Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

ПриватБанк

(1/3) > >>

mix_g:
Підкажіть люди, що треба зі собою мати, щоб створити свою карточку, на яку я б міг закидати гроші, знімати, переводити, без відсотків, та так, щоб не зміг зняти більше ніж є на картці?
І скільки таке буде коштувати? Чув тут один шприхаль працює в приватбанку, а ну мо підкажи  >:D

Vadila:
Паспорт, ніби ідентифікаційний,  про запас візьми 50 -100 грн для активації карти, вони переведуть на баланс твоєї карти, картка робиться безплатно в любому відділенні банку. І кажи шо тобі треба універсальну (без фотографії). Зареєструєшся в Приват 24 і встановиш собі ліміти для зняття і перерахуку готівки.

Сім самураїв:

--- Цитата: mix_g від 31.08.2014, 20:18:09 ---Підкажіть люди, що треба зі собою мати, щоб створити свою карточку, на яку я б міг закидати гроші, знімати, переводити, без відсотків, та так, щоб не зміг зняти більше ніж є на картці?
І скільки таке буде коштувати? Чув тут один шприхаль працює в приватбанку, а ну мо підкажи  >:D

--- End quote ---
береш паспорт і код, шуруєш в будь-яке відділення ПБ і відкриваєш картку для виплат. вказуєш опцію, шоб кредитний ліміт тобі поставили нуль.
без відсотків, звісно не буває, бо банк установа комерційна)
але картка для виплат зручна - при закиданні коштів бере 0,5% відсотка - це 5 грн з 1000 грн. фігня. а зняття безвідсоткове.
при розрахунку нею в магазинах і супермаркетах ще нараховує 5% бонусних як подарунок.  тобто потратив 1000 гр в Сільпо - отримав 50 грн премії. (підозрюю, то в рамках стимуляції розрахунку картками)
оооот. ніби все.
дуже зручна фігня, особисто мені тепер набагато легше контролювати кошти і зарплата вже не тече крізь пальці невідомо куди)

Erazel I-st:
А в інтернеті можна нею розраховуватися?

xlibes:
Можна і в інтернеті. Але не всі типи підходять.
Плюс треба її активувати для оплати в неті у налаштуваннях властивостей картки у Приват24.
Плюс там і ліміт на те діло також встановлюється.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version