Загальний > Оголошення

ПІДТРИМАЙМО НАШОГО ПОБРАТИМА-ШПРИХАЛЯ

<< < (2/26) > >>

Ulka:
тепер виясни зі списку що йому треба, а що ні. я зараз ще одної дівчинки спитаю -  її брата забрали в АТО  :'(

Erazel I-st:
А які війська? Я хотів попитати знайомих військових щоб взнати що найбільше треба буде , кажуть все залежить від роду військ. Попросили вказати рід військ, тоді точно скажуть без чого точно не обійдеться.

peres:
зараз їду (може хтось складе компанію) в Петрики, хочу знайти голову села (він його підтримує) і попитаю конкретніше в нього про все необхідне, і тоді вималюється картина чи про суму необхідну для закупки екіпірування, чи про самі речі в яких є потреба

Avanar:
Говорив тільки що з Русланом, військова спеціальність в нього була танкіст, тому попав в мотопехоту, а ким саме, не знає поки на місце не попаде. З одежі і єкіпіровки в нього все є, єдине що попросив якщо в когось є можливість або знає де взяти - кевларовий шолом, бо той що в нього замалий, він би свій знайомому з Тернопільщини віддав, йому якраз підходить. Розмір голови - 59, ну і ще бажано на 1 більше, з врахуванням підшльомника.
Ага і ще напевно йому треба буде відправити нормальні тактичні рукавиці, а то він приколіст взяв велоперчатки з обрізаними пальцями.

Ulka:
відписала мені та дівчина:


--- Цитувати ---купляв ,форму,майки,теплу термобілизну під низ 2 пари,носки теплі,мішок спальний,коврик ще якийсь під мішок стелити,щоб було тепліше(в епіцентрі коврик купляв),рукавиці спеціальні від осколок,окуляри спеціальні,берци,бронижилет,каску ще мають привезти.,шапку теплу.Ніби все,якщо згадаю ще щось,напишу.Їсти мама йому привозила на ці вихідні,можна все,що довго стоїть,консерви,тушонки,пеґення,цукерки,чай,каву.
--- End quote ---

за той список що я постила, казала що можна те все купити - але не всі мають таку змогу  купити  :(

кажуть тре ще темні воротнічки щоб підшиватися, а які то вони мають бути???? якщо хтось знає як воно виглядає і які розміра, яка тканина - то я можу пошити.  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version