Загальний > Оголошення

ПІДТРИМАЙМО НАШОГО ПОБРАТИМА-ШПРИХАЛЯ

<< < (4/26) > >>

org100h:
Попитаю за рукавиці, мають бути кевларові тактичні в загашнику

Aelita:

--- Цитата: Ulka від 02.09.2014, 10:57:36 ---я пропоную зробити благодійний розпродаж. в кожного з нас є речі, які шкода викинути, але і стоять без діла. а так можна продати за символічну плату. а кошти використати для придбання каски для Руслана.
оскільки форум "лісапедний" - то й думаю актуальним буде розпродувати "запчасті" до лісапедів (можна і до авто, мобілки, плеєра, старі фотіки - пропонуйте що ще). 

хто за????

--- End quote ---

думаю, що благодійний розпродаж може зайняти багато часу, а кошти потрібно терміново зібрати.

Aelita:
Руслана скоро відправляють в зону АТО. Так що питання стосовно купівлі кевларового шолому, кевларових рукавиць і т.д. треба вирішувати терміново.

Ulka:
Aelita, до 16 ще часу трохи є, спробувати варто. Особисто я збираю зараз кошти на лікування маленького братика (рак кісток)  :'( - за два дві розпродала речі з яких ворисла моя дитина на суму 500 грн і ще завтра маю зустрівч - так на гривень 100.  головне ціна і якість.

розішліть всім ПП, в соцмережах постіть між друзями. якщо кожен по 5-10 грн. скинеться - до купки буде трошки грошей.  :)

Aelita:
Сьогодні розпочато збір коштів. Номер карти 5363542300646792 Толкачова Лідія.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version