтримуємо! :)

дихлофос:
+2

Andy:
Повторюсь ще тут. +1

Oleg:
звісно підтримаємо!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version