Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

ПриватБанк

<< < (3/3)

Сім самураїв:
а тим часом)
http://privatbank.ua/ua/news/privatbank-sozdajet-krupnejshuju-v-ukraine-set-veloparkovok/

switch:
я до речі можу навести маленьку ілюстрацію ще - у мене є досвід спілкування ще з банком ВТБ (російський, внєшторгбанк). У мене були приблизно рівноцінні кредитки Привата і ВТБ. І одного разу в Одесі біля Дюка в мене сперли гаманець і разом з ним обидві кредитки.
Обидві мені заблокували відразу по телефону. Оперативно. Але коли я звернувся в банк з приводу відновлення карток - ситуація виявилась цікавою:
- Приват все зробив безкоштовно і практично без мого втручання. Тільки заява і паспорт.
- ВТБ по-перше нарахував плату за блокування рахунку порядку 30 грн (!!!), по-друге для відновлення карти запросив повний пакет документів, що й на відкритят карти з нуля - тобто довідка про доходи, і все таке. Ну правда справедливості заради мушу визнати що я їх чемно "послав", сплатив 30 грн за їхні "послуги" по блокуванню карти і за відновленням карти більше не приходив - вони мене після того не турбували. :)
Якось так виходить, що з приватом можливо важче "попрощатись", зате легше "працювати"....

CepKo:
Тоже вставлю свої пару копійок в "ПриватБанк"
Користуюся. Звичайно як в кожної копійки і в привату є "орел" і "решка".
З свого досвіду:
 мінуси:
 навязливість, наприклад пропонують кредит (декілька разів приходила смс про можливість збільшення ліміту, а потім якимось чудом ліміт таки збільшився, і тільки с разу, напевно, пятого мені вдалось його повернути до попереднього рівня);
не завжди компетентний персонал: через глюки мобільного додатку, при переказі в системі приват24 в мене зняло комісію як при переказі на карту іншого банку, тоді я зрозумів всі проблеми служби підтримку привату: аж четвертий чи пятий консультат зрозумів, що я в нього хочу)
плюси:
віртуальна інтернет карточка. тут можна багато описувати, але основні плюси: завжди контролюєш скільки на неї грошей кидаєш (кредиту там нема). можна без проблем привязати до ПейПалу, а відповідно розраховаватись на всяких ебеях і аліекспресах.
система приват24: користуюсь постійно: покупки (аукро, онлайнмагазини); при потребі можна скористатись кредитом, на не сильно страшних умовах.
Можна на мінуси не звертати уваги, або сильно не перейматись, а вижимати максимум з плюсів. (Карточки поки не закрива то тут на жаль не прокоментую  :))

Oleg:

--- Цитата: Сім самураїв від 22.09.2014, 17:50:36 ---а тим часом)
http://privatbank.ua/ua/news/privatbank-sozdajet-krupnejshuju-v-ukraine-set-veloparkovok/

--- End quote ---

+1 привату)
Насправді на сьогоднішній день Приватбанк займає №1 по кількості клієнтів/відділень/банкоматів/терміналів/... і більшіть усіх операцій між фіз. особами відбуваються саме через Приват. Якщо не зв"язуватися з кредитами і вміло користуватися всіма сервісами Приватбанку, то проблем не повинно виникнути.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version