Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

ПриватБанк

<< < (2/3) > >>

switch:

--- Цитата: Erazel I-st від 31.08.2014, 21:04:23 ---А в інтернеті можна нею розраховуватися?

--- End quote ---
Я маю вже багато років Приватівську "Універсальну". Це до речі кредитка, бо так як топікстартер питання ставив - то виглдало що його цікавить депозитна карта (він хоче сам ложити на неї кошти, а не користуватись кредитними). Хоча в Приваті вже давно можна на кредитку закидати власні кошти і виводити її "в плюс", при цьому навіть якийсь мізерний відсоток нараховують за депозит. Ну то таке.
Про оплату в інтернеті:
1 - більшість інтернет-магазинів наших приймають оплати на картки приватбанку, тобто все зводиться до банального переказу коштів, звичайно з цієї карти це можна робити. недолік, що береться комісія за переказ (0,5% (+3% якщо оплата кредитними коштами))
2 - є деяка кількість магазинів, наприклад магазин абонементів Буковеля, які інтегровані з Приват24, там оплата проходить з присиланням смс-коду підтвердження від Приват24 і відсотки за платіж не знімаються, навіть якщо це оплата кредитними коштами.
3 - Універсальна - це є карта Віза або Мастеркард (в мене перше), не знаю як за кордоном, но наші системи, які підтримують оплату через нет Візою - приймають її без проблем. Но це ризиковий варіант в сучасних умовах і я би не радив часто юзати. В систему Приват24 карта може блокуватись або розблоковуватись для розрахунку в Інтернеті. Я розблоковую тільки по крайній потребі.
4 - в Приват24 можна замовити Інтернет-карту. Це віртуальна карточка, доларова або гривнева, задумка якої в тому, що ви при потребі розрахуватись в Інтернеті, спершу перекидаєте на неї необхідну суму з реальної карти, а тоді при оплаті вказуєте реквізити інтернет-карточки. Я собі таку замовляв, але чесно кажучи так ні разу неюі не скористався :)

Якось так.

ПС: в чому небезпека тримати карту відкритою для інтернет-платежу:
- при платежі Візою в інтернеті система запитує 3 параметра:
  1-номер карти
  2-строк дійсності
  3- CVV-код, 3 циферки на зворотній стороні карти
Всі вони (!!!) нанесені на карту. Пін-код - не запитується (!!!) Відповідно якщо ваша карта попала не в ті руки - через інтернет нею можна виконати оплату без вас. Єдине що втішає - Приват вроді перехоплює спроби інтернет-платежу ітаки присилає на мобілку смс-код для підтвердження. Але чи то завжди так, чи тільки в тих сервісах, що інтегровані з Приват24 - я не знаю.

mix_g:
Надзвичайно вам всім вдячний за розгорнуті відповіді  :)

peppermint:
Саме цікаво що закрити карту Привтабанка- то цілий геморой.....мало того, що просять фото з карткою - то крім того ще купу інформації....я зарікся з Приватом щось мати на майбутнє.

A.F.C.:

--- Цитата: peppermint від 16.09.2014, 18:22:43 ---Саме цікаво що закрити карту Привтабанка- то цілий геморой.....мало того, що просять фото з карткою - то крім того ще купу інформації....я зарікся з Приватом щось мати на майбутнє.

--- End quote ---
+100500% Вікрити карту в Приваті то як "два пальці..." але потім час від часу вилазять дрібнички від яких все менше і менше хочеться мати спараву з тим банком. Приват практично охопив всі сфери і куди не попрись всюди ПриватБ.( Мав там кредитку то ледь позбувся її. А так гарно напарювалли, що то ппц. Інколи приходиться здійснювати перерахунки то я зі скрипом в зубах заходжу в той банк. Інколи спецом йду в інший банк і плачу комісію за переказ але тільки не в приват.  п.с. Вже як ви там засвітитесь то вони з вас не скоро злізуть. Ну і час від часу(просто так для підстраховки) беріть в них довідки про те, що ви не маєте в них боргів. А то борги можуть випадково з"явитись >:(

switch:
Ну це якась прям привато-фобія.
Я правда не закривав свою карту, і поки і не збираюсь закривати - то мене тільки радіє те, що практично в любому нет-магазині чи на аукро від мене легко можуть прийняти платіж через приват24, і при цьому система показує мені ПІБ людини, на карту якої я перераховую гроші (на відміну від переразорвування на "чужий банк", де треба купу додадкових реквізитів + не бачиш толком, кому ті гроші ідуть.
ПС: можу сказати, що проблем з Приватом в мен за весь час "співпраці" не виникало. Ну крім "примусового" переводу на інший тарифний план кредитки і вжповідно запутаних правил нарахування відсотків...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version